Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

честитооооооооооооооооооооо....  дори няма да получи минималната присъда........

 

Цитат

Не веднъж адвокати прибягват до аргумента, че техническа неизправност, а не човешка грешка е довела до дадена трагедия на пътя.

Цитат

Адвокати признават, че на този етапи няма да е изненада, ако по случая се издигнат две защитни тези. Първата, колкото и абсурда да звучи е, че зад волана не е бил Кристиан, тъй като в колата са били трима души. Тя би могла да бъде оборена сравнително лесно от записи от камери, ДНК-експертиза, свидетелски показания и т. н. Втората пък е свързана с това, че може педалът на спирачката да не е сработил. „Именно затова от съществено значение е експертизата на джипа да стане възможно най-бързо“, категорични са източниците ни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над три вида дрога е открита в кръвта на Кристиан Николов, който с луксозния си джип помете возилото на журналиста Милен Цветков на Великден. Със същия автомобил преди около 4 години има регистриран и друг много тежък инцидент на пътя. За него отговорност е поела майка ме Десислава. Заради куп съмнения около разследването, вече е заострено и вниманието на дирекция „Вътрешна сигурност“ в МВР.

Това ракрива Фрог нюз, позовавайки се на източници от полицията.
Според тях едва на третия ден от фаталния сблъсък от СДВР са извадили наяве този любопитен факт. Въпросният джип тогава е станал причина за друго ПТП в столицата, при което човек е получил средна телесна повреда. Много хора са били наясно, че возилото се управлява от Кристиан. Майка му, обаче е била подведена под наказателна отговорност.

Заради чистото си съдебно минало, както и заради факта, че застрахователите са покрили щетите, тя била осъдена на административна глоба. Опитни полицаи се питат дали не е редно делото отново да бъде преразгледано, както и да се разпитат свидетелите наново, за да се разбере дали всичко около този случай е напълно изяснено относно извършителя. Те са категорични, че само преглед на видеокамерите за последния месец, би дал отговор дали с въпросния автомобил са били извършвани и други нарушения. Предстои да види, дали това ще се случи.
 

В хода на разследването става ясно, че в кръвта на 22-годишния Кристиан Николов има следи от повече от три вида дрога. Източниците ни твърдят, че все още полицията не е направила постъпки да научи откъде и как той се е снабдявал с наркотиците, както и дали спътниците му в колата са ползвали същите артикули забранени вещества. В СДВР се коментира под сурдинка, че всъщност синът на депутата от ГЕРБ Лъчезар Иванов-Георги, е бил пуснат от униформени да си ходи от местопрестъплението. „Ако това се окаже вярно, възниква логичният въпрос дали някой униформен не се е заел да помага за заличаване на следите“, споделиха те.
Именно затова източниците ни изразиха сериозни опасения, че сред колегите им има и такива в СДВР, които с действията или бездействията си биха могли да саботират разследването за катастрофата с последвалата гибел на уважавания журналист.
Основание да се притесняват им дават и други факти. Първият е, че все още няма яснота дали е извършена експертиза, която по категоричен начин да даде отговор на въпроса дали спирачките са били изрядни в момента на фаталния удар. „Вече три дни няма отговор на този въпрос от столичната полиция. Колкото повече времето тече, толкова по-голяма е вероятността да се отдалечим от истината на този отговор“, споделиха опитни ченгета.

Предвид високата корупция в системата, експерти не изключват вероятността да се направи вмешателство в техниката, така че, да се обслужи евентуална защитна теза на виновния за катастрофата. Не веднъж адвокати прибягват до аргумента, че техническа неизправност, а не човешка грешка е довела до дадена трагедия на пътя. На този етап няма данни разследващите да са източили данните от навигационната и джипиес системата на джипа, тъй като информацията би била от изключителна важност за изхода на бъдещото дело. Притесненията на блюстители на реда са свързани и с факта, че ако не се извършат бързо някои действия по събиране на доказателства, компютърът също би могъл да се окаже блокиран междувременно.
Вътрешни хора от системата твърдят пред екипа ни , че все още не са издирени и хората, които можеха да бъдат пометени от летящия джип. Става дума за 6-7 човека, които от разпространените вчела записи се вижда, че по чудо са останали живи и здрави. От МВР са категорични, че техните обяснения биха били от изключително значение за разплитането на истината за зверската катастрофа и призовават сами да потърсят органите на реда, за да помогнат.
 

Адвокати признават, че на този етапи няма да е изненада, ако по случая се издигнат две защитни тези. Първата, колкото и абсурда да звучи е, че зад волана не е бил Кристиан, тъй като в колата са били трима души. Тя би могла да бъде оборена сравнително лесно от записи от камери, ДНК-експертиза, свидетелски показания и т. н. Втората пък е свързана с това, че може педалът на спирачката да не е сработил. „Именно затова от съществено значение е експертизата на джипа да стане възможно най-бързо“, категорични са източниците ни.

