Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, Stela каза:

Ден 4 от премиерата на няколко песни и колко гледания са направили:

Преслава и Галин - 259К/Галена и Миле - 353К/Галин и Лидия - 350К

Бонус: Да гори в любов - 144К/Феноменален 192К

"Така ни се пада" е направила по-малко гледания от други 2 топ дуети от тази година. Може да продължим да ги следим и в следващите дни и да видим как ще се представи "дуета на годината".

Глория е в дневния топ 100 с новата си песен. :1000(29):

 

 

 

 

 

Така ни се пада има фен клип който трупа по 40-50ка на ден. 

Стига завижда, чре Пресли разгроми Галоша. Каквито и сравнения да правиш постовете ти лъхат на скимтене в ъгъла... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

Пак площада на Перник, точно седмица след концерта на Преслава

 

Абе не е хит песента, вие какво знаете. Няма реакции на нея, никой не я пее.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Четвъртият ден ли е най-важен? Тва ми е малко като по футболните мачове, когато някой падне с 5:0 и седне да брои положенията и корнерите в първото полувреме, за да каже "ние бяхме по-добри, ама мал шанс". Ще видим как ще се развие "Така ни се пада", аз съм оптимистично настроена.

Дуетът на годината е "Тръгвай си" освен това.

 

Важен е всеки един ден, защото така следим как се движат песните и какви гледания правят. Вижда се колко падат гленанията с времето. Тази статистика е за това. 

Тук имаше хора, които обявиха "Така ни се пада" за дует на годината. А реално има много по-силни дуети. Ще видим как ще се развие с времето. На мен ми харесва и я слушам с кеф, но омръзва бързичко и няма уоу ефект. Това не я прави лоша песен, но тук както винаги се издига в култ. Точно цифрите показват реалната ситуация. Ще видим колко ще се задържи. За мен примерно "Пиян" е по-зарибяваща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Така ни се пада има фен клип който трупа по 40-50ка на ден. 

Стига завижда, чре Пресли разгроми Галоша. Каквито и сравнения да правиш постовете ти лъхат на скимтене в ъгъла... 

Галена и Миле имат още 4 милиона от други клипове. Те също правеха доста в началото, както и Лидия и Галин. Тук съм извадила само от официалните. 

Човек ще си каже, че си на заплата при Преслава. Веднага се появяваш някой ако каже лоша дума за нея да я защитаваш. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DrAkO каза:

Пак площада на Перник, точно седмица след концерта на Преслава

 

Ето на това вече му се вика стабилно голяма публика, по която може да се съди кое е хит и кое-не. А не любимите на Рама дискотеки, които съсипаха жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста вяло пеене, с този клип трябваше да се докаже, че е “хита на годината” ли, защото ако е така - пиши го неуспешно.

  • Like 2
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Важен е всеки един ден, защото така следим как се движат песните и какви гледания правят. Вижда се колко падат гленанията с времето. Тази статистика е за това. 

Тук имаше хора, които обявиха "Така ни се пада" за дует на годината. А реално има много по-силни дуети. Ще видим как ще се развие с времето. На мен ми харесва и я слушам с кеф, но омръзва бързичко и няма уоу ефект. Това не я прави лоша песен, но тук както винаги се издига в култ. Точно цифрите показват реалната ситуация. Ще видим колко ще се задържи. За мен примерно "Пиян" е по-зарибяваща. 

Броиш само официалния клип. Защо не отчитат факта, че има още 200 хиляди гледания отгоре само от два фен клипа? Това малко или много размива основните гледания.

Никой не е обявявал песента за Дует на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Доста вяло пеене, с този клип трябваше да се докаже, че е “хита на годината” ли, защото ако е така - пиши го неуспешно.

Миле я изпълнява на плейбек, ти какво очакваш? Съвсем друго е ако беше на живо и да дава на публиката да пее. Така се чува просто пеенето на хората под плейбека. Ти запиши опита си да провалиш песента неуспешен. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Галена и Миле имат още 4 милиона от други клипове. Те също правеха доста в началото, както и Лидия и Галин. Тук съм извадила само от официалните. 

Човек ще си каже, че си на заплата при Преслава. Веднага се появяваш някой ако каже лоша дума за нея да я защитаваш. 

 

 

Фен клиповете На Галена и Миле впоследствие започнаха да трупат гледания, докато така ни се пада още първия ден имаше 80ка от фен клипове. 

