Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , -A. каза:

В САЩ се продава много силно. Това коментират и нейните фенове - нито един преден трак е имал такъв бърз успех като продажби, гледания и т.н. Да не говорим какъв скандал се оформя с нея, Джистин и жена му. Малко след премиерата на песента тая постна на инстастори една песен наречена I will kill you. Малко след това Селена написа:  See the enemy keeps trying to tear me down and it is just not gonna happen. Not today. Not the next.

 

Явно все още е запазила лудата сталкър фенка в себе си. Чел съм истории как го е преследвала навсякъде, и е ревнувала от половинките му (най-вече Селена). Знаейки що за измет е Джъстин като човек, според мен я използва и разиграва.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Явно все още е запазила лудата сталкър фенка в себе си. Чел съм истории как го е преследвала навсякъде, и е ревнувала от половинките му (най-вече Селена). Знаейки що за измет е Джъстин като човек, според мен я използва и разиграва.
 

 

Тотална откачалка е. През ден излизат screeshots как следи всичко свързано със Селеа. 

Втори сингъл подарък за феновете. Реално го пуска защото има договор с Apple, но това е друг въпрос.

За 24 е направила над 18 милиона в youtube и 7,9 в Spotify. Категоричен рекорд.

@Starboy, @SG, @Blueberry & @Senhor какво мислите за втората песен ?

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

Тотална откачалка е. През ден излизат screeshots как следи всичко свързано със Селеа. 

Втори сингъл подарък за феновете. Реално го пуска защото има договор с Apple, но това е друг въпрос.

За 24 е направила над 18 милиона в youtube и 7,9 в Spotify. Категоричен рекорд.

@Starboy, @SG, @Blueberry & @Senhor какво мислите за втората песен ?

На този етап не ми харесва, особено припева, но не е изключено да ме зариби малко или много.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

На мен ми харесва, но първата беше по-добра.

-A, не ми казвай, че тези сингли са само заради договора с Apple, а не защото най-накрая е решила да издава албум.😂

Не, просто са подписали договор с Apple. Ще използват клиповете за да промотират качеството на камерата на новия айфон. Май дори ще има реклами по ТВ, тоест, има голяма вероятност няколко секунди от LYTLM да се излъчват всекидневно по всички канали. :D

Втория трак е по-скоро подарък за феновете. Да им покаже, че през тези години е минала през трудни неща, но Look at her now - щастлива и готова да започне на чисто. Поради този факт няма да бъде сингъл, освен ако не тръгне много добре и не решат да го направят. Засега обаче първото място му е блокирано в няколко държави точно заради LYTLM.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябваше да ги пуска една след друга. Едната ще затапи другата, то е ясно. И все пак може и да успее да задържи интереса към двете и да направи два Топ 10 хита. Тук обаче идват кофти дните на издаване като фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладата ще й е един от най-големите хитове. Интересът говори сам по себе си. Втората си личи, че е пусната за “феновете”, не мисля, че ще заложи на нея. Приятно пълнежче на албум

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам баладата за песента, която ще се задържи повече. Може дори да е първия й номер 1.

Cozy Little Christmas на Кейти щяла да излиза навсякъде другата седмица. Само като си представя каква мощна година щеше да има тя с тия 5 сингъла ако не беше залязла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

И аз смятам баладата за песента, която ще се задържи повече. Може дори да е първия й номер 1.

Cozy Little Christmas на Кейти щяла да излиза навсякъде другата седмица. Само като си представя каква мощна година щеше да има тя с тия 5 сингъла ако не беше залязла...

Показа невероятна простотия, като пусна безумната Small Talk като сингъл. Една от най-слабите песни в кариерата й. Уби каквато и инерция да имаше от NRO.

Link to comment
Сподели в други сайтове

AB6781B3-FA91-4BB8-A8BC-7AAF1F8DC586.jpeg.f8ffed98ae17dad1f019863430b1d3f6.jpeg
 

Най-вероятно утре песен

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гответе се. Ще виждаме скоро Рики навсякъде- завръщаааааааааааа се. И се започва с Латино Грами на 14 ноември в Лас Вегас, където Рики ще е водещ на наградите заедно с Розелин Санчез по случай 20 години Латино Грами. Знаят кой да поканят за водещи- и Рики и Розелин са от Пуерто Рико и приятели от дълги години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Гответе се. Ще виждаме скоро Рики навсякъде- завръщаааааааааааа се. И се започва с Латино Грами на 14 ноември в Лас Вегас, където Рики ще е водещ на наградите заедно с Розелин Санчез по случай 20 години Латино Грами. Знаят кой да поканят за водещи- и Рики и Розелин са от Пуерто Рико и приятели от дълги години. 

Само ти ще го виждаш навсякъде, никой друг няма да забележи никаква промяна в живота си откъм музика.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

Само ти ще го виждаш навсякъде, никой друг няма да забележи никаква промяна в живота си откъм музика.

Ще видим. Като дойде сега сингъла, новия албум. и турнето. Идните седмици предстоят много хубави новини от Рики и обявяването на страните, които ще посети мащабното му Световно турне. Готви се. 

 

Aйдее. Рики е новина във всички сайтове по света, че ще води Латино Грами 2019. :P

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Показа невероятна простотия, като пусна безумната Small Talk като сингъл. Една от най-слабите песни в кариерата й. Уби каквато и инерция да имаше от NRO.

На мен ми е приятна песента, но съм съгласен. Поне за тази година със сигурност й е най-слабата. Трябваше HiH да е за лятото.

Но при Кейти и екипа й няма концепции вече. Чудно ми е дали е започнала да осъзнава какво причини на кариерата си с предните простотии и с тази неорганизираност. Можеше да е кралица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо, Малума, Джей Балвин и много други регетон изпълнители простестираха, че не са номинирани за Латино Грами и казаха, че без регетон няма Латино Грами и нямало да присъстват на наградите, а Рики ще бъде водещ на Латино Грами 2019- най- хубавата новина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики отново на една сцена с най-големите.  На 9 декември ще пее на концерта Стинг и приятели 30 Години Фонд Дъждовна гора заено с Брус Спрингстийн,  Юритмикс,  Шаги и дпуги И това е 2 дена преди рождения ми ден.  Изобщо само хубави неща от Рики.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Рики отново на една сцена с най-големите.  На 9 декември ще пее на концерта Стинг и приятели 30 Години Фонд Дъждовна гора заено с Брус Спрингстийн,  Юритмикс,  Шаги и дпуги И това е 2 дена преди рождения ми ден.  Изобщо само хубави неща от Рики.  

Като модератор те предупреждавам, че това не е латино тема и ако продължиш с тази ненужна информация, ще има наказание.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Starboy каза:

Като модератор те предупреждавам, че това не е латино тема и ако продължиш с тази ненужна информация, ще има наказание.

Отдавна латино и поп са заедно, само ти не си го разбрал още да разделяш стиловете. 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Отдавна латино и поп са заедно, само ти не си го разбрал още да разделяш стиловете. 

 

 

Не са заедно в тази тема. Предупредена си.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще бъде излъчено вечерта предаването с Лиам, където той казва, че Черил е страхотна майка на 2-годишния им син Беар, но не го вижда от седмици заради кариерата си. Казва и че синът му още отсега знае какво е суши, а Лиам е знаел какво е суши чак на 22 години. Казва, че му е трудно да общува с 2-годишния си син. За Зейн споменава, че никога не би се върнал в One Direction, защото самият Зейн не се е чувствал част от групата. Сега Лиам има ново гадже- 19 годишен модел.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...