20-04-mamabandit.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kitty каза:

Нищо чудно, че е карал като Уили Койота и нищо не е разбрал. На нормален човек ще му стане лошо от 4 наркотика, за него не знам. В друга вселена е бил. Четохте ли какви ги е вършил в първото си училище?

А тая Симона прилича на сатанистка, направо ужас. Сигурно е фенка на Лейди Гага. Не знам колко зле трябва да си психически, че да се снимаш с карантии в устата, бъкаши от Ешерихия Коли и други красоти. Или да си пробиеш цялото лице с пиърсинги.

Иначе Дара ме изненада много приятно с позицията си. Боже! Сякаш беше вчера, когато баща и почина. Кога така порасна това момиче.......... Има надежда за нея, явно не е чак толкова глупава...........

Дано децата на поп - фолк изпълнителите да гледат и да си взимат поука. Ивон е единствено дете на майка си и не знам дали го осъзнава. Нещо ако стане, ако се забърка в нещо лошо, майка и ще е съсипана.

Каза ли нещо, или кофа издрънча?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неприятна трагедия. Изключително неприятно за семейството на Милен, а и за едно младо момче, което заради безотговорност се накичи с прозвището убиец и си погуби целия живот. Някои могат да сметнат мнението ми за абсурдно, но самия аз съм се возил в в кола, чийто водач е бил на опиати. Тъжно ми е и за двете страни. И 100 години затвор няма да върнат Цветков при семейството му. А най шибаното е, че всичко се случва на такъв християнски празник. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Vancho каза:

Набиха ми в главата това ... и май ме зариби.  

 

И аз не знам как се докопах до това, но чуй го още по-брутално е ще ти хареса.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

И аз не знам как се докопах до това, но чуй го още по-брутално е ще ти хареса.

 

Те са от индийски филми като гледам. Много ги обичам тези филми и песните им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той е учил в чужбина и помоли съда да му бъде разрешено да завърши образованието си

https://nova.bg/news/view/2020/04/22/285850/задържаният-за-катастрофата-при-която-загина-милен-цветков-поиска-по-лека-мярка/

Адвокат Любомир Таков твърди още, че смъртта на журналиста може да е настъпила вследствие неадекватна първа помощ, а не на удара. Затова поиска клиентът му да остане без мярка за неотклонение или, ако се налага такава, тя да бъде парична гаранция. Ако съдът прецени, че ще го остави под домашен арест, той би бил изтърпян в дома на майка му в центъра на столицата.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Donatella каза:

Той е учил в чужбина и помоли съда да му бъде разрешено да завърши образованието си

https://nova.bg/news/view/2020/04/22/285850/задържаният-за-катастрофата-при-която-загина-милен-цветков-поиска-по-лека-мярка/

Адвокат Любомир Таков твърди още, че смъртта на журналиста може да е настъпила вследствие неадекватна първа помощ, а не на удара. Затова поиска клиентът му да остане без мярка за неотклонение или, ако се налага такава, тя да бъде парична гаранция. Ако съдът прецени, че ще го остави под домашен арест, той би бил изтърпян в дома на майка му в центъра на столицата.

Пълен кретен. Затвор до живот заслужава!!!!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:

Пълен кретен. Затвор до живот заслужава!!!!

Не мисля, че заслужава доживотен затвор само, защото починалия в катастрофата е Мишен Цветков. Стотици хора умират годишно в ужасни инциденти на пътя, но не получават доживотен. Да не би живота на Милен Цветков да е по ценен от този обикновения гражданин? Заслужава присъда, разбира се, но тази, която е присъща за такова деяние, а не по специална. 

  • Like 3
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Не мисля, че заслужава доживотен затвор само, защото починалия в катастрофата е Мишен Цветков. Стотици хора умират годишно в ужасни инциденти на пътя, но не получават доживотен. Да не би живота на Милен Цветков да е по ценен от този обикновения гражданин? Заслужава присъда, разбира се, но тази, която е присъща за такова деяние, а не по специална. 

Ами не. Заслужава да изгние в затвора и всички като него мамини богаташки синчета, които си мислят, че всичко им е позволено. Ще се моля да го осъдят на до живот да види какво е да убиеш човек. пълен олигофрен и тъпак. Бял ден да не види. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Не мисля, че заслужава доживотен затвор само, защото починалия в катастрофата е Мишен Цветков. Стотици хора умират годишно в ужасни инциденти на пътя, но не получават доживотен. Да не би живота на Милен Цветков да е по ценен от този обикновения гражданин? Заслужава присъда, разбира се, но тази, която е присъща за такова деяние, а не по специална. 

