Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Fast каза:

Докарах 13292192 гледания от всички клипове с до 20к. Единия с двете песни го делих на две, за да бъде честно. 
Изтрезняваш ли от своя страна има 14359174 от всички клипове.

А смята ли изтритите клипове? Има записани в темата на Емилия колко са. И в попнейбъл има данни за единия клип с над милион, който бе изтрит. 

И от къде на къде ще го делиш на 2. Аз нарочно си пускам версията с двете песни една слвд друга и не съм единствен. Правиш каквото си искаш. 

 

Тръгвай си бе мания. Пиян е близо до този успех, но не и Изтрезняваш ли. 14 800 000 бяха преди седмица, а е с 2 месеца по нова от Изтрезняваш ли. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Докарах 13292192 гледания от всички клипове с до 20к. Единия с двете песни го делих на две, за да бъде честно. 
Изтрезняваш ли от своя страна има 14359174 от всички клипове.

А колко милиона на "Тръгвай си" бяха изтрити?

А колко на Преслава бяха купени?

Супер необективен си и отново показваш статисктика на гледания и т.н

Всички знаем, че гига хита "Изтрезняваш ли" е надут балон и залезе точно след три месеца.

Сега се опитвате да наложите и "Пиян" като хит на годината, като омаловажавате другите песни, които са пет пъти по големи хитове от изброените.

Смешен си в опитите да изкараш "Изтрезняваш ли" / "Пиян" по-голям хит от "Тръгвай си" или "Акула".

Винаги когато има конкуренция на оная с резнатия нос и винаги плюете другите песни и издигате нейните бози.

После защо плюеш Преслава? Заради такива като теб и Кали-ПресиФен

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

От половината нищо няма да стане,а останалите до 2-3 години ще са забравени. Трябва да се появи някой с амбицията на Андреа и харизмата на Преслава иначе няма как да се получат нещата с тези несретници.😄

Емрах❤️😂

Ще видим. За мен Деситта и Лидия са вече в топ 10 и то за нула време. Те в чалгата много успешни вече не се помнят. Такъв е жанра. От много алкохош спомени няма. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , dan!el каза:

Обаче някой само това и чакаха май... Голям твън си стана напоследък в очите Емилия?! 

Неоценена била, повече заслужавала, много стойностна и всичко й било изпипано, класа, ала-бала... ама като опря до там да задминава любимките ви по хитове и вече много рязко не я харесвате. Супер жалки изглеждат някои от вас... 

Винаги са били необективни и плюят другите изпълнители, когато Майкъл Джексън има конкуренция

След това започват да броят купените гледания на любимката им и нагласените клипчета, как феновете я обичат, чакат за автографи и т.н.

В малките градове винаги е така, защото дадена певица ходи един път в годината на концерт и всички са луди. И те започват да налагат това нещо като масов интерес към резнатото носле, а когато други пуснат подобно видео, те го подминават без да коментират

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

Бърза справка показва, че "Изтрезняваш ли" има 9.8 млн от България, с 2.3 млн. повече от "Тръгвай си". И в Spotify я води, с 172к стриймове. Има и 41 хил. повече реакции във Facebook. Т.е. чисто по показателите за популярност (гледания, стриймове, social reach) е по-големият масов хит, и е абсурдно да се твърди, че трафика е фалшифициран. Да приемем че "Тръгвай си" е по-големият дискотечен хит. Не пречи двете неща да съществуват заедно. Защо трябва да се смесват?
Но всеки с поне малка представа от музикална и изобщо развлекателната индустрията знае, че цифрите владеят всичко в този бизнес.

В случая няма нужда да правиш справки, защото е ясно, че "Тръгвай си" е по-голям хит и е по-успешна от "Изтрезняваш ли".  Предизвика истинска истерия и остана по-дълго с големи гледания от Преслава. И наистина все още се пуска по дискотеките. Имаме и много доказателства в клипчета с истерия и приеми от участията, такива каквито не сме виждали при "Изтрезняваш ли". За толкова време дали се появиха 1-2 клипа. Пресината песен мина и замина, докато "Тръгвай си" ще остане в топа за годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Емрах❤️😂

Ще видим. За мен Деситта и Лидия са вече в топ 10 и то за нула време. Те в чалгата много успешни вече не се помнят. Такъв е жанра. От много алкохош спомени няма. 

Лидия има шанс да се задържи повече ако се отдръпне от Педалин иначе не. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

А смята ли изтритите клипове? Има записани в темата на Емилия колко са. И в попнейбъл има данни за единия клип с над милион, който бе изтрит. 

И от къде на къде ще го делиш на 2. Аз нарочно си пускам версията с двете песни една слвд друга и не съм единствен. Правиш каквото си искаш. 

 

Тръгвай си бе мания. Пиян е близо до този успех, но не и Изтрезняваш ли. 

Не. И преди съм казал, че изтрити гледания няма смисъл да се прибавят, защото вече не съществуват и продължавам да съм на това мнение. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера Емилия някаква по-реална причина не можа ли да измисли? Ясно е че не й се ходи, защото вече да си част от тези концерти е почти срамно заради празните зали, не се излъчват на живо както едно време, което намалява отзува в медиите почти до 0, реално масово не се знае че е имало концерт. Все пак обаче можеше да каже, например че има нетложен личен ангажимент и точка, вместо това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Не. И преди съм казал, че изтрити гледания няма смисъл да се прибавят, защото вече не съществуват и продължавам да съм на това мнение. 

