Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Beat. каза:

Че какво чак толкова срамно има да си пусне някой Емрах и Тони където и да било?

Ти как виждаш някой да си пусне в домашна обстановка мангалските им увивания - "тате, тате, сине, сине"? Най-много докато се наливаш в някоя кръчма да ги слушаш.

И полека с прогнозите кой щял да има повече гледания в дългосрочен план. Преслава прави най-много гледания именно с песните си в последните 2 години. Преди това се движеше в интервала 6-10 милиона, само най-големите й хитове имаха 13-14 милиона. В последните 2 години извади две песни, които са на ръба на 20-тия милион и още няколко, които без проблем ще направят над 15 милиона. А пък Галин засега държи най-гледаната песен за 2019 г. в канала на Планета, така че ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

Че какво чак толкова срамно има да си пусне някой Емрах и Тони където и да било?

Супер яка е песента им. На мен ми влезе от първо слушане. И няма нищо срамно. По срамно е да слушаш Галена, отколкото доказания и уважавания на целия балкан Стораро. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Преслава и Галин - Така ни се пада | 1 ден

506732 гледания

32169 харесвания

1061 коментара

------------------------------

Facebook:

21315 реакции

1077 коментара

6636 споделяния

Имаше и 61к от фен клипчета на 24ч

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ти как виждаш някой да си пусне в домашна обстановка мангалските им увивания - "тате, тате, сине, сине"? Най-много докато се наливаш в някоя кръчма да ги слушаш.

По същия начин някой може да не си пуска и дуета на Преслава и Галин, но в дискотеката да се разбива на нея. 

Мисълта ми е, че песента нито е кючек, какъвто се изкарва, нито в текста има нещо срамно или нецензурно, както в песните на Емануела примерно.

А точно за Стораро дори е прекалено "модерна" ако я сравним с други негови песни през годините, станалите хитове и които са си кючеци в пълния смисъл на думата.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

 

Едното има 20К, другото 32К. Така че ги брой + 52К

И още едно 10к имаше

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Пайнер са луди. Първо суша в продължение на месеци, а накрая пускат 10 премиери за една седмица... Само Преса и Галин ще се радват на трендинг, то е ясно... Галена разбира се не смее да пусне в такъв момент, винаги изчаква, за да си подсигури място в трендинг. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

От Пайнер са луди. Първо суша в продължение на месеци, а накрая пускат 10 премиери за една седмица... Само Преса и Галин ще се радват на трендинг, то е ясно... Галена разбира се не смее да пусне в такъв момент, винаги изчаква, за да си подсигури място в трендинг. 

Те винаги така са действали и винаги някой е прецакан. Сега ще са всички други, освен Преслава и Галин. Евентуално и Емилия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво ви инетересува? Да се спасяват. Аз пък се кефя, ейтака всеки ден по 2-3 топ премиери да има нямам нищо против. Аз да си заредя плейлиста, пък броячите нека си циклят. 😂

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , -A. каза:

Иначе песента е доста добра. То на Галин в последно време само дуетите му се получават. 

Леле, ама Галин тая година няма нито една самостоятелна песен! И много ме съмнява да изкара нещо след тоя дует... това имало ли го е някога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Живея за този миг. 

Коментирай заглавието,сложено от качилия го хит на Джени.

Смятам,че Джен трябва да помисли и да издаде шедьовър именно с такова заглавие!

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Коментирай заглавието,сложено от качилия го хит на Джени.

Смятам,че Джен трябва да помисли и да издаде шедьовър именно с такова заглавие!

Страхотна идея. Или ако песента е бърза и весела да е със заглавие

“Djena-Песента която разсмя цяла България и ги вдигна от масите, та кючек, кючек до дупка”

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Страхотна идея. Или ако песента е бърза и весела да е със заглавие

“Djena-Песента която разсмя цяла България и ги вдигна от масите, та кючек, кючек до дупка”

Djena-Razgrad kuchek/Джена-Разград кючек /NEW HIT/,2019

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Пфф, ако тия половин милион гледания са реални, защо е на №2 в Трендинг? Очевидно реални гледания са под тези на Хазарта. Флоп на годината.

Как боли само а хахаха!!!

Много ми е смешно как някой хора тук си лекуват болката ,че 550к за 24 часа е флоп, съвсем се осрахте вече ,приемете го най-накрая ,че Преса ви разбива психиките със всеки нейн успех! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...