Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галин - 54к гледания в събота вечер, на 11-тия си ден от премиерата. Очертава се да е мега провал.

За сметка на това, Ламбото има 50к на официалният клип, 3 месеца след премиерата. 

Изводът е, че за последните години Галин има само 1 истински хит и това е “Няма да ми мине”. Крайно нагло е да вземе “Певец на годината” след като Денис и Меди го мачкат.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Галена да не би да й е честитила нещо за Паола?

При условие, че Пепа е 100% виновна за махленска свада, не смяташ ли за редно тя първа да зарови томахавката? Не че Инфлуенцата ще го направи, но питам по принцип, нали. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Сашо каза:

Само една ринопластика и трябва и ще е топ! 

А по рано четох, че Галин изглеждал зле.  Извинете, ама няма как човек, който спортува и се поддържа на макс да изглежда зле.  Освен устни, не виждам нищо друго по лицето му. 

А и в днешно време е меко казано смешно да се обръща такова внимание, предвид колко е напреднала медицината.... 

Абсолютно, не трябва да се пипа повече Галин например, но ми е много смешно тук как се заклеймава, ако някой си направи носа или скулите и .т.н. Галински изглежда 100 пъти по-добре сега, Лидия да не говорим, топ тела имат, а за това се иска сериозен режим и тренировки. Просто не трябва да се стига до крайности, Преслава например наистина прекали отведнъж, въпреки че на мен си ми харесва, просто сега супер много отслабна, а на нея не й отива да е толкова слаба. Галена ми е малко восъчна, но трябва да си луд да кажеш, че не е милион пъти по-красива от периода като стартираше. Емилия също. Обаче в България това е като престъпление, действително тук ако си натюр и приличаш на кюфте, си по-одобряван, някаква народна черта притежаваш явно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво си е правила и какво не Толбухинската Галка, но едва си мърда лицето горката. Не е толкова трудно за 1 снимка да се докараш добре, но като те видят в движение истината лъсва. Гледам, че сте се нападали един друг по този повод, доста ниско ниво. Драпайки за слава Галин се е продал и се е съгласил да бъде обсъждан от всички, по всякакъв начин. Как изглеждам аз или някой друг от коментиращите няма значение, защото не ние се бутаме в прожекторите. Все пак за 1 час отваряне на уста Галин взема повече отколкото ние за месец, а такъв живот си има цена.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди и Константин - 2,410,000 гледания

Теди и Емрах - 2,430,000 гледания

При положение че Майната ти Св. Валентин излезе ден по-рано, Теди и Емрах май ще се окажат с #1 хита.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Не знам какво си е правила и какво не Толбухинската Галка, но едва си мърда лицето горката. Не е толкова трудно за 1 снимка да се докараш добре, но като те видят в движение истината лъсва. Гледам, че сте се нападали един друг по този повод, доста ниско ниво. Драпайки за слава Галин се е продал и се е съгласил да бъде обсъждан от всички, по всякакъв начин. Как изглеждам аз или някой друг от коментиращите няма значение, защото не ние се бутаме в прожекторите. Все пак за 1 час отваряне на уста Галин взема повече отколкото ние за месец, а такъв живот си има цена.

+ това не знам как може да има хора които да казват че Галин сега изглеждал най-добре. Прекали с мускули, прекали с операции или каквото и да е правил там...характерно да не говорим. 2016 си беше най-добре. Примерно в този клип:

 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Born to Die каза:

Абсолютно, не трябва да се пипа повече Галин например, но ми е много смешно тук как се заклеймава, ако някой си направи носа или скулите и .т.н. Галински изглежда 100 пъти по-добре сега, Лидия да не говорим, топ тела имат, а за това се иска сериозен режим и тренировки. Просто не трябва да се стига до крайности, Преслава например наистина прекали отведнъж, въпреки че на мен си ми харесва, просто сега супер много отслабна, а на нея не й отива да е толкова слаба. Галена ми е малко восъчна, но трябва да си луд да кажеш, че не е милион пъти по-красива от периода като стартираше. Емилия също. Обаче в България това е като престъпление, действително тук ако си натюр и приличаш на кюфте, си по-одобряван, някаква народна черта притежаваш явно.