Е все трябва да има първи път. Ако го осъдят до живот, ще е за назидание на всички като тоя. Никаква милост за тоя Кристиан. Някакъв наркоман, богаташки син дето си мисли,че света е в краката му и убива хора. За какво трябва да ми е жал за него? Ай сектир. Каквото е посял, това ще жъне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Ами не. Заслужава да изгние в затвора и всички като него мамини богаташки синчета, които си мислят, че всичко им е позволено. Ще се моля да го осъдят на до живот да види какво е да убиеш човек. пълен олигофрен и тъпак. Бял ден да не види. 

И какво излиза... Че основен мотив да гние до живот в затвора е това, че е богаташко синче или, че е убил популярния Милен Цветков. Ами ако беше бедно момче? Ами ако убития не бе Милен Цветков, ами богаташко синче? Жалко, че от много Дамян и Рикита мисловна дейност не ти е останала... Изобщо наясно ли си колко пъти Константин е бил зад волана пиян и надрусан? 

Че те убийци, извършили предумишлени убийства пускат след някоя друга година затвор... Попаднах наскоро на статия, че пуснали на свобода убиеца от Борисовата градина. Това ли е справедливостта... В случая момчето не е убило с умисъл Милен Цветков. Не го опрадвадам, разбира се, но ако човек е достатъчно интелигентен и съпричастен, ще помисли малко повече, а няма да позволи да го зомбират. Има къде къде по жестоки зверства и то иьвършени преднамерено и дори замислено. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Angry 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Не мисля, че заслужава доживотен затвор само, защото починалия в катастрофата е Мишен Цветков. Стотици хора умират годишно в ужасни инциденти на пътя, но не получават доживотен. Да не би живота на Милен Цветков да е по ценен от този обикновения гражданин? Заслужава присъда, разбира се, но тази, която е присъща за такова деяние, а не по специална. 

Е поне да получи 15-20г.но едва ли

 

 

FB_IMG_1587590101084.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Е поне да получи 15-20г.но едва ли

 

 

FB_IMG_1587590101084.jpg

От 3 до 5 години според мен е напълно достатъпно. Ако лежи доживот, близките на Милен Цветков по малко ли ще го жалят. Не. 

Точно за това говоря. Примера който си дал е удачен. Някакъв убива 2ма невинни души на тротоара и получава 1,5 условно. А този, който е убил Милен Цветков доживот... От къдя на къдя се пита в случая? Asylum го каза по горе. Твърде вероятно е в неадекватността си да е сбъркал газ със спирачка. Дори и надрусан човек не би се засилил така в друга кола нарочно. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 19 минути, Slavi каза:

От 3 до 5 години според мен е напълно достатъпно. Ако лежи доживот, близките на Милен Цветков по малко ли ще го жалят. Не. 

Точно за това говоря. Примера който си дал е удачен. Някакъв убива 2ма невинни души на тротоара и получава 1,5 условно. А този, който е убил Милен Цветков доживот... От къдя на къдя се пита в случая? Asylum го каза по горе. Твърде вероятно е в неадекватността си да е сбъркал газ със спирачка. Дори и надрусан човек не би се засилил така в друга кола нарочно. 

Аз мисля, че наркотиците те правят по-концентриран. Алкохолът е по-проблемен. Освен това, нека тестват масово шофьорите, май наркотикът остава в кръвта бая дълго, не просто ден. На мен ми е жал и за момчето - съсипа си живота. И двете страни са трагични. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

 

Аз мисля, че наркотиците те правят по-концентриран. Алкохолът е по-проблемен. Освен това, нека тестват масово шофьорите, май наркотикът остава в кръвта бая дълго, не просто ден. На мен ми е жал и за момчето - съсипа си живота. И двете страни са трагични. 

За ефекта на наркотиците - не знам, но пък зависи и от това какво се взима. За всеки случай да си под влияние на каквото и да било, и да се качиш да караш, още повече е имало и други хора в колата, за които си отговорен, е безкрайно безотговорно само по себе си, преди да включим натрисането в Милен Цветков. Да, можело е да е всеки, включително бая повече народ дето е цъкал около кръстовеището, и не е редно да лежи повече, само защото жертвата е известна публична личност. Не, това че е утрепал баш Милен Цветков не променя обстоятелствата как не е нещастен случай, поради независещи от водача на причинилото катастрофата МПС - сред които шофиране под влияние на разни субстанции, каране с превишена скорост във на практика крадено возило (според думите на собствената му майка), неспазване на установените знаци и други от пътния правилник. Допълнително може да добавим факти, като това не му е първи случай на неспазване на правилника за движение по пътищата, и евентуално се пише как въпросната особа майка му е съдена за нанасяне на телесни щети върху друг човек при предишно  произшествие, за което има повод да се смята, че виновния е бил въпросния Кристиян, но тя е поела вината вместо него. 

