Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Тая Ангелите плачат беше приятна, доколкото помня. Но дали изобщо някой я помни, освен феновете на Фатме? Трябваше да наложи тази песен, вместо да копира Теди Ал с Много съм добра! 

Ами щом е с 15 милиона, товст повече от почти всички песни на Емануела, значи се помни. Това не е песен за клубовете, ако очакваш там да ти я припомнят, няма да стане. Деса на нито един концерт от както е в Пайнер, не е пробвала да пее балада. Иначе Роксана очевидно помни Ангелите, тъй като последната и песен е много сходна като звучене. 

преди 16 минути, asylum каза:

По-голям хит е.

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ами щом е с 15 милиона, товст повече от почти всички песни на Емануела, значи се помни. Това не е песен за клубовете, ако очакваш там да ти я припомнят, няма да стане. Деса на нито един концерт от както е в Пайнер, не е пробвала да пее балада. Иначе Роксана очевидно помни Ангелите, тъй като последната и песен е много сходна като звучене. 

Ами нека Деса ме опровергае и да рискува да я изпее на живо, да видим колко се помни. Едва ли ще доживеем. И е хит благодарение на Джордано. :D 

На Рокса е преправено турско маане. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ами нека Деса ме опровергае и да рискува да я изпее на живо, да видим колко се помни. Едва ли ще доживеем. И е хит благодарение на Джордано. :D 

На Рокса е преправено турско маане. 

Тя Деса вече излъчва такова отчаяние, че като пее Две сърца хората я гледат като застреляни, а ти за Ангелите се чудиш. 

И не е хит заради Джордан, щото единствените 3 песни на Джордан с над 10 милиона са 2 с Деса и една с Емануела. Неговитв едва 5 млн минават. Просто песента е хубава. Не е заради някой конкретно. Бяха излеззли почти заедно с Изневериш ли ми на Фиката и Галош. 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изключено да я изпее тази година, ако има концерт. Със сигурност от няколкото й нови балади в Пайнер би заложила именно на тази. Ще я комбинира с две ретро парчета и това ще е микса, при липсата на актуални успехи.

Какви ги говоря... Навярно ще изпее Две сърца и Да вдигнем шум. Може да се сети и за Факт, факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кажете й какво искате да изпее, пък ега ви чуе Фатмишка!

Гледанията нямат значение - Джордано кърти с хитове от 3-4 години насам. 

Вчера ми попадна като предложение триото на Ани Хоанг, Кристиана и Галин - над 15 милиона, би трябвало да мога от раз да си я запея, а защо не мога? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не е изключено да я изпее тази година, ако има концерт. Със сигурност от няколкото й нови балади в Пайнер би заложила именно на тази. Ще я комбинира с две ретро парчета и това ще е микса, при липсата на актуални успехи.

Какви ги говоря... Навярно ще изпее Две сърца и Да вдигнем шум. Може да се сети и за Факт, факт.

Такива като Деса, Цура, Емануела и Джен сигурно умират от кеф, че лидерките няма да ги има и ще пеят повече време и по към края😂

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Тая Ангелите плачат беше приятна, доколкото помня. Но дали изобщо някой я помни, освен феновете на Фатме? Трябваше да наложи тази песен, вместо да копира Теди Ал с Много съм добра! 

Тя много неща трябваше, ама на. Добре че е Галена е добра душа и гладна баджаначката си няма да остави. 

По тоя повод - коя стара песен на Деса е подходяваща да и направят актуална версия? Галена вече пя за шефката, може да кавърдисат Шефе, шефе имаш много голям ... успех. Ако се сетя и как и беше реалното заглавие. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ми кажете й какво искате да изпее, пък ега ви чуе Фатмишка!

Гледанията нямат значение - Джордано кърти с хитове от 3-4 години насам. 

Вчера ми попадна като предложение триото на Ани Хоанг, Кристиана и Галин - над 15 милиона, би трябвало да мога от раз да си я запея, а защо не мога? 

Аз пък освен Златото ми и Не те боли нв мога д а запея нищо друго на Джордан. Запяваш това, което слушаш повече. На Емануела след Виновна съм също почти нищо не мога да и запея. А като си пусна парчетата и от тази година ми звучат като нови. Само Я се успокой я знам като мелодия, защото е по различна. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Тя много неща трябваше, ама на. Добре че е Галена е добра душа и гладна баджаначката си няма да остави. 

