Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

*Пашев

Иначе Денис е снимал нов клип. Очаква се скоро.

Е да, до голяма степен той движи нещата, но дивидентите са за имиджа на Пайнер. Както едно време с Токича.

Тъкмо се чудех кога ли ще издава нещо ново. Дано да е пореден успех, неговите песни засега са едни от малкото, които могат да се нарекат истински хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно е, че тази година Преслава е пред Галена. Това, че сте изнервени и спорите ожесточено само го потвърждава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Е да, до голяма степен той движи нещата, но дивидентите са за имиджа на Пайнер. Както едно време с Токича.

Тъкмо се чудех кога ли ще издава нещо ново. Дано да е пореден успех, неговите песни засега са едни от малкото, които могат да се нарекат истински хит.

Освен това са качествен попфолк, меланхоличен. 

Дано не залитне към кючеци и той... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Е да, до голяма степен той движи нещата, но дивидентите са за имиджа на Пайнер. Както едно време с Токича.

Тъкмо се чудех кога ли ще издава нещо ново. Дано да е пореден успех, неговите песни засега са едни от малкото, които могат да се нарекат истински хит.

Говори се че може да е дует с Джена. Това коментирано ли е тук?😂😂

Хита на есента така и не успя да ме зариби.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, че Преслава и а най-добрата си година сигурно за това десетилетие изобщо е ясно на всички. Но това тенденциозно и злобно принизяване на пряката конкурентка е повече от смешно и не прави чест на феновете й. Ето онзи ден Калин говореше кан друг път Галенови да не се изхвърляли с предварителни прогнози, ама дега след няколко дни “то е ясно, че рекорда ще падне” сега не става и веднага обръщат палачинката.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Значи, че Преслава и а най-добрата си година сигурно за това десетилетие изобщо е ясно на всички. Но това тенденциозно и злобно принизяване на пряката конкурентка е повече от смешно и не прави чест на феновете й. Ето онзи ден Калин говореше кан друг път Галенови да не се изхвърляли с предварителни прогнози, ама дега след няколко дни “то е ясно, че рекорда ще падне” сега не става и веднага обръщат палачинката.

Аз не съм твърдял нищо с категоричност за рекорд. Допусках, че ще падне, но не съм пускал подмятания като вас с "Паника" и после да ставам за смях.

- В паника ли сте, Пресови?
- Слагайте памперси.
- Лидерката ще ви прати в Паника.

Това си бяха редовни постове тук поне 1 месец предварително.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Говори се че може да е дует с Джена. Това коментирано ли е тук?😂😂

Хита на есента така и не успя да ме зариби.

Е нали Малката щеше да печели дивиденти от евентуален дует? 

Спомени е топ песен, но е далеч от хит на сезона. Особено сега като излязоха вчерашните 2 дуета. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Аз не съм твърдял нищо с категоричност за рекорд. Допусках, че ще падне, но не съм пускал подмятания като вас с "Паника" и после да ставам за смях.

- В паника ли сте, Пресови?
- Слагайте памперси.
- Лидерката ще ви прати в Паника.

Това си бяха редовни постове тук поне 1 месец предварително.

Мен не ме брой в това число. Отдавна надживях някакви фенства и агитки. То аз чалга вече не слушам почти, камо ли да съм фен на някоя. Гледам реалистично на нещата и се дразня колко необективни сте 95% от пишешите тук.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Очевидно е, че тази година Преслава е пред Галена. Това, че сте изнервени и спорите ожесточено само го потвърждава.

За Пепа певица, за Галче Идол -  Пепа да и' го върчи  с думите: „Следващата година още повече ще приличам на теб, обещавам!“ :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Освен това са качествен попфолк, меланхоличен. 

Дано не залитне към кючеци и той... 

Точно какъвто попфолк трябва да се прави, но някои така и не го разбраха. Много ми е кеф как Денис ги мачка с добри песни и свой симпатичен имидж. Дори най-хитовите мъж и жена заедно не могат да го догонят.

Че ще стигне до кючеци на даден етап е ясно.

преди 9 минути, Willy каза:

Говори се че може да е дует с Джена. Това коментирано ли е тук?😂😂

Хита на есента така и не успя да ме зариби.

Ако песента е в старата стилистика на Джена ще сцепят мрака. Никога не съм й бил голям фен на нея, но мога да си представя колко добра ще е комбинацията.

И все пак ми се иска той да пуска повече самостоятелни парчета. И в дуетите си личи манията конкретно по него, но друго си е да пише само неговото име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз не съм твърдял нищо с категоричност за рекорд. Допусках, че ще падне, но не съм пускал подмятания като вас с "Паника" и после да ставам за смях.

- В паника ли сте, Пресови?
- Слагайте памперси.
- Лидерката ще ви прати в Паника.

Това си бяха редовни постове тук поне 1 месец предварително.

