Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига вече, на всички ни е ясно, че Преслава се е съгласила за този дует щото и е скиснало от Курволин. Нито песента ще е голям хит, нито тя залага особено на нея. Ще изветрее след два месеца и няма да се сетим, че е имало такъв дует. Ясно е, че на Галена и Милена е 100 пъти по - добрата песен и по - голям хит.

Преслава си има Пиян, сега ще излиза клип на "Не те забравям". Тя си развива нейните си песни. А и песента с Галин е малоумна и тъпа. Дори като гласове не си подхождаха. И ако при онзи дует с Деса нещата бяха ОК, щото Деса има техниката да прикрие всеки музикален инвалид, то тук не се е получило.

Нито някой е омаловажил хитовете на Галена, нито някой е твърдял, че Така ни се пада ще е по голям хит от Добре ли си. Но е несериозно да твъедиш, че няма да е хит на 4тия ден, защото на този етап изглежда, че е бъдещ такъв. След 3-5 месец вече могат да се правят сравнения. 

Без значение колко залага на самия дует, той в още един дивидент в полза на това, че годината е на Преслава. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Нито някой е омаловажил хитовете на Галена, нито някой е твърдял, че Така ни се пада ще е по голям хит от Добре ли си. Но е несериозно да твъедиш, че няма да е хит на 4тия ден, защото на този етап изглежда, че е бъдещ такъв. След 3-5 месец вече могат да се правят сравнения. 

Без значение колко залага на самия дует, той в още един дивидент в полза на това, че годината е на Преслава. 

 

Те всички песни на Галин са големи хитове първите два/три месеца и тук му помага Преслава. Най - голямата звезда в историята на чалгата. Това ще е е така, песента ще гърми засега. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Не, че не си прав, но просто снимката е такава. Например на профилната снимка прилича на себе си.

Можи от снимката да е, на точно на тая прилича на Коя? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Нали са важни реакциите

https://streamable.com/39lrb

https://streamable.com/07f5d

После все реват, че нямало клипчета на които се пеели песните на Преса... А вече през 2 дни се публикуват такива и въпреки това ония пак пишат, че нямало клипове с реакции... 🤣 

Онзи ден и аз постнах някакви клипове. Обратно в играта и Изтрезняваш ли така се пееха, че чак плейбека на Пресли не се чуваше. Зверски унижения за малките галошчета. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

После все реват, че нямало клипчета на които се пеели песните на Преса... А вече през 2 дни се публикуват такива и въпреки това ония пак пишат, че нямало клипове с реакции... 🤣 

Онзи ден и аз постнах някакви клипове. Обратно в играта и Изтрезняваш ли така се пееха, че чак плейбека на Пресли не се чуваше. Зверски унижения за малките галошчета. 

Понеже видях, че последните дни се оспорваше, че и Пиян е хит.. Аз на песните на Галена така и не съм видял, нито на Феноменален, нито на Шефка, но не оспорвам хитовостта им :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Между другото "Паника" за вчера е с малка разлика в гледанията от "Пиян". 

И вероятно отново на Паника си смятала 4-5 фен клипа, а на Пиян само официалния, че така ти отърва... 🤣 

Щом така тв кефи и това ти помага да си мислиш, че са близко като позиции, прави го, но внимавай, че попаднеш ли в реалността, те чакат тежки депресии 😁

 

Сигурно Сърце е по голям хит от Изтрезняваш ли, а Гив ми лов по голям хит от Обратно в играта. Колко сладка сюреалност. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

Пак площада на Перник, точно седмица след концерта на Преслава

 

Преслава била Преса плейбека защото пяла на плейбек по дискотеки, а Галя "винаги пее на живо", тоест дере се като гарга на живо само в дискотеките където половината са пияни, на големи концерти не се излага с крещенето си.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките им сингли на двете за годината са хитове и се пеят по дискотеките. Но само един голям концерт може да покаже как стоят нещата сред по-широк кръг от хора. Дано на вечеринката на Пайнер да има поне 2000-3000, за да можем да я водим такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

Понеже видях, че последните дни се оспорваше, че и Пиян е хит.. Аз на песните на Галена така и не съм видял, нито на Феноменален, нито на Шефка, но не оспорвам хитовостта им :D

 

Гледай как реват дори на Обратно в играта. Не се чува чак плейбека от викане. Хит на 2018! На Да гори също е лудница. 

  • Like 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

И вероятно отново на Паника си смятала 4-5 фен клипа, а на Пиян само официалния, че така ти отърва... 🤣 

Щом така тв кефи и това ти помага да си мислиш, че са близко като позиции, прави го, но внимавай, че попаднеш ли в реалността, те чакат тежки депресии 😁

 

Сигурно Сърце е по голям хит от Изтрезняваш ли, а Гив ми лов по голям хит от Обратно в играта. Колко сладка сюреалност. 

Не, смятала съм само двата в нейбъла. Ако сложа и другите ще се стопи още разликата. Не твърдя, че "Паника" е по-голям хит, ясно ми е че не е. Фактите обаче показват, че е в топа на летните хитове. 

Няма как да се депресирам заради чалга, не се надявай. 

"Сърце" може да няма толкова гледания, но е по-качествения проект. Не може да ми сравняваш мазна чалга с умерена баладична песен. 