Освен това добре знаем, че гледанията на Добре ли си не са само от българи, докато тези на Така ни се пада са предимно от българи, което също не е маловажно. 

Дразнят ме опитите ти да манипулираш. Никий не се превъзнася толкова по Така ни се пада. Дори и най големите пресови фенове. Но е факт, че песента тръгна добре и тепърва ще си проличи какъв хит ще бъде. Освен това никой не оспорва статута на Добре ли си като един от големите хитове на 2019. В топ 5 е със сигурност. 

Като ти се правят сравнения, сравнявай официалния клип на Добре ли си с Жено, бягай, Гн директоре или Няма да ми мине. Въпреки, че и трите са по стари с 2 месеца и отгоре, към днешна дата правят почти равни гледания, а някои дни и повече. Ама не ти изнасят подибни сравнения. 

Поста ти далеч не е невинна справка, а цели смут, интриги и скандали. На последните страници дори не се е писало за Така ни се пада, а ти правиш нелепи сравнения... Неслучайно някои галенови сте припознати тук като дразнители и интриганти. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно обаче на Галена е хванат доста по-общирен кадър, добре осветен площад, тука си се вижда площада фраш догоре, до края, изобщо ако имаше как да има и втори етаж отгоре, сигурно и той щеше да е така. 

А на Пепа тъмно като в скаквото са снимали, естествено широк кадър няма, само под клъцнатия и нос, специално бяха селектирани кадри на които се пее, и то сравнително вяло, изобщо защо ли не съм ни най-малко учуден? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Доста вяло пеене, с този клип трябваше да се докаже, че е “хита на годината” ли, защото ако е така - пиши го неуспешно.

Че то една Не те забравям с  3 милиона и бе клип се пее повече на същата сцена преди няколко дни. 

Само си вкарват автогол с нелепите опити... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Миле я изпълнява на плейбек, ти какво очакваш? Съвсем друго е ако беше на живо и да дава на публиката да пее. Така се чува просто пеенето на хората под плейбека. Ти запиши опита си да провалиш песента неуспешен. :1000(29):

Миле е на плейбек, ама звука е гаден просто от тоя клип. Прилично си пеят, за всеки случай повече отколкото на новите песни на Мумията се завръща .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е вярно, целият площад пее. Все едно да кажем, че на Пиян не се е пяло. Всъщност то има много клипчета на които песента Пиян не се пее и не се отразява по клубовете. И като казвам не се пее, имам наистина предвид 3 човека пеят, а по това време тук се вече беше обявена за хит на лятото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Миле я изпълнява на плейбек, ти какво очакваш? Съвсем друго е ако беше на живо и да дава на публиката да пее. Така се чува просто пеенето на хората под плейбека. Ти запиши опита си да провалиш песента неуспешен. :1000(29):

При Преси плейбека не пречи хората да пеят, дори го заглушяват 💋

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

При Преси плейбека не пречи хората да пеят, дори го заглушяват 💋

При доста по - малко хора... виж тук какво става. Не знам защо се опитвате да изкарате всяка песен на Галена провал, като това просто не е така. Тази песен се пуска до ден днешен всяка вечер и хората й се кефят. Да не говорим за Феноменален.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Изобщо не е вярно, целият площад пее. Все едно да кажем, че на Пиян не се е пяло. Всъщност то има много клипчета на които песента Пиян не се пее и не се отразява по клубовете. И като казвам не се пее, имам наистина предвид 3 човека пеят, а по това време тук се вече беше обявена за хит на лятото. 

Междудругото целия площад не се чува как пее, щото никой не му подава микрофона, нали. Това което се чува е върху плейбека на Миле. 

А Пепе се чува рехавото пеене, що? Щото подава микрофона, да не е просто - специално сигурно е раздавала пица на дечурлигата само и само някой да припее докато снимат с телефона за интернед. Се едно не и знаем номерата, само се правим, че не ги помним когато ни изнася.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Фен клиповете На Галена и Миле впоследствие започнаха да трупат гледания, докато така ни се пада още първия ден имаше 80ка от фен клипове. 

Освен това добре знаем, че гледанията на Добре ли си не са само от българи, докато тези на Така ни се пада са предимно от българи, което също не е маловажно. 

