Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Селена има записани 24 песни за албума.

Само с 2 дни tracking се очаква да дебютира на 28 място. Абсолютна лудост. Евала!! Вчера LYTLM е направила повече гледания от първия ден, което е показателно.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-новата на Селена е яка, но все нещо ми недостига при нея последните години, и като цяло в световната музика.

Помним ли когато поп музиката беше №1?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Лиъм ми харесва много, нищо че той вече прави по-малко гледания и от чалга звезда. Само да беше с по-различно заглавие, не мисля че номера с това ще се получи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stereoto_ каза:

Някой знае ли с новините около Адел нещо? Видях на предната страница, че ще гостува тук-там, но гостуванията минаха и нищо никъде. 

Била е фейк новина, нищо конкретно не се знае, освен, че уж щяла да пуска до края на годината.. което ме съмнява малко, както и за Риана.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Била е фейк новина, нищо конкретно не се знае, освен, че уж щяла да пуска до края на годината.. което ме съмнява малко, както и за Риана.

Заебете я тая дебела свиня. Последния й албум е пълен шит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Заебете я тая дебела свиня. Последния й албум е пълен шит. 

И аз не я харесвам изобщо, не разбирам защо толкова хората припадат по нея. Нищо особено не е и музиката и е скучна.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

И аз не я харесвам изобщо, не разбирам защо толкова хората припадат по нея. Нищо особено не е и музиката и е скучна.

Ми защото албума "21" беше наистина уникален и всичко почти беше хит до хит. Предходния "19" пък беше много музикантски, но като цяло не е нищо особено. "Хелоу" стана гига хит заради предходните песни, не заради самата нея. И от там насетне нищо друго не се дори прочу. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми защото албума "21" беше наистина уникален и всичко почти беше хит до хит. Предходния "19" пък беше много музикантски, но като цяло не е нищо особено. "Хелоу" стана гига хит заради предходните песни, не заради самата нея. И от там насетне нищо друго не се дори прочу. 

Просто явно в текстовете й се припознават малки и големи, едва ли не прави “сериозна” музика, затова има и такъв успех. Но факт “25” е много слаб албум, нищо не се откроява и запомня при слушане, поне си изкара силната песен първа и я превърна в голям хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Талант? Глас? Уникалност?

Ее недей така, харесвам я, но след Same Old Love имам чувство че не е пускала нищо. Мразя рнб и рап.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Просто явно в текстовете й се припознават малки и големи, едва ли не прави “сериозна” музика, затова има и такъв успех. Но факт “25” е много слаб албум, нищо не се откроява и запомня при слушане, поне си изкара силната песен първа и я превърна в голям хит.

По - скоро Rolling, Someone, Set fire and tables я превърнаха. Иначе да, може и да се припознават. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана вече на няколко пъти е отговаряла публично на фенове,че албумът излиза до края на годината. А според някои от авторите на песните и френски издания, албумът излиза декември. 
Дано и Адел ни зарадва с албум. Тя е абсолютен феномен в световната музика. Много е трудно да изградиш образ на изпълнител, който прави качествена и сериозна музика, но не е лимитиран и го слушат малки и големи. Рядко има такива звезди. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

25 не беше слаб албум, но Адел не го реализира съвсем добре. Million Years Ago можеше да е по-голям титан и от Hello. Но тя и в 21 остави доста нереализирани смашове, де...

Дано да пуснат с Риана албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

25 е брутален албум, няма слаба песен. Адел отново ще смачка цялата индустрия, убеден съм.

Абсолютно. Потенциал имаше и в любимите ми Remedy, Love in the dark и River Lea, но ги заеба. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Абсолютно. Потенциал имаше и в любимите ми Remedy, Love in the dark и River Lea, но ги заеба. 

Все добри песни. Може би се страхуваше от флоп и затова не пробва с повече от 3. Но това не обяснява защо и в 21 направи същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Все добри песни. Може би се страхуваше от флоп и затова не пробва с повече от 3. Но това не обяснява защо и в 21 направи същото.

Разликата е гигантска. Все добри песни, но нито 1 масово позната не стана освен пилотната. В 21 си реализира доволно много песни. Три номер 1 сингъла и два от тях номер 1 в годишните чартове. Отделно от 21 още два добиха популярност каквато по - известните от 25. Дори въпросната Хело май отстъпи в годишната класация на някоя друга песен, трябва да погледна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Разликата е гигантска. Все добри песни, но нито 1 масово позната не стана освен пилотната. В 21 си реализира доволно много песни. Три номер 1 сингъла и два от тях номер 1 в годишните чартове. Отделно от 21 още два добиха популярност каквато по - известните от 25. Дори въпросната Хело май отстъпи в годишната класация на някоя друга песен, трябва да погледна. 

Sorry на Бийбър беше по-големия хит

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BobiTo каза:

Защо сега терпъва налага песен излязла преди 3 години?

Защото сега стана хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луис Томилсън от бившата One Direction вече ще има и дебютен албум и Световно турне през 2020. Задмина Зейн.

Дано има успех след това, което е преживял със загубата на майка си и сестра си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...