Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Никакъв хит не беше, стана хит заради Рашия. 

И щото са я гепили от реклама на немски мобилен оператор. 

#самоистинскитехитове

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Никакъв хит не беше, стана хит заради Рашия. 

Обаче клипа на "Така ни се пада" е в топ 10 на десетилетието и един от най-добрите след "Една жена". :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Обаче клипа на "Така ни се пада" е в топ 10 на десетилетието и един от най-добрите след "Една жена". :g2:

Глупости пълни! 

Ето това по - скоро ще сложа. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Това на Емануела много ми харесва:

Не знам защо не стана хит. 

Още се пуска по дискотеките. Не знам как не е станало хит като си звучи редовно. След Емилия, Преслава, Галена това звучи много често. 

Нещо якичко да пуснем. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Обаче клипа на "Така ни се пада" е в топ 10 на десетилетието и един от най-добрите след "Една жена". :g2:

Абе то сравнен с останалите клипове на Пепа от толбухинското Мадам Тюсо вероятно е в топ 10, но нито заслугата за тоя клип е нейна, нито е правен във вакуум където никой друг не прави клипове. Както знаем, ако зависеше от Мумията се завръща, дуета щеше да се върти със слайдшоу с текста на песента :) 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че песента на Ивета е била в Топ 10 на Попнейбъла, макар и само за ден. Вече гони 150k гледания за дни и има към 250 слушатели в Spotify. Да вземат да й развият потенциала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Гален и Фики дали ще си ударят един секс на турнето? 

Дано, отиват си!

преди 11 минути, Stela каза:

Това на Емануела много ми харесва:

Не знам защо не стана хит. 

Стана си!

Емануела се слуша всеки ден!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимка на Preslava.Преслава!!! ❤️ 
Тагнете някой, който иска да си я поделим 😝🥳
Това е моето най-голямо изкушение от @nedelya_thecakecompany по време на снимки, а най-специалните моменти са малките моменти, откраднатите мигове наслада.

Забелязах, че и Мария рекламира тази торта на неделя "червено кадифе". Знаят те кой да им рекламира тортичките. ;) 😍

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, retr0 каза:

Първият смислен (и то не напълно) твой коментар, който съм виждал. С изключение на точка 3, за другите 2 си напълно прав/а. 
“Пиян” си е брутален хит и не виждам някой да го е отрекъл това. 

Малко е изопачено това, което казваш. Никой не е успорил Добре ли си като един от най големите хитове на 2019. Но често се забравя, че част от трафика на тази песен идва от съседни балкански държави. 

Лично аз и Паника съм я признал зс хит, но е далеч от други такива, които изброих като Пиян, Кома, Тръгвай си, Болка моя или Най боли ме. 

Освен това феновете и на двете агитки омал8важават успехите на едната или другата. Далеч не е едностранно. Галеновите пишат за хитовете на Преслава, че били с купени гледания, щом нямало клипчета, на които се пеят, албума и бил с пълнежи, още преди дори да излезе. Клипчетата, които качваме, били нагласени. Визията и била грозна и травеститска, а в същото време приличала на Галена. Това е като своеобразно признание, че Галена е грозен травестит, но видиш ли и Преслава искала да е такъв. 

Ти специално пишеш от скоро, но последните години Галенови с цената на всичко изкарват Галена най във всичко и сега, когато Преслава е по силна, е съвсем нормално другата агитка да триумфира. 

Тука малко го изкарахте, че едва ли не сме изпратили Галена в 9та глуха. Всеки знае, че е топ 3 или дори топ 2.

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да обърнем внимание и на друга кралица. Доста подценявана е тука.

 

Ми готини са й песните, но самата тя е безлична. На мен поп песните й обаче повече ми харесват. И двете са страхотни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Снимка на Preslava.Преслава!!! ❤️ 
Тагнете някой, който иска да си я поделим 😝🥳
Това е моето най-голямо изкушение от @nedelya_thecakecompany по време на снимки, а най-специалните моменти са малките моменти, откраднатите мигове наслада.

Забелязах, че и Мария рекламира тази торта на неделя "червено кадифе". Знаят те кой да им рекламира тортичките. ;) 😍

Знаят те, трънци. Ама няма да споменавам като имена кой е трябвало да викнат, щото за двете ми е тъжно на какъв хал са. 

#еманулциящезвучиднес

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Да обърнем внимание и на друга кралица. Доста подценявана е тука.

 

Каквото и да си говорим е в топа като продукция, но нито на участия ходи, нито фенове има. Цялото това нещо с пеенето и е по скоро като хоби. 

Нека си припомним първия и мега хит

 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми готини са й песните, но самата тя е безлична. На мен поп песните й обаче повече ми харесват. И двете са страхотни!

Брутална е Цура. Помага за развитието на жанра и няма слабо. 

Иначе ако е на Емануела, нека е:

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...