Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Очаквах малко повече гледания от Преса и Галин. Както върви ще финишират денонощието с около 550 хиляди - т.е. почти колкото правеха сами на последните си клипове. 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Очаквах малко повече гледания от Преса и Галин. Както върви ще финишират денонощието с около 550 хиляди - т.е. почти колкото правеха сами на последните си клипове. 

А първите 5 часа как гръмна... 

Иначе гледам вече наближава 30ка лайка. Май в чалгата за 1 ден никоя не ги е правила. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

№2 в Трендинг!

Как ще обясните факта, че ги вкараха в трендинг броени часове след премиерата, а Райна например с дни не я пускаха, въпреки че правеше стабилни гледания? После ми говорете отново за алгоритми и реални гледания. Явно е, че си плащат! Аман от комплекси.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Как ще обясните факта, че ги вкараха в трендинг броени часове след премиерата, а Райна например с дни не я пускаха, въпреки че правеше стабилни гледания? После ми говорете отново за алгоритми и реални гледания. Явно е, че си плащат! Аман от комплекси.

 

Може би защото за 5 часа направиха толкова гледания, колкото Райна за 2 седмици ...

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ариа пак е пазарувала. За кой път прави скоци назад и напред с по 20 позиции... 

Screenshot_20191023_101901_com.android.chrome.jpg

Да пазарува! Учи се от колежките си! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

А първите 5 часа как гръмна... 

Иначе гледам вече наближава 30ка лайка. Май в чалгата за 1 ден никоя не ги е правила. 

Кой държеше рекорда за 24-часови гледания последно и с колко? От началото на годината поне 5 пъти падаше рекорда и вече не помня.

Сега проверих, че Миле Китич ft. Галена е имал 542 хиляди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Как ще обясните факта, че ги вкараха в трендинг броени часове след премиерата, а Райна например с дни не я пускаха, въпреки че правеше стабилни гледания? После ми говорете отново за алгоритми и реални гледания. Явно е, че си плащат! Аман от комплекси.

 

Къде е Райна , къде са Преслава и Галин осъзнай се малко ,че ме кара на смях смешният ти пост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Може би защото за 5 часа направиха толкова гледания, колкото Райна за 2 седмици ...

Райна имаше милион за 2 седмици. Я пробвай пак, че не ти се получи. Дори Емилия и теофиков не влезнаха толкова бързо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Къде е Райна , къде са Преслава и Галин осъзнай се малко ,че ме кара на смях смешният ти пост!

Едните са от Добрич и се превърнаха в мумии от операции, а Райна все още е най-яката мадама в чалгата, близо 20 години след началото на кариерата си! Ето кой къде е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Едните са от Добрич и се превърнаха в мумии от операции, а Райна все още е най-яката мадама в чалгата, близо 20 години след началото на кариерата си! Ето кой къде е!

Едните са топа на чалгата, другата преди "Зле те чувам" нямаше хит от 10 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Едните са топа на чалгата, другата преди "Зле те чувам" нямаше хит от 10 години.

Знаем, че истината не ти отърва, но ще свикнеш скъпа. 

10+ милионната “Тежко мина...” какво е тогава или помним само това, което ни отърва? За “Ако е да е”, “Вътре в мен”, “Принцеса” които и ти си признала за хитове да не говорим! 

Харесвам песента им, но не и явните манипулации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Ариа пак е пазарувала. За кой път прави скоци назад и напред с по 20 позиции... 

Screenshot_20191023_101901_com.android.chrome.jpg

За първи път се радвам на купени гледания. Тази песен заслужава милионите ей.😁

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Кой държеше рекорда за 24-часови гледания последно и с колко? От началото на годината поне 5 пъти падаше рекорда и вече не помня.

Сега проверих, че Миле Китич ft. Галена е имал 542 хиляди.

"Тръгвай си" 613/620к.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

От 22.10.2019 г. от 9:19, Fast каза:

Истинската случка, моля. Ти я плюеш много от преди случая с рекламата на цигари. Помня те как се преструваше на фен на Камелия, за да я лаеш заедно с тях. Не съм от вчера в този форум. Със сигурност има нещо. Защо изобщо повдигаш това, и на какъв език трябва ти се обясни че не я подкрепям точно в това начинание? В никакъв случай не съм мълчал или съм се крил и всеки може да го потвърди.  За щастие поне на този етап няма признаци Преслава да се е загробила с нов рекламен договор с изродите от Кингс Табако. Цигарите им така и не се появиха в социалните и профили, а те го изискват от абсолютно всички. Ако по някаква случайност присъстват в клипа на предстоящия дует, ще е заради Галин, за който се знае че има взаимоотношения с тях.

Добре бе, заради Галин било. Тоя път ще пропусна да си давам мнението за тоя твой хубав виц, щото знам, че обичаш да раздаваш банове като ти се каже че си точно лицемер и смешник, но си се сещай, какво си мисля. 

