Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази нощ, в рубриката за най-разбиращите и оценяващите стойностния поп-фолк, любимата Райнолюбка на форума (семоа) ви поздравява от цялото си същество и нежна всеобхватност, със нещо златно от далечната вече 2007 година. Песента е част от албума “Райна 2007”, достигнал 4-то място по продажби за годината. 

Инфо: Пайнер Мюзик

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Паника" е готина, но и в топ 10 на годината не влиза, най-хубавата й песен и завършен проект без съмнение е "Сърце" тази година, а най-голям хит "Добре ли си", само дето от "Феноменален" насам няма нещо, което да й се нарече мегахит като "Пиян" например, "Тръгвай си", "Акула", "Болка моя" и "Пиян" са къде-къде, силно се надявам да не пусне мазньоч с Фикрет, защото тгава няма да я оставя намира и аз. Иначе дуетът на Преслава и Галин е качество, не е Ганевската сигурна зарибявка, но преоткривам песента всеки път като я слушам и наистина единственият проблем е, че Преслава е втори глас в припева. Това, ако й беше самостоятелн песен щеше да стигне и "Пиян", но и така се радва на огромен успех, коментарите навсякъде хиляди и положителни като вече почти никъде не се споменава дори носа, а се говори за хубавия текст и качествената песен, което си е точно така. И определено никой не се прави, че я харесва, най-сетне малкопо-романтичен и поетичен текст особено на припева с прекрасно интро.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Born to Die каза:

най-сетне малкопо-романтичен и поетичен текст особено на припева с прекрасно интро.

😂😂😂😂😂

Ужас. Най-големия проблем на чалгата са тези “романтични” текстчета. 
Може да има романтика по много различни начини във всякакви ситуации, не всичко е реване за другия и гледане към звездите и луната. Най-голямото клише в чалгата, слушаме го години наред. Не критикувам Преслава и Галин конкретно, а всички. 
Чуй една Harleys in Hawaii на Katy Perry и виж пример романтичен текст по много по-модерен начин в съвсем различна светлина. 
Стига с това плачене и реване един за друг в тия текстове бе, с тия отмъщения. Ама така ще е, като не са помирисвали други текстописци от обичайните заподозрени... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , CecaG каза:

На концерт! 😂 Сега ще кажете "Тя не е от Пайнер", еми те техните не искат да пеят явно хаха, а тя също е въртяна в Планета, нали е рожден ден на тв. Ако Десита и Лидия може, Луна що да не 😂 Била е и в Пайнер, може пак да иде. Но може да откаже, че ѝ е" под нивото", малка ѝ е сцената. 

Луна е пяла на над десетхилядна публика в Турция, няма да се унижи да пее на 1000 тук! 

преди 39 минути, Lelqtian каза:

Щом имате желание, нека Паника не е хит, а мегабозата на добричките мумии да е такъв. 

офофоф

#самоистинскитехитове

 

 

Ето това е романтичен текст! Офофофофофофоф

 

Да открием седмицата подобаващо!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#самоистинскитехитове

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1? 

https://signal.bg/chart/50-те-най-27-10-2019/

Явно Баба ни от Чипровци. мега хитЯ на двете мумии дебютира на 5то място. Голям Флоп. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

#самоистинскитехитове

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1? 

https://signal.bg/chart/50-те-най-27-10-2019/

Явно Баба ни от Чипровци. мега хитЯ на двете мумии дебютира на 5то място. Голям Флоп. 

Бях забравил този джаз хит на Наргиз Султан!

Ще простим на Кама, че избута Емецето - тя е готина. Но другата седмица пак всички ще дърпат!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Бях забравил този джаз хит на Наргиз Султан!

Ще простим на Кама, че избута Емецето - тя е готина. Но другата седмица пак всички ще дърпат!

 

Мда, то до другата седмица е редно да сме надолу по Магистралата, но ако не сме ще си дърпат сички определено! 

#самоистинскитехитове

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Г-н директоре пак яко е дръпнала в попнейбъла. Преди Паника и Не те забравям е днес. Кой да предположи, че ще бъде основен претендент за хит на 2019...

Иначе Паника не е съвсем провал, но има поне 10 по успешни от нея песни за годината - Тръгвай си, Акула, Гн директоре, Най боли ме, Жено бягай, Циганче, Болка моя, Не ме занимавай, Няма да ми мине, Кома,Добре ли си. Предполагам Тате тате и Така ни се пада също ще се наложат като по успешни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

2019 - годината на гледания от фен клипчета!

Screenshot-20191028-104252-You-Tube.jpg

Screenshot-20191028-104331-You-Tube.jpg

 

Пропуснал си 2те на Кома с над 2 млн, единия на Пиян с над 500ка и този на Вторник беше с над 750 ка. И на Стораро мегамикса има още 3 клипчета с над 1 милион. На Софка последната също. 

Screenshot_20191028_115509_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

2019 - годината на гледания от фен клипчета!

Screenshot-20191028-104252-You-Tube.jpg

Screenshot-20191028-104331-You-Tube.jpg

 

А любимката ми от махалата даде начало на тази мода още през 2016. Най-накрая отново да е лидерка в нещо!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

А любимката ми от махалата даде начало на тази мода още през 2016. Най-накрая отново да е лидерка в нещо!