Да вземем пък да поощряваме операциите и глупостите. Утре като дъщеря ти започне да си блъска хилорон (не ме интересува дали е правилно написано) ще те питам пак колко си отворен за тия неща. Ами синът ти ако почне? Човек веднъж почне ли, после не може да спре и става трагикомично. Айде, сега според повечето “изглеждат добре”, чакай малко да застареят да видиш как не могат да го приемат и започват още повече да се блъскат с всякакви неща в опити да се запазят млади и резултата никак не е лицеприятен. Какво му беше на Галин преди тия неща, питам? 
Не съм консерва и аз съм ЗА промените когато има нужда, самият аз съм си променил зъбите по естетични причини, защото преди  не ми бяха прави и т.н,  ок, но да се правиш на восък не мисля че е ок. 
Ми на Анелия дъщерята? Тва човешко ли е въобще? Бръчките около очите и носа докато говориш и се усмихваш са нещо съвсем естествено и е супер смешно да ги няма никакви при въпросните.. уж лице, а само две устни се мърдат, всичко друго е бетон майка, не можеш да го разбереш усмихва ли се, реве ли, газове ли има. 
Това ако са “ТОП красотите”, моделите на Виктория Сикретс да вземат да се откажат, горките, нито силиконче, нито джуки, къде са тръгнали да се бутат между Галена и Джулиана Гани... 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gadinata каза:

Много добра песен! Лидия върви смело нагоре, дано да продължава в същия дух.

А добре, че ми обърна внимание. Тъмбнейла досега не ми беше правил впечатление. 

Хайл Хитлер!, много добре щракнато. Чичо Ади одобрява и това. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pechenko каза:

Фики, Даниел Ганев и една циганка

 

Винаги ми е мязала на Исмералда, само дето Исма е по-яка на живо. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Не знам какво си е правила и какво не Толбухинската Галка, но едва си мърда лицето горката. Не е толкова трудно за 1 снимка да се докараш добре, но като те видят в движение истината лъсва. Гледам, че сте се нападали един друг по този повод, доста ниско ниво. Драпайки за слава Галин се е продал и се е съгласил да бъде обсъждан от всички, по всякакъв начин. Как изглеждам аз или някой друг от коментиращите няма значение, защото не ние се бутаме в прожекторите. Все пак за 1 час отваряне на уста Галин взема повече отколкото ние за месец, а такъв живот си има цена.

Чакай малко! Защо, ако някой е популярен, трябва да е позволено на всеки знаен и незнаен неграмотник (не визирам никого конкретно) да си избива комплексите върху него? Бай Ганьо много иска да може да си обсъжда на свобода другите,  но когато започнат да обсъждат него и веднага обръща палачинката и се чувства засегнат. Не било правилно така? Не смятам, че е редно известността на някой да бъде критерий позволено ли ми е или не да си изливам злобата върху него. Не може да се плюе по някого свободно и да се оправдаш с факта, че се бил "продал" за слава. Това ми звучи изключително комплексарско и много жалко от устата на млад човек. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, dan!el каза:

Чакай малко! Защо, ако някой е популярен, трябва да е позволено на всеки знаен и незнаен неграмотник (не визирам никого конкретно) да си избива комплексите върху него? Бай Ганьо много иска да може да си обсъжда на свобода другите,  но когато започнат да обсъждат него и веднага обръща палачинката и се чувства засегнат. Не било правилно така? Не смятам, че е редно известността на някой да бъде критерий позволено ли ми е или не да си изливам злобата върху него. Не може да се плюе по някого свободно и да се оправдаш с факта, че се бил "продал" за слава. Това ми звучи изключително комплексарско и много жалко от устата на млад човек. 

