Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тая година вероятно няма да пее нито крадения хит от Мат Саймънс, нито някоя от другите си бози, ша играе пак на сигурно - Я някой ша и налива водка с утеха, я нещо друго доволно от нафталина. 

Ама какво лошо има в това да си пее вечните песни по концертите? Не съм те видял да обвиняваш Ивана или Камелия, че от години не пропускат да припомнят нещо старо, но златно. Защо го правиш на въпрос само за Преслава?

Тепърва ще има да ви кървят ушенцата от старите песни на Преслава. Който има златен фонд - просто ще излиза на сцената и ще го пее, а който няма - ще трепери вечно за актуален хит, ще се търкаля с плюшени играчки по сцената, ще слага маски, чудейки се от коя световна звезда да чопне нещо за да е интересна, ще взима готови хитове и ще се отърква в дуети с балкански звезди... само и само да задържа вниманието върху себе си.

Така стоят нещата в края на 2019-та. 

Поздравче за добро настроение.

"Няма да си отида, а ще остана завинаги ваша" е казала отдавна Преси на всички хейтъри. 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Stela каза:

@Kriminal Защо иронизираш? Никой от нас не е казвал, че "Пиян" е провал. Даже напротив, признали сме успеха на песента. Обективтост не ни липсва. 

Защо пък не? 

Да, ама не (печенко).

Няма да коментирам. Как може да кажеш това, след като половината Галенови казахте, че гугъл аналитиката не е вярна?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 2 тотални хита заслужават нови версии. Ето това бяха хитове, които буквално трясяха държавата. Не като сегашните. Уж големи хитове, а масово населението небги знае..

 

 

И двете са култови!!! 

 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

Обаче клипа на "Така ни се пада" е в топ 10 на десетилетието и един от най-добрите след "Една жена". :g2:

Пак извъртваш думите ми както си поискаш. Казах, че според МОЕТО (субективно) мнение е в топ 10 на периода 2016-2019. Не пробутвах мнението ми за факт и единственото правилно мнение, както правите повечето анти-Пресови.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Ама какво лошо има в това да си пее вечните песни по концертите? Не съм те видял да обвиняваш Ивана или Камелия, че от години не пропускат да припомнят нещо старо, но златно. Защо го правиш на въпрос само за Преслава?

Тепърва ще има да ви кървят ушенцата от старите песни на Преслава. Който има златен фонд - просто ще излиза на сцената и ще го пее, а който няма - ще трепери вечно за актуален хит, ще се търкаля с плюшени играчки по сцената, ще слага маски, чудейки се от коя световна звезда да чопне нещо за да е интересна, ще взима готови хитове и ще се отърква в дуети с балкански звезди... само и само да задържа вниманието върху себе си.

Така стоят нещата в края на 2019-та. 

Поздравче за добро настроение.

"Няма да си отида, а ще остана завинаги ваша" е казала отдавна Преси на всички хейтъри. 

 

Това което казваш е абсолютно така. Но не е само до това да имаш вечни хитове. При Преслава и Галена вече, има възможност да се изпълнят големите си вечни хитове. Респективно Деси Слава, Ивана, Глория и Камелия също имат тази възможност, макар Глория да не иска да го прави поради психически отклонения.

Но като автора ти откачи както стана с Токича и Анелия, Емилия и сие не могат да ги пеят какво става ? Сам видя на 10 години Планета как Анелия би Преслава и Галена по прием макар да бе преди тях. Днес тя не може да си изпее купищата златни хитове, които не са по - малко от тези на горе споменатите. Отделно понякога и Митко Димитров забранява на някои да ги пеят.  

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Освен това никой не оспорва статута на Добре ли си като един от големите хитове на 2019. В топ 5 е със сигурност. 