 

При Деса беше станало, щото излезна песента и в компилация месец преди клипа в планета офишъл. Иначе скоро ще честваме 3 години от излизането на този трак и 15 милиона🦸‍♀️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Пропуснал си 2те на Кома с над 2 млн, единия на Пиян с над 500ка и този на Вторник беше с над 750 ка. И на Стораро мегамикса има още 3 клипчета с над 1 милион. На Софка последната също. 

Screenshot_20191028_115509_com.google.android.youtube.jpg

Знам че има доста повече клипове. Тези две снимки показват най-гледаните клипове в два канала. Иначе имаше и друг канал с много гледания, но страйкнаха всички клипове и го изтриха. Няма да ми мине имаше 2М там, Феноменален 500К итн..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Знам че има доста повече клипове, тези две снимки показват най-гледаните клипове в два канали. Иначе имаше и друг канал с много гледания, но страйкнаха всички клипове и го изтриха. Няма да ми мине имаше 2М там, Феноменален 500К итн..

Ама тея кретени правят канали близки до Планета Офишъл като име и по този начин привличат сериозен трафик. От една страна искам да се изтрият каналирв, но от друга ще загубим данните.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ама тея кретени правят канали близки до Планета Офишъл като име и по този начин привличат сериозен трафик. От една страна искам да се изтрият каналирв, но от друга ще загубим данните.

Точно затова трябва да ги трият още в началото преди да са набрали скорост, иначе прецакват всичко.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

При Деса беше станало, щото излезна песента и в компилация месец преди клипа в планета офишъл. Иначе скоро ще честваме 3 години от излизането на този трак и 15 милиона🦸‍♀️

Нищо, пак си е лидерка. :D

Стават 3 години и от последния й наистина силен клип. Не е истина колко яка беше в първите си две лета в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

10 милиона! 

 

Истинска емблема, каквато сочените за лидерки Мумислава и Галош нямат!

преди 26 минути, Slavi каза:

Г-н директоре пак яко е дръпнала в попнейбъла. Преди Паника и Не те забравям е днес. Кой да предположи, че ще бъде основен претендент за хит на 2019...

Иначе Паника не е съвсем провал, но има поне 10 по успешни от нея песни за годината - Тръгвай си, Акула, Гн директоре, Най боли ме, Жено бягай, Циганче, Болка моя, Не ме занимавай, Няма да ми мине, Кома,Добре ли си. Предполагам Тате тате и Така ни се пада също ще се наложат като по успешни. 

Циганче и Кома хич не са такива хитове. Няма значение колко са гледани. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Нищо, пак си е лидерка. :D

Стават 3 години и от последния й наистина силен клип. Не е истина колко яка беше в първите си две лета в Пайнер.

Абе още от Гледай да не бъркаш усетих на къде отиват нещата за нея, но после с Ангелите плачат ме израдва. Това ще и е първа година без голям хит в Пайнер. И най лошото е, че и продукция не издава. Иначе Вторник беше си е със силен клип. И музиката е добра, но изпълнението и аранжимента са зле. Първите 2 години в Пайнер беше супер продуктивна. И това не остана незабелязано. 

Дали ще пусне нещо до края на годината? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Истинска емблема, каквато сочените за лидерки Мумислава и Галош нямат!

Циганче и Кома хич не са такива хитове. Няма значение колко са гледани. 

За Циганче съм съгласен, но Кома е тотален хит. С ушите си се убедих. Излез малко по клубовете, моля! 

Кома не е хит, но Арв дърпай е:laughing:. Моля смени ника си на ilikeflops! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

За Циганче съм съгласен, но Кома е тотален хит. С ушите си се убедих. Излез малко по клубовете, моля! 

Кома не е хит, но Арв дърпай е:laughing:. Моля смени ника си на ilikeflops! 

По-голям хит е.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Абе още от Гледай да не бъркаш усетих на къде отиват нещата за нея, но после с Ангелите плачат ме израдва. Това ще и е първа година без голям хит в Пайнер. И най лошото е, че и продукция не издава. Иначе Вторник беше си е със силен клип. И музиката е добра, но изпълнението и аранжимента са зле. Първите 2 години в Пайнер беше супер продуктивна. И това не остана незабелязано. 

Дали ще пусне нещо до края на годината? 

"Ангелите плачат" е прекрасна песен и несъмнено един от най-трайните хитове в последните години, но същевременно е факт, че ДС още от нея започна да си се настанява в кръчмата. "Вторник беше" и тя същата работа, с малко по-добър клип. Тя вече работи за тези места и за махалите, а не за феновете. "И това ще преживея" й беше последното, с което да зарадва нас, може би с нея подигравателно ни намекна, че трябва да преживеем предстоящото й обезличаване. :D

Не знам дали ще пуска нещо и все по-малко ми дреме, защото не вярвам отново да се е постарала както в началото на новата Пайнерска ера. Тотално разочарование е. И все повече се замислям, че Фокси е бил прав за нея, че се върна в Пайнер за награди, а след като ги разкараха и тя като почти всички останали свали нивото. А бяха времена, в които пускаше проекти като "Черен сняг" без да очаква нищо и без да знае дали въобще ще я въртят по Тв...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ангелите плачат беше приятна, доколкото помня. Но дали изобщо някой я помни, освен феновете на Фатме? Трябваше да наложи тази песен, вместо да копира Теди Ал с Много съм добра! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...