А случката с цигарите няма смисъл да я дъвчем пак, аз каквото съм имал съм казал, ти където можа се покри като няма да казвам точно какво, а как не я подкрепяш в това начиние не видяхме никак. Което значи, че си я подкрепяш. Искам да излезе Пепа новоноска в Колодрума в тениска на Корцет и да изпее Усещане за Мерилин, щото искам да видя реакция и колко време ша се криеш пак по мишите дупки. Просто я обнародвам редовно за да не остане случайно някой в неведение как толбухинския Майкъл рекламира силно токсичен тютюнев продукт водещ до пристрастяване на малки 11-13 годишни деца. И как пишман феновете като тебе и се радвате за което, въпреки че уж не одобрявате. 

Изобщо, знаеш си, дърпай. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В рамките на месец и половина, два изчерпани тиража и то във времена в които не се купуват албуми. Кой друг български изпълнител е постигал това последните години (с изкл. на Лили) ?

преди 11 минути, asylum каза:

От 5-те заредени бройки? Браво! Аферин! 

Иска ти се да бяха 5 бр.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, GSA каза:

Как ще обясните факта, че ги вкараха в трендинг броени часове след премиерата, а Райна например с дни не я пускаха, въпреки че правеше стабилни гледания? После ми говорете отново за алгоритми и реални гледания. Явно е, че си плащат! Аман от комплекси.

Понеже няма да ти обяснят, да се включа аз може ли? Или се връзваш на сладките приказки как Кокошарника не избирал коя песен да влезе в трендинг, толбухинските Пижо и Пенда не си купуват гледания и прочее?

На бас отсега, че Теда и магистралите ша смажат с реални гледания, но още ше гледаме двете достижения на д-р Енчев в трендинг? залагам стария нос на Пепа и кутия Корцет, ама без огледалце. 

Иначе браво! Номер 2 в трендинг. Каква гордост за отдавна закъснелия дует на уж минаващите за големи звезди, изпреварени от пенсионера Хазарта с песен от 1 седмица. 

Също браво и за поредния продаден тираж от албума, но ми се обадете да го обсъдим като се появи и цифрата на въпросния тираж. Щото да не се окаже че е бил в колосалните 50на  бройки на цена 2.50 за хартиената опаковка или бонус към всеки закупен стек Корцет-чета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

В рамките на месец и половина, два изчерпани тиража и то във времена в които не се купуват албуми. Кой друг български изпълнител е постигал това последните години (с изкл. на Лили) ?

Иска ти се да бяха 5 бр.

Вярвай си, джанъм.

Но за всеки случай

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

От 5-те заредени бройки? Браво! Аферин! 

5 са заредени, другите са били по лафките промоция - купуваш Корцет, търкаш талона - печеливш, губещ все тая взимаш бонус фризби незнайно защо в картонена опаковка с картинка на няква парясница от Толбухин, дето сама си е обезобразила носа.

Демек точно като за таргет аудиторията на Корцет - 11-13 годишни дечица. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

В рамките на месец и половина, два изчерпани тиража и то във времена в които не се купуват албуми. Кой друг български изпълнител е постигал това последните години (с изкл. на Лили) ?

Иска ти се да бяха 5 бр.

Говори ни в цифри, покажи фактури, обоснови се с нещо как не са 5 броя. Никой не купува албуми в България, освен Зайка, ма и тя има вкус и албум на Теди Велинова от Толбухин няма да си купи. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

5 са заредени, другите са били по лафките промоция - купуваш Корцет, търкаш талона - печеливш, губещ все тая взимаш бонус фризби незнайно защо в картонена опаковка с картинка на няква парясница от Толбухин, дето сама си е обезобразила носа.

Демек точно като за таргет аудиторията на Корцет - 11-13 годишни дечица. 

Абе, Преса кат дете дали я е било фризби по носа, че такъв комплекс й е бил създаден? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Говори ни в цифри, покажи фактури, обоснови се с нещо как не са 5 броя. Никой не купува албуми в България, освен Зайка, ма и тя има вкус и албум на Теди Велинова от Толбухин няма да си купи. 

Тая тема вече бе обсъдена и някой обясни как работят емаг, така че никакъв тираж не е изчерпан (няма и да бъде) :D (Ди)ария подготвя албум - той ще бъде изкупен обезателно. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тая тема вече бе обсъдена и някой обясни как работят емаг, така че никакъв тираж не е изчерпан :D

 

Ако от самият склад са им подали информация, че им е останало едно единствено копие - тиража се е изчерпал, както се изчерпа първият след интерес повече от очакваното и в момента подготвят нов.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако от самият склад са им подали информация, че им е останало едно единствено копие - тиража се е изчерпал, както се изчерпа първият след интерес повече от очакваното и в момента подготвят нов.

Не си внимавал в картинката, драги. Не, не ти отърва, затова се правиш на перде. Стой си във волево затъмнение тогаз! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...