Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси Слава тотално се занемари, започна да носи употребявани дрехи

908705.jpg

Десислава не е от фолк певиците, за които външният вид е най-важното нещо в живота.

Тя не само, че не може да се отърве от излишните килограми от няколко години, но напоследък е започнала да носи и вече употребявани дрехи. Почитателите на колежката й Галена забелязаха, че в последните седмици Десислава обикаля заведенията със стара рокля на смядовката.

Златистата одежда с ресни Галена е обличала 2-3 пъти през лятото, а сега роклята описва пищните извивки на Десислава. За разлика от близката си дружка, блондинката не използва услугите на стилист, а и няма възможност да се облича в прескъпи тоалети. Вероятно Галена е решила да дава на Десислава дрехи, които самата тя няма да носи. 

Освен общи сценични тоалети, двете фолкпевици имат и общ мъж. Преди години Десислава вдигна пищна сватба със сегашния мъж на Галена Галин. Двамата обаче бързо се разведоха. Днес изпълнителките не само, че не се ревнуват, ами и се събират на общи купони, пише Галерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Този форум се е превърнал в “Анти-Галена” или по-скоро само фенове на Преслава са останали, аз не бих губил енергия да споря с всичките фенове на Преслава ако бях единствен фен на Галена тук, изгубена кауза е, а реалността си е реалност каквото и да коментираме ние. 
 

Иначе влязох само да кажа, че Синан уби с хит! Гледам и в трендинга влязъл, ето това е чалга песен! Мазна, с модерен бийт, текста не е за разкъсано сърце или шибано отмъщение. Дано има повече такива песни, само така жанра ще просперира и ще достига нови върхове в махалите (за където е предназначен).

Синан и Джен - Стихия попфолкска!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Не, ама са най-нагли и най-толерирани наоколо, щото 4/5 от управата са от същата партийка, съответно безчинстват на воля. Обективност нулева, не виждам защо изобщо има модератори, след като нищо не се модирира, освен когато на определени хора разни неща не им изнасят. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

Деси Слава тотално се занемари, започна да носи употребявани дрехи

908705.jpg

Десислава не е от фолк певиците, за които външният вид е най-важното нещо в живота.

Тя не само, че не може да се отърве от излишните килограми от няколко години, но напоследък е започнала да носи и вече употребявани дрехи. Почитателите на колежката й Галена забелязаха, че в последните седмици Десислава обикаля заведенията със стара рокля на смядовката.

Златистата одежда с ресни Галена е обличала 2-3 пъти през лятото, а сега роклята описва пищните извивки на Десислава. За разлика от близката си дружка, блондинката не използва услугите на стилист, а и няма възможност да се облича в прескъпи тоалети. Вероятно Галена е решила да дава на Десислава дрехи, които самата тя няма да носи. 

Освен общи сценични тоалети, двете фолкпевици имат и общ мъж. Преди години Десислава вдигна пищна сватба със сегашния мъж на Галена Галин. Двамата обаче бързо се разведоха. Днес изпълнителките не само, че не се ревнуват, ами и се събират на общи купони, пише Галерия.

Няма смисъл бе човек, след оня клип на концерт в някво село дето Деса си пее най-големите хитове, а публиката блее мълчаливо, освен да го налегне човек съжаление за жената, с каква мъка си изкарва хонорара да си храни децата, друго не е нужно просто. И евала и браво на Галена, че проявява благотворителност в такъв труден за баджаначката й момент и я снабдява с хуманитарна помощ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Значи предпочиташ да гледаш, вместо да служаш ужаси? Щото толбухинската мумия си е плашеща откакто остана без нос. 

На мен Преслава сега ми е още по-красива, все едно е на 20 години. Като кукличка е и на тагнати снимки и в инстаграм🥰

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Gerganafen каза:

Коя е тая?

а) Галена!!!

 

 

Между другото “Добре ли си” води по всички стрийминг платформи всички набедени за по-големи хитове от нея, с изключение на “Жено бягай” . Смешно е да се отрича това. На участия и концерти също не отстъпва по прием на останалите топ хитове. Гордост е,че въобще някоя наша изпълнителка е направила дует с легенда като Миле, а пък и песента си е абсолютен мегахит. Направо като чета понякога тук имам чувството,че се пише от някаква паралелна реалност. Не е само за “Добре ли си” . За силната година на Емилия също има смешни реплики. Два проекта, които са по идея на нейния екип, се пишат като успех само на Денис. А жената тази година не спря да работи и представя интересни неща. Нещата с Кости също имат успех и са на високо ниво. 
На “Изтрезняваш ли” също се отрича очевидния успех. Преслава, че е хитра лисица и пуска избирателно клипове е ясно и с тези неща ми опротивя доста, но е факт,че и на нея й се пеят песните от хората. Страшно силна година за нея. Абсолютен топ е тази година. Но и манията на Преслава да бъде Галена 2 пак се отрича тук, а вече много й станаха повторените визии с Галена и то период от 3-4 месеца. А иначе тук се обсъжда как психиката на Галена била смазана от нея. А през годините се наблюдава точно обратното и то не само до визии. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата на Преслава с Галена се отричат само от върлите й фенове. Според мен това е един неоспорим факт, който не подлежи на въпрос дали е умишлено или не, супер много станаха “съвпаденията“. Ако не й беше за цел щеше да спре след първата вълна от коментари, но тя не само че не се спря, ами и започна още повече 1:1 да се прави на Галена. Какво цели? Подиграва ли й се, искало й се е през годините да е слаба и красива като нея и сега си реализира мечтата? Не мога да преценя. Само знам, че ако беше обратното щяха да я съсипват смядовката колко комплексирана и с разбита психика е видиш ли, че се прави на Преслава. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