"Обратно в играта" понеже е такъв хит, затова Преслава не посмя да я изпее на концерта. А "Дай ми любов" я чухме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

 

Гледай как реват дори на Обратно в играта. Не се чува чак плейбека от викане. Хит на 2018! На Да гори също е лудница. 

Ама моля ти се, тя ги е режисирала клипчетата. Казала е, че са за инстаграм сигурно :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Преслава била Преса плейбека защото пяла на плейбек по дискотеки, а Галя "винаги пее на живо", тоест дере се като гарга на живо само в дискотеките където половината са пияни, на големи концерти не се излага с крещенето си.

И ти оправдаваш плейбека на Преслава с "дрането" на Галена?:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Традиция е телевизия “Планета“ да отбелязва своя рожден ден с концерти на изпълнителите на “Пайнер“ по света. Освен в Европа, тази есен рождения ден на музикалната медия ще бъде честван в САЩ и Канада. Галена и Фики са новите посланици на българската музика, а техните концерти в Лас Вегас, Торонто и Чикаго, ще се превърнат в притегателни за българската общност зад Океана. Началото ще бъде поставено на 27 ноември в Лас Вегас, щата Невада, а в столицата на забавленията и хазарта, вече очакват Галена и Фики.
http://planeta.tv/images/uploads/news_images/GALENAFIKI201910252.jpg
Изпълнителите знаят как се прави шоу, затова няма съмнение, че празникът ще бъде много горещ и запомнящ се. На 29-ти ноември те летят за Канада, а в Торонто е срещата им със сънародниците ни там. Финал на съвместните концерти на Галена и Фики, с които ще бъде отбелязан 18-ия рожден ден на телевизия “Планета“ в Америка, е партито в Чикаго. Там със сигурност ще дойдат много българи, а организатор на музикалния тур е Romanova Entertainment.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не, смятала съм само двата в нейбъла. Ако сложа и другите ще се стопи още разликата. Не твърдя, че "Паника" е по-голям хит, ясно ми е че не е. Фактите обаче показват, че е в топа на летните хитове. 

Няма как да се депресирам заради чалга, не се надявай. 

"Сърце" може да няма толкова гледания, но е по-качествения проект. Не може да ми сравняваш мазна чалга с умерена баладична песен. 

"Обратно в играта" понеже е такъв хит, затова Преслава не посмя да я изпее на концерта. А "Дай ми любов" я чухме. 

Дал съм линк как дискотеката се дере върху плейбека на Обратно в играта. Щом се пее, значи е мегахит пи вашите критерии. 

В какъв топ е точно Паника. Поне 5 летни по големи хита мога да изброя на прима виста. Пиян, Най боли ме, Тръгвай си, Кома, Болка моя и чак след тях Паника. Не е флоп, но е далеч от тотален хит. Аз не намирам за честно и логично да смяташ 2 клипа на Паника, а на Пиян не, на Пиян по оборотния фен клип дори не е качен в нейбъла, щото феновете и не са болни да качват клипчета с по 300ка едва. Като чукнат милиин, тогава ги добавям. 

И как реши, че това била причината да не я пее. Че тя не беше пяла и На никой не отказвам, а песента беше голям хит. Щом я пее година и половина по късно по участия, значи не я намира за провал. Преслава има достатъчно неща които да пее. На която и да е нейна песен като подаде микрофона и публилата пее акапелно, знаят и творчеството на изуст. Забрави ли финала на миналогодишния концерт, когато публиката скандираше и пееше песни на по 10 и отгоре години... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

И ти оправдаваш плейбека на Преслава с "дрането" на Галена?:1000(29):

Да. Предпочитам да чуя и три песни на живо, перфектно изпяти, отколкото да слушам всяка песен на живо, все едно пуснах някой филм на ужасите.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Всичките им сингли на двете за годината са хитове и се пеят по дискотеките. Но само един голям концерт може да покаже как стоят нещата сред по-широк кръг от хора. Дано на вечеринката на Пайнер да има поне 2000-3000, за да можем да я водим такъв.

Тя Галена имам сериозни подозрения че вкрайна сметка няма да участва, но да видим. Иначе коя е с по-големите хитове в момента си знаем. Доволно показателно беше как миналата година не си пя голеееемия хит Обратно в играта на концерта и си пя стари хитове.

Тая година вероятно няма да пее нито крадения хит от Мат Саймънс, нито някоя от другите си бози, ша играе пак на сигурно - Я някой ша и налива водка с утеха, я нещо друго доволно от нафталина. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум се е превърнал в “Анти-Галена” или по-скоро само фенове на Преслава са останали, аз не бих губил енергия да споря с всичките фенове на Преслава ако бях единствен фен на Галена тук, изгубена кауза е, а реалността си е реалност каквото и да коментираме ние. 
 

Иначе влязох само да кажа, че Синан уби с хит! Гледам и в трендинга влязъл, ето това е чалга песен! Мазна, с модерен бийт, текста не е за разкъсано сърце или шибано отмъщение. Дано има повече такива песни, само така жанра ще просперира и ще достига нови върхове в махалите (за където е предназначен).

Синан и Джен - Стихия попфолкска!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Да. Предпочитам да чуя и три песни на живо, перфектно изпяти, отколкото да слушам всяка песен на живо, все едно пуснах някой филм на ужасите.

Значи предпочиташ да гледаш, вместо да служаш ужаси? Щото толбухинската мумия си е плашеща откакто остана без нос. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...