Дразнят ме опитите ти да манипулираш. Никий не се превъзнася толкова по Така ни се пада. Дори и най големите пресови фенове. Но е факт, че песента тръгна добре и тепърва ще си проличи какъв хит ще бъде. Освен това никой не оспорва статута на Добре ли си като един от големите хитове на 2019. В топ 5 е със сигурност. 

Като ти се правят сравнения, сравнявай официалния клип на Добре ли си с Жено, бягай, Гн директоре или Няма да ми мине. Въпреки, че и трите са по стари с 2 месеца и отгоре, към днешна дата правят почти равни гледания, а някои дни и повече. Ама не ти изнасят подибни сравнения. 

Поста ти далеч не е невинна справка, а цели смут, интриги и скандали. На последните страници дори не се е писало за Така ни се пада, а ти правиш нелепи сравнения... Неслучайно някои галенови сте припознати тук като дразнители и интриганти. 

Тогава напиши ако знаеш колко са направили фен клиповете на останалите за първите дни и ще сраввим. Освен това факта, че на по-късен етап са започнали да трупат говори, че картинката при тях е по-добра, защото са се развили и задържали във времето. 

Какви манипулации те тресат? Тава са официални данни. Като искаш си прави твои сравнения, които да ти изнасят. 

Сравни ти песни на Преслава тогава с "Жено бягай" като ми предлагаш на мен. Хайде, за да си обективен. С "Няма да ми мине" не виждаш ли, че съм направила сравнение, след като съм я сложила там. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

При Преси плейбека не пречи хората да пеят, дори го заглушяват 💋

Да бе, първо, тя не беше на плейбек доколкото си спомням, пък и нали, снимат я, и второ, подава микрофона на публиката, за разлика от Миле. 

Ефтини селски номера просто. За пред интернед. И разбира се специално изрязани и обработени от 3 песни от цял концерта да се съберат 2 минути и половина за клипчето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече, на всички ни е ясно, че Преслава се е съгласила за този дует щото и е скиснало от Курволин. Нито песента ще е голям хит, нито тя залага особено на нея. Ще изветрее след два месеца и няма да се сетим, че е имало такъв дует. Ясно е, че на Галена и Милена е 100 пъти по - добрата песен и по - голям хит.

Преслава си има Пиян, сега ще излиза клип на "Не те забравям". Тя си развива нейните си песни. А и песента с Галин е малоумна и тъпа. Дори като гласове не си подхождаха. И ако при онзи дует с Деса нещата бяха ОК, щото Деса има техниката да прикрие всеки музикален инвалид, то тук не се е получило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Тогава напиши ако знаеш колко са направили фен клиповете на останалите за първите дни и ще сраввим. Освен това факта, че на по-късен етап са започнали да трупат говори, че картинката при тях е по-добра, защото са се развили и задържали във времето. 

Какви манипулации те тресат? Тава са официални данни. Като искаш си прави твои сравнения, които да ти изнасят. 

Сравни ти песни на Преслава тогава с "Жено бягай" като ми предлагаш на мен. Хайде, за да си обективен. С "Няма да ми мине" не виждаш ли, че съм направила сравнение, след като съм я сложила там. 

 

На Шефката до последно и брояхте общите гледания с цел да я бутате в топ 10 на попнейбъла. Но като е Преслава, дай да сравняваме само данните от официалните клипове. Прозрачна си и ти и намеренията ти. 

Факт е, че от 5 песни с премиери над 450-500ка за 2019 в канала на Пайнер, 3 са на Преслава. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля че Преслава няма да залага на този дует и е приела само заради досадния Галин, на който последните два самостоятелни тотални хитове са Ме густа и Парата ако хвана.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Миле е на плейбек, ама звука е гаден просто от тоя клип. Прилично си пеят, за всеки случай повече отколкото на новите песни на Мумията се завръща .... 

Специално на "Добре ли си" сме видяли доста клипове с хубав прием. Този е поредно доказателство.

"Добре ли си" има почти 17 милиона за 6 месеца. Положението е много зле... :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте нещо по - смислено да обсъдим. Това със закриването си е малко война за нищото. Не сме 2003 и не закрива Глория или Ивана всички чинно да стоят. На предпоследния изпълнител хората лекинко започват да се изнасят за да се приберат навреме. На последния винаги е като казармен марш. Не знам защо всяка се натиска да е последна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...