Не знам за топ 5 хитове, но е далеч извън топ 5 най-добри дуети поне за мен:

1. Тръгвай си

2. Няма да ми мине

3. Така ни се пада

4. Акула

5. Не ме оставяй

6. На твое място

7. Боже мой

8. Добре ли си

Хит е заради имената. Песента е скучна. "Сърце" и "Паника" са си супер, но годината на Галя е слаба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

Ама какво лошо има в това да си пее вечните песни по концертите? Не съм те видял да обвиняваш Ивана или Камелия, че от години не пропускат да припомнят нещо старо, но златно. Защо го правиш на въпрос само за Преслава?

Тепърва ще има да ви кървят ушенцата от старите песни на Преслава. Който има златен фонд - просто ще излиза на сцената и ще го пее, а който няма - ще трепери вечно за актуален хит, ще се търкаля с плюшени играчки по сцената, ще слага маски, чудейки се от коя световна звезда да чопне нещо за да е интересна, ще взима готови хитове и ще се отърква в дуети с балкански звезди... само и само да задържа вниманието върху себе си.

Така стоят нещата в края на 2019-та. 

Поздравче за добро настроение.

"Няма да си отида, а ще остана завинаги ваша" е казала отдавна Преси на всички хейтъри. 

 

Пфф, бъркаш се нещо. Нямам никъф проблем да пее които и скимне песни. Същото важи и за Камелия, и за Ванча ако последната е още жива, че не се вълнувам и чат пат забравям за съществуването и. 

Проблема е че тука толкова и превъзнасят/е мега "хитовете", а после е просто ... смешно как самата тя ги игнорира, щото срока им на годност е два месеца. И не ни обяснявай за кой имал златен фонд от песни - Пепа Мумията има около 3 хита общо, на които може да разчита, а кариерата и в последните десет години е само някви боклушки еднодневки дето даже и тя не ги помни. Не, на Галена песните в същия период не са кой знае колко по-хитове, но повече стават за слушане, съответно има повече хляб в тях да си позлати във фонд. 
Те тва ти е положението като цяло. Аре дърпай. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Това което казваш е абсолютно така. Но не е само до това да имаш вечни хитове. При Преслава и Галена вече, има възможност да се изпълнят големите си вечни хитове. Респективно Деси Слава, Ивана, Глория и Камелия също имат тази възможност, макар Глория да не иска да го прави поради психически отклонения.

Но като автора ти откачи както стана с Токича и Анелия, Емилия и сие не могат да ги пеят какво става ? Сам видя на 10 години Планета как Анелия би Преслава и Галена по прием макар да бе преди тях. Днес тя не може да си изпее купищата златни хитове, които не са по - малко от тези на горе споменатите. Отделно понякога и Митко Димитров забранява на някои да ги пеят.  

 

Не че нещо, но Галена се е пробвала с Диагнозата и Утешителна награда и далеч не и се получава така както на другите споменати от теб. За мен освен Кой тя няма друга класика в жанра. Не, че е нямала хитове в годините, но не е успяла да ги съхрани така както другите. Някак ми е смешно като говорим за Луда по теб, Две сърца или Шампанско и сълзи, да се говори за вечните битове на Галя. След 2007 има няма 10ина песни са с такъв статут и то предимно на Азис. 

Често се говори за слабия прием на Деса в Козлодуй, но се пропуска също толкова слабия прием на Галена тук:

 

Иначе наистина е тъжно за Анелия, че не може да си пее старите хитове. Тя реално ги пее, но не се качват тв версиите и от концертите и поради несъгласието на Токича. 

2012 има качено видео от концерта и където пее Искам те и Обичай ме, че и Една минита и Не знаеш. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Иначе наистина е тъжно за Анелия, че не може да си пее старите хитове. Тя реално ги пее, но не се качват тв версиите и от концертите и поради несъгласието на Токича. 

Пайнер е забранил да се пеят неговите песни. Доколкото знам й е забранил да пее и дуета с Нелина от 10 години насам, но нямам идея защо. Песента беше хит и можеше да остане такъв. Анелия може да пръсне със "Обичай ме", "Всичко води към теб", "Само мене нямаш". Но няма да се случи :) Тя затова държи "Дай ми още" която ще върши работа още доста време. 