Изобщо сори, да съсипал си е живота, но определно не виждам засега смекчаващи вината обстоятелства, та чак да ми е жал за него. Освен че гаджето му и другия там са ебаси и тъпите путки и двамата да го зарежат сам и надрусан на полицаите. Нали, той пак си е виновен и за това, но крайно тъпо изпълнение само по себе си. Дано ги пратят и тия двамата да лежат някъде, пък било то и за малко. 

 

преди 1 час, Donatella каза:

Е поне да получи 15-20г.но едва ли

 

 

FB_IMG_1587590101084.jpg

Ако смяташ да правиш такива сравнения, не е лошо да вкараш повече информация, вместо само суха статистика кой колко или поименно човека бил утрепал. Различни произшествия имат различни обстоятелства, не може да сравняваме просто така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, заслужава си тежка присъда, както всеки, причинил подобна злополука. Само се изненадах от класификацията умишлено убийство. Можеше да мине в празната лента, за да избегне удара, но пък щяха да го отнесат шестима пешеходци... А мен най-много ме дразнят хората, които са извадили Милен от колата. Защо са го пипали, за бога? Книжки кой им е дал и защо не им ги отнеме сега?

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

О, да, заслужава си тежка присъда, както всеки, причинил подобна злополука. Само се изненадах от класификацията умишлено убийство. Можеше да мине в празната лента, за да избегне удара, но пък щяха да го отнесат шестима пешеходци... А мен най-много ме дразнят хората, които са извадили Милен от колата. Защо са го пипали, за бога? Книжки кой им е дал и защо не им ги отнеме сега?

Доколкото прочетох някъде из "новинарските" сайтове - да отбележа не нито съм адвокат, а шофьор още по-малко - е щото не е спрял на червено. Или нещо от сорта. Всмисъл, не че е искал да претрепе точно Цветков, но не е и непредумишлено. Да, по добре е че не е отнесъл пешеходците, ма не беше ли как Цветков бил спрял и чакал да мине червения светофар, т.е келеша вместо да спре навреме и да спазва дистанция, просто се натресъл в спрялата кола?  

Лично по мое мнение, щом е карал друсан, пък било то и от предния ден, си е предумишлено - все едно си се качил с цел да претрепеш някой, пък било то и себе си. 

преди 1 час, Donatella каза:

Келеша убил Цветков се е друсал с наркотик наречен Адренохом
 или сатанинския наркотик!
Най-скъпият наркотик на пазара!!!!!

Хубуу. СБогаташкото синче се е друсал няква префърцунена тузарска дрога. Тва кво общо има точно с катастрофата и сичко останало, че нещо ми се губи идеята ти? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Slavi каза:

И какво излиза... Че основен мотив да гние до живот в затвора е това, че е богаташко синче или, че е убил популярния Милен Цветков. Ами ако беше бедно момче? Ами ако убития не бе Милен Цветков, ами богаташко синче? Жалко, че от много Дамян и Рикита мисловна дейност не ти е останала... Изобщо наясно ли си колко пъти Константин е бил зад волана пиян и надрусан? 

Че те убийци, извършили предумишлени убийства пускат след някоя друга година затвор... Попаднах наскоро на статия, че пуснали на свобода убиеца от Борисовата градина. Това ли е справедливостта... В случая момчето не е убило с умисъл Милен Цветков. Не го опрадвадам, разбира се, но ако човек е достатъчно интелигентен и съпричастен, ще помисли малко повече, а няма да позволи да го зомбират. Има къде къде по жестоки зверства и то иьвършени преднамерено и дори замислено. 

Ами като го защитаваш тоя престъпник, иди му на свиждане тогава. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Slavi каза:

От 3 до 5 години според мен е напълно достатъпно. 

Моля ? Та той заслужава до 3 години затвор само защото е шофирал след употреба на наркотици. Да се надрусаш и да седнеш зад волана е не просто безотговорност, а и престъпление. И то извършено в условията на пряк умисъл. ( освен ако не са те надрусали без да знаеш) 

Момчето заслужава поне 20 години - дрогиран, убива човек, карайки с висока скорост, без следи от спирачен път и на червен светофар. Да не говорим, че е застрашил още няколко живота. По закон си е точно умишлено убийство.

Дано има справедливост и адекватна присъда - заради Милен, заради близките му и не на последно място за да се въздейства възпитателно върху обществото. 

  • Like 4
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...