По тоя повод - коя стара песен на Деса е подходяваща да и направят актуална версия? Галена вече пя за шефката, може да кавърдисат Шефе, шефе имаш много голям ... успех. Ако се сетя и как и беше реалното заглавие. 

Малко е закъсняла с шефската тематика - Клеа, Жалена и Гери Сопол запълниха нишата. Може да опита със 100 парички, бате! 

преди 3 минути, Slavi каза:

Аз пък освен Златото ми и Не те боли нв мога д а запея нищо друго на Джордан. Запяваш това, което слушаш повече. На Емануела след Виновна съм също почти нищо не мога да и запея. А като си пусна парчетата и от тази година ми звучат като нови. Само Я се успокой я знам като мелодия, защото е по различна. 

Аз на Джордан нищо не слушам, но в дискотеките ги научавам наизуст, дори да не им знам заглавията. Само това Злато не ми говори нищо. Муцуна, има една с Теда, Златният медал, с Ема дуетът, Мармалад, една по-провлачена от пролетта или късна зима. Всичко се върти от тия все още. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не е изключено да я изпее тази година, ако има концерт. Със сигурност от няколкото й нови балади в Пайнер би заложила именно на тази. Ще я комбинира с две ретро парчета и това ще е микса, при липсата на актуални успехи.

Какви ги говоря... Навярно ще изпее Две сърца и Да вдигнем шум. Може да се сети и за Факт, факт.

А, Фактите, да. Верно така се казваше. Тая може. Две сърца след Козлодуй да я отписва от програмата, аман от нея, да изпее нещо достатъчно дърто, белким мине за ново - Схемата или Невъзможно е да спрем примерно са достатъчно глуповати да не ги помни никой нормален човек, ама звучат почти модерно, нищо че са от преди 15 години. Иначе да си избере по собствено усмотрение нещо между Бели Нощи, Черни сълзи, Птица Скитница, Мъжете всичко искат, не и следя честно казано дали е пяла някоя от тия скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Ми кажете й какво искате да изпее, пък ега ви чуе Фатмишка!

Гледанията нямат значение - Джордано кърти с хитове от 3-4 години насам. 

Вчера ми попадна като предложение триото на Ани Хоанг, Кристиана и Галин - над 15 милиона, би трябвало да мога от раз да си я запея, а защо не мога? 

Аз се сещам за трио на Оцковица, Джорджано и не помня, там който им светеше, дето бяха крали мелодията от сериала за Аладин, от теб научавам, че имала и такова трио с Кучеядката и Гнома. Някъде скоро ли са я пуснали, та съм изтървал, а вече има и 15 милиона? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Такива като Деса, Цура, Емануела и Джен сигурно умират от кеф, че лидерките няма да ги има и ще пеят повече време и по към края😂

А някога Десислава се отличаваше от всички копнеещи за нещо такова, дори и от самште лидерки... No comment

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аз се сещам за трио на Оцковица, Джорджано и не помня, там който им светеше, дето бяха крали мелодията от сериала за Аладин, от теб научавам, че имала и такова трио с Кучеядката и Гнома. Някъде скоро ли са я пуснали, та съм изтървал, а вече има и 15 милиона? 

Старичка ми се види - на обложката Гнома все още има цепка вместо джуки на сурата. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Старичка ми се види - на обложката Гнома все още има цепка вместо джуки на сурата. 

Може, ма с то вднешно време техниката напредна значително - ето пластичната хирургия може да те направи анимационен герой, а компютърната анимация - обратно да заприличаш на човек. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава ако реши да е малко по придуктивна и спре да залага на бг авторитр, ами заложи на кавърите, бързо ще се върне в играта. 

Ще и пратя на ЛС това. Да го изпее с Играта или някой пи актуален рапър:

 

И да завърши годината с кавър на тази балада:

 

Аз лично ще съм много доволен. Дори и ганевите манджи вече са скучни и единствено имената на изпълняващите ги правят що годе популярни. Пиян е изключение, но все пак р взаимствана и затова се е получила толкова добре. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес при пътуване с кола изслушах по три пъти "Пиян" и "Изтрезняваш ли", моля да се добавят при броене на гледанията.

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Starboy каза:

Днес при пътуване с кола изслушах по три пъти "Пиян" и "Изтрезняваш ли", моля да се добавят при броене на гледанията.