Е освен "Кой" може да изпее "Мой" и "Чупката" които пръскат и ще имат приема на споменатите от теб. Даже "Мой" ще бие "Кой" според мен. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Често се говори за слабия прием на Деса в Козлодуй, но се пропуска също толкова слабия прием на Галена тук:

 

Разликата тук и този на Деса е, че Галена успя да повдигне настроението накрая. Но при всяка го е имало. Не искам да търся клипчета. Казвам браво на Галош, че успя да ги накара да живнат, но сега тва е положението. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Това което казваш е абсолютно така. Но не е само до това да имаш вечни хитове. При Преслава и Галена вече, има възможност да се изпълнят големите си вечни хитове. Респективно Деси Слава, Ивана, Глория и Камелия също имат тази възможност, макар Глория да не иска да го прави поради психически отклонения.

Но като автора ти откачи както стана с Токича и Анелия, Емилия и сие не могат да ги пеят какво става ? Сам видя на 10 години Планета как Анелия би Преслава и Галена по прием макар да бе преди тях. Днес тя не може да си изпее купищата златни хитове, които не са по - малко от тези на горе споменатите. Отделно понякога и Митко Димитров забранява на някои да ги пеят.  

 

Ами след като Емилия и Анелия не могат да си пеят старите песни - те ще се забравят, няма да се знаят от следващите поколения и тва е. Не ме бърка. Нали Преслава си пее старите песни. Стани й фенка и ти ще си доволна. И ще си топа и много готинка. Комуникацията ни ще върви и всичко ще е 6. Какво се дърпаш толкова?

  • Haha 6
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

2 милиона?! България не заслужава този брутален хит на Фики и queen Джени, който напомня на яките песнички от 2015.

 

Или за пръв път я слушам тая песен, или е толкова безлична, че съм я забравила напълно.

Ей тази не му е лоша също, а пак е флоп

 

А искам някой да ми обясни защо "Мамиш" е флоп? Перфектна е?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Пайнер е забранил да се пеят неговите песни. Доколкото знам й е забранил да пее и дуета с Нелина от 10 години насам, но нямам идея защо. Песента беше хит и можеше да остане такъв. Анелия може да пръсне със "Обичай ме", "Всичко води към теб", "Само мене нямаш". Но няма да се случи :) Тя затова държи "Дай ми още" която ще върши работа още доста време. 

Е освен "Кой" може да изпее "Мой" и "Чупката" които пръскат и ще имат приема на споменатите от теб. Даже "Мой" ще бие "Кой" според мен. 

Чупката до Луда по теб и Две сурца? Сериозно ли. Че тя в пика си тази песен не е била тотален хит. Да пръсне в дискотека с кючек може, но се съмнявам Чупката или Мой да се знаят от 3 поколения както Луда по теб, Две сърца или песни на Слави и Азис. Други бяха времената едно време. Чалгата звучеше от всякъде. Беше в разгара си и дори в един момент се прие за новата естрадна/поп музика. Сега чалгата е затирена в клубовете и по домални партита основно. Най големоте хитове сега не могат да св мерят със средните такива от преди 2005...

Иначе Пайнера докато не спре с това свое его, няма да има вечни класики в каталога си. Язък, че е родил толкова класики, а сам ги забутва в ъгъла. Ужасна политика. Никъье го няма това. В Гърция например големите класики се преиздават и се прави така, че да не се забравят. Тоя нашия селтак добре, че има късмет и име на монопол. Нула и е като бизнесмен и продуцент. Но то и публиката е виновна... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Не знам за топ 5 хитове, но е далеч извън топ 5 най-добри дуети поне за мен:

1. Тръгвай си

2. Няма да ми мине

3. Така ни се пада

4. Акула

5. Не ме оставяй

6. На твое място

7. Боже мой

8. Добре ли си

Хит е заради имената. Песента е скучна. "Сърце" и "Паника" са си супер, но годината на Галя е слаба.

