Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Starboy каза:

Преслава: Любов, може ли да снимам клип с Галин?
Павел: Може, но общите кадри ще ги намалите до минимум, а ако има такива - ще бъдат през стъкло!

На Галин инструмента му е само за украса. Преси е в безопасност. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра, много, това изпяване от Преслава на първия куплет накрая, после бруталната част преди припева... Само отсвира малко ме дразни, също на припева трябваше Преслава да доминира, а не да е втори глас или както там се е получило. Но това ще бъде хит, много професионално е всичко и е страшно далеч от еднодневките й със Сторарови.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка Преслава в лунните кадри. Песента обаче не става. Слушам ли слушам защото е нейна, но в албума й от преди месец има поне 2 по-силни нови песни от тази. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би защото съм от малкото, които нямаха очаквания към песента, но вече няколко пъти я слушам и много ме радва. :D

Все пак имам по-високи критерии за конкурентния дует на Фики и Галена. Макар че ако наистина се окаже кючек- съмнявам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя се е направил на мумия. Пълен с хиалуронова киселина и ботокс, лицето му не мърда, мимика няма!  За "мъж" ми се струва "прекрасно".

Преслава дори няма да я коментирам, като ударена с мокър парцал през лицето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Mira21 каза:

Тоя се е направил на мумия. Пълен с хиалуронова киселина и ботокс, лицето му не мърда, мимика няма!  За "мъж" ми се струва "прекрасно".

Преслава дори няма да я коментирам, като ударена с мокър парцал през лицето.

Колкото и ти не си фейк профил. АРЕ БЕГАЙ!

линк към Горкото Момиче

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Колкото и ти не си фейк профил. АРЕ БЕГАЙ!

линк към Горкото Момиче

Не знаех, че новорегистриран профил значи фейк?

Харесва ми логиката ти!

.......а на сутринта, от Kriminal, ни следа! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mira21 каза:

Не знаех, че новорегистриран профил значи фейк?

Харесва ми логиката ти!

.......а на сутринта, от Kriminal, ни следа! :D

В този умрял форум новорегистриран профил дето плюе Преслава значи кондом от 15-тия профил

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам гледанията и лайковете, вероятно ще падне рекорд. Песента е много качествена, това най-много ми харесва, да вземат да направят една акустична версия с пиано, ще й отива много да е като балада. И се измуявам Преслава колко по-добре може да изглежда, особено накрая на клипа гледам и не вярвам. Галин малко прекалява вече, но пък не разбирам и общото мнение в България, защо пластичната хирургия едва ли не се счита за грях. Не намирам нищо отрицателно в това. Силиконът примерно не ме кефи, вулгарни са ми като е в повече, но скулите, острите черти, нос, уста в рамките на нормалното е супер.

Между другото супер много се набива на очи как най-харесваните коментари са от типа, че годината е на Преслава, тотална доминация от лятото насам, мислех, че дуетът е грешка и ще се пренаситят хората, а стана обратното.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

Песента е много яка, текстът също. Клипът е учудващо много добър, нарежда се сред най-добрите клипове от Една жена насам!

Без да прекалявам, проект на годината.

:roll1:

Шегуваш се нали? Кое е невижданото в този клип? Че чак го сравняваш с "Една жена". А след него колко добри клипове още се пуснаха. 

Направо си прекаляваш. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Дарко Димитров са се последвали в инстаграм. Дано направат песен и променят БГ поп-фолка и спрят с тези мазнотии които след „Хабиби“ не спират.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

:roll1:

Шегуваш се нали? Кое е невижданото в този клип? Че чак го сравняваш с "Една жена". А след него колко добри клипове още се пуснаха. 

Направо си прекаляваш. 

Според мен е така. Ако знаеш по-добри клипове 2016-2019, дай ги.

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

:roll1:

Шегуваш се нали? Кое е невижданото в този клип? Че чак го сравняваш с "Една жена". А след него колко добри клипове още се пуснаха. 

Направо си прекаляваш. 

Определено „Една жена“ - клип на десетилетието 2010-2019 

„Хавана-Тропикана“ - проект (песен+клип) на десетилетието

„Кой“ - дует на десетилетието

а за Пепа - певица на десетилетието  :D

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Alter Ego каза:

Есен е. 

 

Лидерката е оставила толкова качествена музика след себе си. Днешните недоразумения никога няма да могат да я стигнат!

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Според мен е така. Ако знаеш по-добри клипове 2016-2019, дай ги.

Клипа е добър, но не е нещо велико както го изкара.

Иначе ето ти клипове - "Пей сърце" 2016, "И на всички като тебе" 2016, "В друг живот" 2016, "Мама Ураган" 2016, "Просто шоу" 2017, "Феноменален" 2018, "Маракеш" 2018, "Пожелавам ти" 2018, "Добре ли си" 2019, "Сърце" 2019

Например тези. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Alter Ego каза:

Определено „Една жена“ - клип на десетилетието 2010-2019 

„Хавана-Тропикана“ - проект (песен+клип) на десетилетието

„Кой“ - дует на десетилетието

а за Пепа - певица на десетилетието  :D

 

А да сравниш клипа на Галин и Преса с този... как ти се вижда? 

Разбирам, че са в еуфория, но това не трябва да влияе на трезвите мисли. 😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Клипа е добър, но не е нещо велико както го изкара.

Иначе ето ти клипове - "Пей сърце" 2016, "И на всички като тебе" 2016, "В друг живот" 2016, "Мама Ураган" 2016, "Просто шоу" 2017, "Феноменален" 2018, "Маракеш" 2018, "Пожелавам ти" 2018, "Добре ли си" 2019, "Сърце" 2019

Например тези. 

Не трябваше да се мъчиш да ги пишеш. Сори, но буквално всеки втори клип е същия или по-добър. Даже и "Няма да ми мине" е по-як с тия цветове. 

 

Преслава е лидерка засега, никой не отрича, споко! Само че тази песен никак не ми харесва. Всички нови от албума са ми по-яки. Сигурно щото не понасям Галин от дуета с Аднан насам.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не трябваше да се мъчиш да ги пишеш. Сори, но буквално всеки втори клип е същия или по-добър. Даже и "Няма да ми мине" е по-як с тия цветове. 

Нека види нагледно, защото филма е пълен. Има още поне 10 клипа които не сложих, защото ме мързи. :1000(29):

Преслава никога не е блестяла с клипове. Галин самостоятелто има по-добри от този. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Кити скъпа, коментирай моля те този хит:

 

За съжаление не чувам вече и не мога да коментирам песента.:cry2:

Николетинските визии с леопардовата лента и гащеризона и другата с мрежестия чорапогащник са ужас, както и твърде прокъсаните дънки.

Хареса ми само визията с черната къса тениска и пуснатата коса, направо прилича на тийнейджърка, много е готина.:wub_anim:

Искаше ми се да направи видеоклип тип "Ти ме лъжеш най - добре", един такъв, с модни дрешки и прически, и с танци, различни от леко еротичните. Денс визиите и  са ми любими. Най - готина е в "Ти ме лъжеш най - добре", "Хиляди жени" и "Добре си, но ще се оправиш".:wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...