Интересна логика имаш. Значи може певците да извличат дивиденти от знайни и незнайни, грамотни и неграмотни чрез гледания и участия, а няма право тази същата публика да ги коментира? Някакви предварителни изпити ли трябва да държа, преди да изкажа мнение за някой популярен и ако да, може ли списък по кои предмети? Ти сега ли разбираш, че одумването на известните си е в реда на нещата? По цял свят е така, ама викаш нашите чалгари трябвало да ги третираме по различен начин. Който не иска да бъде коментиран, да си е стоял пред огледалото с дезодорант в ръка.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Интересна логика имаш. Значи може певците да извличат дивиденти от знайни и незнайни, грамотни и неграмотни чрез гледания и участия, а няма право тази същата публика да ги коментира? Някакви предварителни изпити ли трябва да държа, преди да изкажа мнение за някой популярен и ако да, може ли списък по кои предмети? Ти сега ли разбираш, че одумването на известните си е в реда на нещата? По цял свят е така, ама викаш нашите чалгари трябвало да ги третираме по различен начин. Който не иска да бъде коментиран, да си е стоял пред огледалото с дезодорант в ръка.

Като не искаш някой да "извлича дивиденти" от теб, не слушай, не гледай, не ходи по участия и може би ще си реабилитиран... А щом ти искаш да коментираш хората на свобода, защо не можеш да понесеш теб да те коментира някой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Интересна логика имаш. Значи може певците да извличат дивиденти от знайни и незнайни, грамотни и неграмотни чрез гледания и участия, а няма право тази същата публика да ги коментира? Някакви предварителни изпити ли трябва да държа, преди да изкажа мнение за някой популярен и ако да, може ли списък по кои предмети? Ти сега ли разбираш, че одумването на известните си е в реда на нещата? По цял свят е така, ама викаш нашите чалгари трябвало да ги третираме по различен начин. Който не иска да бъде коментиран, да си е стоял пред огледалото с дезодорант в ръка.

Ама разбира се, кои сме ние да коментираме някви самоповярвали си бедни, никому неизвестни хорица от народа? Нека си правят квото си искат, дали ша псуват на майка, дали ша се подиграват на хора с проблеми в мола,  дали ша е да рекламират токсични продукти на малки деца, дали ще пропагандират нео нацистки идеологи на тийнеджъри, все тая, всичко е оправдано, от нас се иска пълно мълчание и да мятаме пачки по всевъзможни начини. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dan!el каза:

Като не искаш някой да "извлича дивиденти" от теб, не слушай, не гледай, не ходи по участия и може би ще си реабилитиран... А щом ти искаш да коментираш хората на свобода, защо не можеш да понесеш теб да те коментира някой?

Къде точно казах, че не искам да извличат дивиденти? Нещо почна да си украсяваш. Нека си печелят, нека си живеят хората. Отдавна не тегля, слушам от Ютуб и им правя гледания.

 

Разликата е там, че аз не искам да съм известен и за разлика от тях не се водя "звезда", затова няма причина да ме коментират. Схващаш ли?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Някой да прати линк на Галин към форума, като види колко защитници има може да положи усилия да си помръдне част от скулата в изблик на радост. 

Да бе, да ни затвори и нас че му обсъждаме въпросната скула, подопечната новоизлюпена нацистка. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Разликата е там, че аз не искам да съм известен и за разлика от тях не се водя "звезда", затова няма причина да ме коментират. Схващаш ли?

Не схващам. Отново казвам, че за мен критерият "известност" не ни дава право как да се държим с хората и дали да ги обсъждаме и плюем. Те (говоря за извесните, не за Галин/Галена/Преслава или който и да е друг) не са станали известни, за да си излива някой злобата върху тях. Те са известни в следствие на професията си. Дай да не пият и да стоят гладни (примерно), за да не стават известни и да не ги обсъжда никой...

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...