Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галин от симпатично педи заприлича бит травестит. Имаше някакъв чар, макар и да не беше съвършен, а сега мутрата му събужда в мен желание да ми плющя тукати... 

  • Like 2
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lucellent каза:

Не знам дали е отскоро, но Пайнер вече слагат банери за новите/предстоящи песни в канала им. 

https://www.youtube.com/user/PlanetaOfficial

От една година или повече ги слагат

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mr. Greshen каза:

Сигурно ли е за Емилия, че излиза в петък?

Имам големи очаквания.

Есента е флоп сезон за нея, но дано не е някоя безумно тъпа песен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Гальо каза:

Лидия, Десита и Диона / скоро

Цялата година им мина в дуети, ама то и при продуцента им е същата работа.

преди 30 минути, lucellent каза:

Не знам дали е отскоро, но Пайнер вече слагат банери за новите/предстоящи песни в канала им. 

https://www.youtube.com/user/PlanetaOfficial

Само за новите, не предстоящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Beat. каза:

Цялата година им мина в дуети, ама то и при продуцента им е същата работа.

Само за новите, не предстоящи.

Десита поне пусна една самостоятелна, от Лидия май скоро не се очаква такава

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Гальо каза:

Десита поне пусна една самостоятелна, от Лидия май скоро не се очаква такава

Която беше планувана също щеше да бъде ft. с някой 😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Понеже няма да ти обяснят, да се включа аз може ли? Или се връзваш на сладките приказки как Кокошарника не избирал коя песен да влезе в трендинг, толбухинските Пижо и Пенда не си купуват гледания и прочее?

На бас отсега, че Теда и магистралите ша смажат с реални гледания, но още ше гледаме двете достижения на д-р Енчев в трендинг? залагам стария нос на Пепа и кутия Корцет, ама без огледалце. 

Иначе браво! Номер 2 в трендинг. Каква гордост за отдавна закъснелия дует на уж минаващите за големи звезди, изпреварени от пенсионера Хазарта с песен от 1 седмица. 

Също браво и за поредния продаден тираж от албума, но ми се обадете да го обсъдим като се появи и цифрата на въпросния тираж. Щото да не се окаже че е бил в колосалните 50на  бройки на цена 2.50 за хартиената опаковка или бонус към всеки закупен стек Корцет-чета. 

Пост на годината! Евала, че поне някои потребители знаят за какво става въпрос! То бива да си до такава степен обсебен и жаден за слава и власт ама граница нямат. След като няма награди, сега явно ще си го мерят с това кой колко гледания прави, които разбира се, подобно на парчетата желязо, се уреждат под масата, с пачки, хонорари и проценти. Ще кажа само едно: КАМЕЛИЯ беше права за всичко! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих пукнал за Джен!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ANGEL каза:

Ооо айде Емилия да пуска нещо вече и да им покаже как се прави отново, защото някои пак са се взели много на сериозно... 

Ако пусне продължение на "Само мой" - по-добре да ни го спести. Ако не са дуетите Ема е не по-малко закъсала от Анелия, да не се заблуждаваме.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...