Още по жалки бяха изхвърлянията за балкански хит с Добре ли си. 

Общо взето си станаха за смях. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Адреса помниш ли. Гуменките запали и на участие и се оплачи

🤭

*прочетох Андреа помниш ли 😂😂😂😂😂 Не, не я помня.

преди 10 минути, Slavi каза:

 

Галена в топ 3 липсва ли? 

 

1. Преслава

2. Галена

3. Емилия&Теофиков

 

 Аз засега така ги виждам. Трябва обаче да се отбележи и че песните на Емилия и Денис стартираха като най-големи сензации, обаче останаха и с най-лошо задържане.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Мен не ме брой в това число. Отдавна надживях някакви фенства и агитки. То аз чалга вече не слушам почти, камо ли да съм фен на някоя. Гледам реалистично на нещата и се дразня колко необективни сте 95% от пишешите тук.

Нещата са двустранни. Виждаш каква попара сърба Преса ежедневно тук и как буквално нищо не и се признава. Освен това при пресовите я няма тази амбиция задължително да е всяка година номер 1 във всичко, каквото наблюдавам при другата агитка. Ясно е, че много от нещата се пишат с цел дразнене, а не с цел обективност. Наскоро точно обяснявях, че е много трудно между 4-5 годишни хита да се определи кой е бил най големия и гледанията от по 2-3милиона разлика не са кой знае какъв аргумент.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Vancho каза:

Хейтърите на Преслава след като напишат поредния си злобен и заядлив коментар във форума.

DfSfiNn.gifDfSfiNn.gifDfSfiNn.gif

Аз направо на нея го написах. Ама понеже знам лични неща за проблемите й в семейството и го казах. Нали целта е да я жегнем дълбоко на теми табу. За мен такива няма естествено.

Иначе е номер 1, но то и рака е номер болест от която умираш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

*прочетох Андреа помниш ли 😂😂😂😂😂 Не, не я помня.

1. Преслава

2. Галена

3. Емилия&Теофиков

 

 Аз засега така ги виждам. Трябва обаче да се отбележи и че песните на Емилия и Денис стартираха като най-големи сензации, обаче останаха и с най-лошо задържане.

Като изпълнител е в топ 3,но като хит е в топ 5.

Не бих казал, че са с лошо задържане. Просто гледанията там са разпилени. Песен от пролетта направила 1, 5млн последния месец далеч не ми изглежда лош резултат. Че те някои с новите си бози не могат да го постигнат за първия месец. Освен това Тръгвай си и Пиян поне по моите наблюдения са най харесваните песни и често ги чувам от коли и телефони. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Като изпълнител е в топ 3,но като хит е в топ 5.

Не бих казал, че са с лошо задържане. Просто гледанията там са разпилени. Песен от пролетта направила 1, 5млн последния месец далеч не ми изглежда лош резултат. Че те някои с новите си бози не могат да го постигнат за първия месец. Освен това Тръгвай си и Пиян поне по моите наблюдения са най харесваните песни и често ги чувам от коли и телефони. 

И в двете не заслужава да е Галош. На нея по важно и е да смуче на Доган резанката, а не песните. 

И без тва се сдуши с Цура. Едно време мачкаше защото правеше музика за кеф. Сега вади да се състезава с Преса, другия Урод, и да показва комплекси. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз направо на нея го написах. Ама понеже знам лични неща за проблемите й в семейството и го казах. Нали целта е да я жегнем дълбоко на теми табу. За мен такива няма естествено.

Иначе е номер 1, но то и рака е номер болест от която умираш.

Веднага ми разкажи за тези проблеми. Павел я бие или тя му кръшка тайно? Янка не одобрява Павел? Паола е грозничка и обмислят да я оставят в дом? Ивелина е хвърлила около на Павел? 

  • Like 1
  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Веднага ми разкажи за тези проблеми. Павел я бие или тя му кръшка тайно? Янка не одобрява Павел? Паола е грозничка и обмислят да я оставят в дом? Ивелина е хвърлила около на Павел? 

Не е кой знае кво. Не минавам граници, но й казах нещо да й стане тъпо. А за Павката и да я бие, то може да й е плюс. Май е снимала клип на не те забравям бтв.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се е разработила, че като нищо ще се окаже, че тази година ще има Награди.

  • Haha 6

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна: Стигнах нивото на Ивана и Глория. Сега съм на едно ниво с Анелия и Емануела, скоро чакам Преслава и Галена и ще съм била над всяка лидерка в поп фолка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

И в двете не заслужава да е Галош. На нея по важно и е да смуче на Доган резанката, а не песните. 

И без тва се сдуши с Цура. Едно време мачкаше защото правеше музика за кеф. Сега вади да се състезава с Преса, другия Урод, и да показва комплекси. 

Наистина обаче си личи, че издава като луда, защото иска да е пред Преса. 

Този път и кючека/дуета нямя да помогне. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...