Ако решат утре да изтрият и “Изтрезняваш ли” , значи ли за теб, че вече не съществува тази песен или не е пожънала никакъв успех? 
Страшна логика! 🤐

  • Like 2
  • Love 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, petya1 каза:

Ако решат утре да изтрият и “Изтрезняваш ли” , значи ли за теб, че вече не съществува тази песен или не е пожънала никакъв успех? 
Страшна логика! 🤐

Пайнер май са се отказали от тази практика. Не изтриха нищо на Константин и останалите напуснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, xroflx9 каза:

Лидия има шанс да се задържи повече ако се отдръпне от Педалин иначе не. 

Ако си опраяи птицечовката малко е с шансове за мегазвезда. Сега е като пуйка в лице. 

Аз предпочитам Дессита

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

Не. И преди съм казал, че изтрити гледания няма смисъл да се прибавят, защото вече не съществуват и продължавам да съм на това мнение. 

Това са гледания все пак. Дали са изтрити или не, няма значение. Направени са и се смятат. Изобщо ако Тръгвай си бе песен на Пресли щеше да я величаеш до небето... Наистина се излагаш по някога. Тръгвай си няма дори конкиренция тази година. И Пиян и Добре ли си са след нея, макар да и дишат във врата. Как си нагаждаш нещата според твоята логика... Направо ме убиваш:laughing:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Защото Изтрещяваш ли е точно дискотечен хит и силата й трябва да е точно там, а няколко месеца след като излезе не се пускаше. Тръгваш ли се пуска до ден днешен, в началото с Акула се въртяха по два пъти. Несериозно е дори да сравняваме двете песни. 

И рационално ли е да се зачеркват всички тези гледания и стриймове и да се приема като флоп, защото не се е харесала на дискотечната аудитория (една група хора, таргет 18-28)? Това само доказва че тези места са все по-замиращи и нямат същото влияние върху масовата публика като преди.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Donatella, дай да изтрием някой клип на преса. Нямало да й броят тия гледания повече. Все едно никога не ги е имала. Чиста работа.

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

@Donatella, дай да изтрием някой клип на преса. Нямало да й броят тия гледания повече. Все едно никога не ги е имала. Чиста работа.

Незаконно е.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

И на Данна Пираня е кавър. Аз съм за кавърите, че ми е писнало от баналноте бг композитори. 

 

Като цяло 2019 в година на новите имена - Денис, Емрах, Лидия, Десита, Данна, Радко и Ивета. Доволен съм. Време е за тийн чалга звезди. Аман от проскубани дъртофяги дето драпат със зъби и нокти. 

Пропускаш бъдещата лидерка Ариа. Другите ще се откажат, изключая Емрах, който ще мучи по сватби.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко вдигна летвата на хитовете си миличката Преси, че почти 13 милиона за няколко месеца да се броят за провал...

  • Like 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тая?

а) Галена!!!

б) Преслава?

в) Джена? Джена!

 

Не е истина как се обезличи тази жена. :( Трябва мнооого да се вгледа човек, че да забележи нещо Преславово тук. Ако някой ми беше казал преди години, че Преса ще се слее с всяка втора кифла, щях да му се изсмея. Уж не даваше вид на толкова суетен човек.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека се насладим на този мегахит с 10 милиона за 2 години

 

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Коя е тая?

а) Галена!!!

б) Преслава?

в) Джена? Джена!

 

Не е истина как се обезличи тази жена. :( Трябва мнооого да се вгледа човек, че да забележи нещо Преславово тук. Ако някой ми беше казал преди години, че Преса ще се слее с всяка втора кифла, щях да му се изсмея. Уж не даваше вид на толкова суетен човек.

Намекваш,че Джени е тъпа кифла като Галя????

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Коя е тая?

а) Галена!!!

б) Преслава?

в) Джена? Джена!

 

Не е истина как се обезличи тази жена. :( Трябва мнооого да се вгледа човек, че да забележи нещо Преславово тук. Ако някой ми беше казал преди години, че Преса ще се слее с всяка втора кифла, щях да му се изсмея. Уж не даваше вид на толкова суетен човек.

Кръстоска между Галена и Женя Калканджиева 😂

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Коя е тая?

а) Галена!!!

б) Преслава?

в) Джена? Джена!

 

Не е истина как се обезличи тази жена. :( Трябва мнооого да се вгледа човек, че да забележи нещо Преславово тук. Ако някой ми беше казал преди години, че Преса ще се слее с всяка втора кифла, щях да му се изсмея. Уж не даваше вид на толкова суетен човек.

Не, че не си прав, но просто снимката е такава. Например на профилната снимка прилича на себе си.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Намекваш,че Джени е тъпа кифла като Галя????

Не естествено, Смядовката дори не заслужава името й да бъде споменавано в един ред с това на богиня Джен! НО като тотална и недостижима лидерка е редно да се говори за нея с повод и без, и случая ми се стори подходящ да припомня култовия цитат!:Vishenka_05:

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не намесвайте Джен в тази драма. Тя е на съвсем друго ниво и външно, и ментално и не заслужава да се споменава дори ИНдиректно.

  • Like 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...