В момента, в който пееше "Знам че ти докладват ..." подаваше ли се мистериозно с тъмни очила и шлифер иззад седалката на колата, ала Преси иззад колоната на подземния паркинг?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

В момента, в който пееше "Знам че ти докладват ..." подаваше ли се мистериозно с тъмни очила и шлифер иззад седалката на колата, ала Преси иззад колоната на подземния паркинг?

Да, измитирах всяко движение и жест от този невероятен мегахит - вълшебство.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Да, измитирах всяко движение и жест от този невероятен мегахит - вълшебство.

ТРЪПНА И НЕМЕЯ !!!

image.png.d872a00abc16786ea43dc255d5e36a9f.png

 

 

  • Haha 3
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Не искаме да издаваме изненадите сега, но за най-верните фенове на телевизия “Планета” сме подготвили специална игра. Следете официалния ни профил в Instagram @PlanetaOfficialTV. В коментар напишете името на песента, която припознавате и тагнете нейния изпълнител. Всяка една загадка ще донесе награда – два VIP-пропуска за концерта “Планета на 18”, а изборът на печелившите ще бъде на случаен принцип. Всеки един ваш коментар е шанс да се докоснете до звездите на телевизия “Планета” на 3-ти декември.

Planeta201910282.jpg.59edfc5a5cdf9570676f59ed31b36c6c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

да се докоснете до звездите на телевизия “Планета” 

Ама учтиво прескачат момента с това кои точно "звезди" смятат да не са хипер заети точно тази дата поради липса на по-интересни занимания, и да уважат печалната им вечеринка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Провъзгласиха Джена за царица на кича

Провъзгласиха Джена за царица на кича
Джена за пореден път доказа, че не притежава усет за красота. На едно от последните си участия тя комбинира червена кожена пола с леопардова блуза и шарени обемни обици, възмущават се феновете, 
Модното решение потресе част от почитателите, които са категорични, че 34-годишната Джена Стоева е царицата на кича във фолка. Може би заради липсата на стил тя се разбира прекрасно със свекървите си от оркестър „Канарите”. Те също са фенове на лъскавото и претрупаното.

Преди две години музикалната фамилия показа дома си в Катуница. Кичът в дома на музикантите буквално втрещи зрителите. Фолкдивата Джена и съпругът й Наско дадоха първото си интервю като семейство именно от палата в селото на Цар Киро, където мебелите са съчетани по безумен начин, че бият дори Евгения Банева по безвкусица.  Джена обаче много хареса интериора на имението. Дотолкова, че го пренася и на сцената на своите участия, но с облекло, пише "Уикенд".
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

обемни обици, възмущават се феновете, 
Модното решение потресе част от почитателите, които са категорични, че 34-годишната Джена Стоева е царицата на кича във фолка. Може би заради липсата на стил тя се разбира прекрасно със свекървите си от оркестър „Канарите”. Те също са фенове на лъскавото и претрупаното.

Преди две години музикалната фамилия показа дома си в Катуница. Кичът в дома на музикантите буквално втрещи зрителите. Фолкдивата Джена и съпругът й Наско дадоха първото си интервю като семейство именно от палата в селото на Цар Киро, където мебелите са съчетани по безумен начин, че бият дори Евгения Банева по безвкусица.  Джена обаче много хареса интериора на имението. Дотол

 

преди 8 минути, Donatella каза:

Провъзгласиха Джена за царица на кича

Провъзгласиха Джена за царица на кича
Джена за пореден път доказа, че не притежава усет за красота. На едно от последните си участия тя комбинира червена кожена пола с леопардова блуза и шарени обемни обици, възмущават се феновете, 
Модното решение потресе част от почитателите, които са категорични, че 34-годишната Джена Стоева е царицата на кича във фолка. Може би заради липсата на стил тя се разбира прекрасно със свекървите си от оркестър „Канарите”. Те също са фенове на лъскавото и претрупаното.

Преди две години музикалната фамилия показа дома си в Катуница. Кичът в дома на музикантите буквално втрещи зрителите. Фолкдивата Джена и съпругът й Наско дадоха първото си интервю като семейство именно от палата в селото на Цар Киро, където мебелите са съчетани по безумен начин, че бият дори Евгения Банева по безвкусица.  Джена обаче много хареса интериора на имението. Дотолкова, че го пренася и на сцената на своите участия, но с облекло, пише "Уикенд".

Кичозно според простолюдието, как си позволяват разни бедни никому неизвестни писарчета на Пеефски да коментират царица Джени ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...