На мен Преслава сега ми е още по-красива, все едно е на 20 години. Като кукличка е и на тагнати снимки и в инстаграм🥰

Мда, тъжно е как на 20 беше голяма хубавица, а сега като подкара 40така се юрна да се докарава да е бетер клонинг на Коя? номер 34. Ма така е, то тряя да имаш вкус за да почнеш с пластичната хирургия ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това наблюдавам. Обвиняваха се фенове на Галена, че натрапвали Шефката, но аз виждам точно обратното. Преслава от както съм тук се изкарва едва ли не номер 1, дори когато очевидно не беше. Всеки ден само тя е направила уникални клипове, хитове, песни, другите правят само боклуци. 

Всяка сравнена с нея се принизява. Галена никога не е имала хитове, никога не е имала приеми. Направо жива да я ожалиш. За Ема тъпото също се почнаха подобни твърдения и то само заради хипотезата, че е искала да закрива и е имало хипотетичен шанс Урода/Чумислава да не е последна (да обере каймака на вече подгрятата публика) пред 50 човека в неква измислена зала. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Приликата на Преслава с Галена се отричат само от върлите й фенове. Според мен това е един неоспорим факт, който не подлежи на въпрос дали е умишлено или не, супер много станаха “съвпаденията“. Ако не й беше за цел щеше да спре след първата вълна от коментари, но тя не само че не се спря, ами и започна още повече 1:1 да се прави на Галена. Какво цели? Подиграва ли й се, искало й се е през годините да е слаба и красива като нея и сега си реализира мечтата? Не мога да преценя. Само знам, че ако беше обратното щяха да я съсипват смядовката колко комплексирана и с разбита психика е видиш ли, че се прави на Преслава. 

Моляти се, не обиждай Галена. Всякакви сравнения са повече от смешни, още повече според актуалния снимков материал и актуалните интерпретации по темата от върли фенове на Пепа Мумията, въпросната имитира с тия операции прилика не с Галена, а с 20годишната Коя? No34 (Джулия, ако не си запознат с номенклатурните номера на щатните пайнерски никому неизвестни бедни женици от народа, дето не е нужно да имат собствени заглавия, а просто номера)

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Моляти се, не обиждай Галена. Всякакви сравнения са повече от смешни, още повече според актуалния снимков материал и актуалните интерпретации по темата от върли фенове на Пепа Мумията, въпросната имитира с тия операции прилика не с Галена, а с 20годишната Коя? No34 (Джулия, ако не си запознат с номенклатурните номера на щатните пайнерски никому неизвестни бедни женици от народа, дето не е нужно да имат собствени заглавия, а просто номера)

С много фотошоп докарва Галена и прилича на човек. Иначе си е Урода/Чумислава/Мумия на Майкъл. Сравни снимките с това:

 

Tва е реалната Преслава. Същински травестит или по - скоро лоша версия на Майкъл Джексън. Трябва да плаща двойно на фотографите, за да работят толкова, че да я правят човек. 

Освен това как може да си смениш визията до толкова, че да искаш да си копие на друг човек. Толкова ли нямаш идентичност и самочувствие, че изглеждаш добре. Поне да беше експериментирала и да беше направила нещо различно. А тя, занесла снимка на Галош и казала: Искам да съм нея! 

Ми вземи снимка на Ариана Гранде МА, далеч по - готина е от Галоша. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересни неща в инстаграм.

Фики е отследвал Преслава, Емануела и двете. Интересено е с звездите от попа. Гери-Никол следва двете лидерки, а Криско, Папи Ханс, Тита, Венци, Диона и другите само Галена.

Галена може да се похвали и с това че сръбската легенда Весна Змиянац следва само 10 човека и тя е между тях. Също така и Миле, MC Stojan, MC Yankoo...