Забравяш този хит. За мен е в топ 5 на дуетите.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Имала 10 милиона гледания, има ги заради операцията и носа.

Имаше късмет, че заложи на сигурен комерс + рекламата за носа= 10 милиона

Какви са тези глупости? При "Обратно в играта" и "Изтрезняваш ли" нямаше операция и скандал с носа, а спокойно си направиха 12-13 милиона. Да не говорим за "Да гори в любов" и "Не се изтриваш", които ще чукнат 20.

т.е. Напълно в реда на нещата е Преславова песен да има 10+ милиона и при нормални обстоятелства.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

 

ХИТА НА ЛЯТОТО, ПЕСЕН НА ГОДИНАТА, ДУЕТ НА ГОДИНАТА!

Така е, но "Пиян" е веднага след него по хитовост. 

За дует по х

преди 1 минута, Vancho каза:

Забравяш този хит. За мен е в топ 5 на дуетите.

 

Не съм го забравила, просто не съм го слушала. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Ами след като Емилия и Анелия не могат да си пеят старите песни - те ще се забравят, няма да се знаят от следващите поколения и тва е. Не ме бърка. Нали Преслава си пее старите песни. Стани й фенка и ти ще си доволна. И ще си топа и много готинка. Комуникацията ни ще върви и всичко ще е 6. Какво се дърпаш толкова?

Аз съм фенка на всички, но Преслава в момента ме дразни като човек. Иначе ще дойде момент дето и на нея ще й забранят и тогава ще слушаме само Тедето, понеже тя си е всичко. По твоята логика да стана фенка на Софка, тя ем по - големи хитове има, хем си ги пее. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Или за пръв път я слушам тая песен, или е толкова безлична, че съм я забравила напълно.

Ей тази не му е лоша също, а пак е флоп

 

А искам някой да ми обясни защо "Мамиш" е флоп? Перфектна е?!

Защото е мазна чалгичка а последната такава на Галин е ___???!

Според мен той сам си е виновен че си свали аудиторията единствено на тийнове, които от него очакват по модерни песнички дето отшумяват за три месеца. Още по-тежки дни го чакат Галин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Разликата тук и този на Деса е, че Галена успя да повдигне настроението накрая. Но при всяка го е имало. Не искам да търся клипчета. Казвам браво на Галош, че успя да ги накара да живнат, но сега тва е положението. 

Всъщност разликата е, че едната пее на празник на града, а другата подгрява очевидно на публика, която не е там заради нея. Лошото е, че при Драгана беше същото, а уж е там публиката заради нея. И Деса успя в някои моменти да получи овации. Общо взето преди 10 години това нямаше как да се случи. Големи имена да пеят хитове и публиката да е такава апатична, но е факт че и при Галена ситуацията в подобна. Става ми жал като подава на публиката и никой не я бръсне за слива... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Не знам за топ 5 хитове, но е далеч извън топ 5 най-добри дуети поне за мен:

1. Тръгвай си

2. Няма да ми мине

3. Така ни се пада

4. Акула

5. Не ме оставяй

6. На твое място

7. Боже мой

8. Добре ли си

Хит е заради имената. Песента е скучна. "Сърце" и "Паника" са си супер, но годината на Галя е слаба.

Тя и "Така ни се пада" е скучна, но си я набутала в топ 3? Годината на Преслава може да е силна, но дуета е много слаб и няма да се помни след три месеца

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз съм фенка на всички, но Преслава в момента ме дразни като човек. Иначе ще дойде момент дето и на нея ще й забранят и тогава ще слушаме само Тедето, понеже тя си е всичко. По твоята логика да стана фенка на Софка, тя ем по - големи хитове има, хем си ги пее. 

Нищо няма да й забранят на Преслава, мило. Фирма Пайнер работи за нея.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...