Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никой не говори за някакви титанични цифри от десетки хиляди или милиони. Слави го е казал- вероятно е трицифрено число. Най-много към 1000. А това е повече от добре за Бг, където и двуцифрени рядко се продават вече.

Представете си ако включваха и стрийминга, както би трябвало, защото бизнеса вече е там. Тогава вече отиваме към големите цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Колкото и да ти е анти Преслава, вместо да се гавриш (както обичайно), се радвай че за пръв път от доста време попфолк албум се продава толкова добре в така или иначе мъртвия ни музикален пазар. Точни бройки нямаме, няма и да имаме, но факта че тиража се изчерпва втори път е повече от показателен че е на прага да стане златен по продажби! Щом едни Павел и Венци могат, защо не и тя?

Аз искам да се издават албуми, на Пепа даже не е чак толкова лош, но е абсурдно да се твърди, че е изчерпан и един тираж. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

еМаг не купуват нищо. И аз си мислех че зареждат бройки в началото, но изглежда са само дистрибутори, одържайки процент за всеки продаден продукт през сайта им. Т.е, ако там пише че е "последен продукт" дефакто е останала 1 бройка в склада и трябва да печатат нови опаковки и произвеждат нови дискове.

20191023-123209.jpg

Прочети пак коментара на Александров, преди да пропагандираш глупости за изчерпани тиражи. Наличността на албум в този вид сайтове, не означава тираж на целия албум.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тази година с Амет и Илиян, а догодина - с Галена и Хабиби! 

Чакаме ли хитЯ на 2019. 

Теди, Амет, Илиян, Борис Дали, Галена и Хабиби ft. Клеа - Новите Шефки и Шефове 2020 is coming! 

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мда, важно е човек да се радва на малките неща в живота - било то позорното 2ро място в трендинг въпреки очертаващите се "рекордни" очевадно купение гледания или факта, как ebag.bg са заредили цифром и словом 2 бройки от албума на любимката с китайския нос, и даже са успели да ги продадат за колко, 3 месеца? И то щото са на кокошарника са им артисали тия 2 бройки, щото половината рода не е пожелала да има собствено копие. 

Ама ти си се радвай, лошо няма. 

2 (две) бройки. 

преди 1 час, pinkprincess каза:

@Fast, ти знаеш ли какво означава думата "тираж", за да твърдиш, че са се изчерпали два тиража? Това, че Емаг са продали бройките, които са купили от Пайнер (които може да са 3, 5, 10 или 20), не значи, че тиражът на албума е изчерпан. Ако беше изчерпан, Пайнер щяха да вдигнат врява до небето.

https://rechnik.chitanka.info/w/тираж

Благодаря, че ме отмени. Не ми се занимаваше да търся стари постове с обяснения. 

преди 57 минути, retr0 каза:

Аз мога да заложа главата си, че Росица Пейчева или Райна примерно са продали много, ама много по-голяма цифра от фолклорните си албуми, отколкото Преслава с “Да гори в любов”. 

Ма много ясно, бе! Върли чалга фенове колко да има, 500, от тях колко да богославят Преса? 300 примерно. Нелина продава повече от нея. 

преди 46 минути, -A. каза:

Само аз ли мисля, че ''Така ни се пада'' щеше да е много по-яка ако водещия глас беше Преслава ? Все пак нейните партии правят песента. 

 

Тя тая песен май си е Галинова, Преса не участвува с нищо, освен с гласа си. На таман е дошла. Много ясно, че няма да плати и за гледания. Може самият Галин да й е платил да дуетства с него/нея :D

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Днес явно сме на буква E#сен ... 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки есенни сингли припомняте.:heart: Преди като че ли имаха концепция и есента беше времето за главно баладични и меланхолични песни. Сега просто си праскат комерси целогодишно.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Теди, Амет, Илиян, Борис Дали, Галена и Хабиби ft. Клеа - Новите Шефки и Шефове 2020 is coming! 

2 (две) бройки. 

Благодаря, че ме отмени. Не ми се занимаваше да търся стари постове с обяснения. 

Ма много ясно, бе! Върли чалга фенове колко да има, 500, от тях колко да богославят Преса? 300 примерно. Нелина продава повече от нея. 

Тя тая песен май си е Галинова, Преса не участвува с нищо, освен с гласа си. На таман е дошла. Много ясно, че няма да плати и за гледания. Може самият Галин да й е платил да дуетства с него/нея :D

 

Екстрата този сив джип едно време го снимаше в поне шест-седем клипа :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Много яки есенни сингли припомняте.:heart: Преди като че ли имаха концепция и есента беше времето за главно баладични и меланхолични песни. Сега просто си праскат комерси целогодишно.

Да, така е, мило. Припомни си този чуден сингъл.

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Екстрата този сив джип едно време го снимаше в поне шест-седем клипа :D 

Ааа, и черен имаше! И фотосесия с червен или оранжев :D

Ето клип на всички сезони!

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Много яки есенни сингли припомняте.:heart: Преди като че ли имаха концепция и есента беше времето за главно баладични и меланхолични песни. Сега просто си праскат комерси целогодишно.

Най-силната Есен 2003 

268x0w.jpg

https://music.apple.com/us/album/payner-hit-sezoni-esen-2003/351110688

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

На мен също 2003 ми е фаворит. След нея нареждам 2007.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да, така е, мило. Припомни си този чуден сингъл.

 

Поли беше невероятна, много различно и мистично излъчване! :heart:Сигурен съм, че тя е била вдъхновение за лафа "Мачка като ПСИХОПАТКА"!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен също 2003 ми е фаворит. След нея нареждам 2007.

А някой твърдеше, че Мая не била на върха - ето, в центъра на обложка е! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Alter Ego каза:

Коронисването закасняло... 10 години по-късно. :rap:

 

А кои са другите две на обложката с Тоти? На тая с Мая само звезди, единствено чернокосата в червена одежда не разпознавам.

Днес значи е ден на П и Т едновременно! Ами, добре тогава, както би казала Галена в Чупката!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

А кои са другите две на обложката с Тоти? На тая с Мая само звезди, единствено чернокосата в червена одежда не разпознавам.

Днес значи е ден на П и Т едновременно! Ами, добре тогава, както би казала Галена в Чупката!

 

Ема и Магда :D 

Т day...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

 

Kaзвал съм го и преди, но 2004 когато двете с  Преса бяха на Охрид Фест, аз повече харесвах Тоти. Беше по-хубава, по-атрактивна... но talent wins. :D

:ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сте милички И вие фенове на Преса, нали уж и вие сте живинки... имам информация,  че Мадона се е притеснила от родния траверс Чумислава, заради продажбите от 1 000 000 копия.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...