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

С много фотошоп докарва Галена и прилича на човек. Иначе си е Урода/Чумислава/Мумия на Майкъл. Сравни снимките с това:

 

Tва е реалната Преслава. Същински травестит или по - скоро лоша версия на Майкъл Джексън. Трябва да плаща двойно на фотографите, за да работят толкова, че да я правят човек. 

Точно тука се е докарала на Рашия, да се чуди човек коя е кокошката и коя яйцето, въпреки че и двете са си просто мисирки най-обикновени. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Точно тука се е докарала на Рашия, да се чуди човек коя е кокошката и коя яйцето, въпреки че и двете са си просто мисирки най-обикновени. 

 

Е нали са сестри, нормално е да има прилика. Но виж Рашия кой хит пее. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е нали са сестри, нормално е да има прилика. Но виж Рашия кой хит пее. 

Е тя да не е вчерашна? Знае къде са хитовете и определено не са при толбухинския швестер. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз това наблюдавам. Обвиняваха се фенове на Галена, че натрапвали Шефката, но аз виждам точно обратното. Преслава от както съм тук се изкарва едва ли не номер 1, дори когато очевидно не беше. Всеки ден само тя е направила уникални клипове, хитове, песни, другите правят само боклуци. 

Всяка сравнена с нея се принизява. Галена никога не е имала хитове, никога не е имала приеми. Направо жива да я ожалиш. За Ема тъпото също се почнаха подобни твърдения и то само заради хипотезата, че е искала да закрива и е имало хипотетичен шанс Урода/Чумислава да не е последна (да обере каймака на вече подгрятата публика) пред 50 човека в неква измислена зала. 

Цялото това натрапване до полуда на двете започна след наградите през 2011. Видя се, че дори и силно и заслужило име като Галена няма лесно да измести Преслава както тя измести Ивана. От там нататък почти десетилетие тук вече е някаква мощна борба Прес да се изкара най-добре задържалата се т.е най-голямата. Покрай това и феновете на Галена взеха да я пробутват нея дори и когато самата тя е в дупка. Стана такъв един непрестанен дуел коя от двете ще вземе трайно надмощие, че всички останали изпълнители останаха в сянка. А някои като Камс реално пеят още от зората на фолка, пък правят истински хитове и до днес, въпреки всичките прецаквания в полза именно на горепосочените две и други.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Галена е но.1 !

Синан изкара хита на годината.

Пиян е провал!

Първият смислен (и то не напълно) твой коментар, който съм виждал. С изключение на точка 3, за другите 2 си напълно прав/а. 
“Пиян” си е брутален хит и не виждам някой да го е отрекъл това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен и Галена, и Преслава, и Емилия имат супер силна година. Супед досадно е да ги сравнявате постоянно и най-вече да омаловажавате труда на едната за сметка на другата. И трите имат уникални попадения тази година, което е актив за поп-фолка като цяло! Ако всички певици се стараха като тях 3-те, жанра щеше да е на много по-високо ниво! 

Още 300к на "А бях ти казала" от това клипче, т.е. песента има почти 2 млн гледания.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Първият смислен (и то не напълно) твой коментар, който съм виждал. С изключение на точка 3, за другите 2 си напълно прав/а. 
“Пиян” си е брутален хит и не виждам някой да го е отрекъл това. 

Аз изключвам и точка две, хита на годината, че и на цялото бъдещо десетилетие - минумум -  е ясен още от 18ти януари. 

#Самоистинскитехитове

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

С много фотошоп докарва Галена и прилича на човек. Иначе си е Урода/Чумислава/Мумия на Майкъл. Сравни снимките с това:

 

Tва е реалната Преслава. Същински травестит или по - скоро лоша версия на Майкъл Джексън. Трябва да плаща двойно на фотографите, за да работят толкова, че да я правят човек. 

Освен това как може да си смениш визията до толкова, че да искаш да си копие на друг човек. Толкова ли нямаш идентичност и самочувствие, че изглеждаш добре. Поне да беше експериментирала и да беше направила нещо различно. А тя, занесла снимка на Галош и казала: Искам да съм нея! 

Ми вземи снимка на Ариана Гранде МА, далеч по - готина е от Галоша. 

Винаги обвинявят Галена за обработените снимки. Все едно Преслава е другите не си ги пипат изобщо. Вземи за пример последната снимка на Преслава с тортата, която прелива от фотошоп. Почти всеки човек в днешно време си обработва снимките с програми и филтри. Не виждам нищо нередно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

@Kriminal Защо иронизираш? Никой от нас не е казвал, че "Пиян" е провал. Даже напротив, признали сме успеха на песента. Обективтост не ни липсва. 

Никакъв хит не беше, стана хит заради Рашия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност като се замисля наистина, “Пиян” какъв хит е? Нищо особено. Вяла песничка с купени гледания копие на 1000 други. 
 

(Само пробвам да се държа като феновете на Преслава, не е гот, няма повече) 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...