Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Alter Ego каза:

Album of the year

  • I, I - Bon Iver
  • Norman Rockwell - Lana Del Rey
  • Thank U, Next - Ariana Grande
  • When We All Fall Asleep, Where Do We Go? - Billie Eilish
  • Cuz I Love You - Lizzo
  • I Used To Know Her - HER
  • 7 - Lil Nas X
  • Father Of The Bride - Vampire Weekend

Song of the year

  • Always Remember Us This Way - Lady Gaga
  • Bad Guy - Billie Eilish
  • Bring My Flowers Now - Tanya Tucker
  • Hard Place - HER
  • Lover - Taylor Swift
  • Norman Rockwell - Lana Del Rey
  • Someone You Loved - Lewis Capaldi
  • Truth Hurts - Lizzo 

    Record of the year

  • Hey Ma - Bon Iver
  • Bad Guy - Billie Eilish
  • 7 Rings - Ariana Grande
  • Hard Place - HER
  • Talk - Khalid
  • Old Town Road - Lil Nas X ft Billy Ray Cyrus
  • Truth Hurts - Lizzo
  • Sunflower - Post Malone and Swae Lee
  • Best new artist

  • Black Pumas
  • Billie Eilish
  • Lizzo
  • Lil Nas X
  • Maggie Rogers
  • Rosalia
  • Tank and the Bangas
  • Yola

https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-50474339

 

https://www.grammy.com/sites/com/files/62ndpresslist11192019.pdf

Пълен списък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След Бекстрийт Бойс и Уестлайф се завърнаха с нов албум на 15 ноември 2019. Албумът вече е номер 1 във Великобритания и то директно на върха:

https://open.spotify.com/album/6xJ38Up5iUhTh30FdwHN1d

https://www.officialcharts.com/chart-news/westlife-cement-their-comeback-as-new-album-spectrum-debuts-at-number-1-we-cant-believe-it-__27792/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаква се Courage да дебютира на първо място с 120 хиляди продадени бройки. Най-силния дебют на ветеранка в последно време. На Мадона албума примерно дебютира с 90к.

Lovers never die се оказва фаворита на публиката. Без никакво промо вече е минала милион в spotify.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , zai4eto82 каза:

След Бекстрийт Бойс и Уестлайф се завърнаха с нов албум на 15 ноември 2019. Албумът вече е номер 1 във Великобритания и то директно на върха:

https://open.spotify.com/album/6xJ38Up5iUhTh30FdwHN1d

https://www.officialcharts.com/chart-news/westlife-cement-their-comeback-as-new-album-spectrum-debuts-at-number-1-we-cant-believe-it-__27792/

Аз съм го поръчал вече, към 20 декември ще дойде, че не ми се ходи по Сиели-те през ден. Уникална са, любимата ми група от детството... а в последните години слушам Rudimental, The Script, Coldplay, Passenger, Imagine Dragons. От тая година специално ми харесват песните на Уестлайф, отделно на Селин, на Пинк последният албум е жесток... и май е това. А, и Jonas Brothers.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло съм доволен от Американските награди. Повечето изпълнения ми харесаха, най-вече на Kesha,  Billie Eilish, Taylor Swift и Dua Lipa. Селена, която откри церемонията се поизложи с изпълнението на "Lose you to love me". Трябвало е да запише лайф запис. Отличията са горе-долу заслужени. Традиционно snub-наха Ариана, защото не беше в залата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър Суифт е разбила рекорда на Майкъл Джексън снощи. Той има 24 Американски музикални награди, а Тейлър има вече 28. Аз току-що ги свалих наградите в HD. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Като цяло съм доволен от Американските награди. Повечето изпълнения ми харесаха, най-вече на Kesha,  Billie Eilish, Taylor Swift и Dua Lipa. Селена, която откри церемонията се поизложи с изпълнението на "Lose you to love me". Трябвало е да запише лайф запис. Отличията са горе-долу заслужени. Традиционно snub-наха Ариана, защото не беше в залата. 

Има много клипове заснети вътре в залата от публиката и изпълнението е доста различно. Малко ми напомни на ситуацията със Софи Маринова на Евровизия.

А и трият всички тези клипове, което е доста странно.

Най-коментираната звезда за поредна година е тя.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

@SG, мислиш ли, че след негативните коментари за лайфа на Селена е свършено с нейна кариера ?

-А.

Трудно нещо такова би могло да я срине след хит като настоящия. А и според мен се преувеличава. Никога не е била изявена вокалистка или танцьорка, че да се шокираме кой знае колко.

С албума ще разбие, според мен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Трудно нещо такова би могло да я срине след хит като настоящия. А и според мен се преувеличава. Никога не е била изявена вокалистка или танцьорка, че да се шокираме кой знае колко.

С албума ще разбие, според мен.

Мен ме изненадва разликата между как звучеше по ТВ и как е звучала в залата. Но е тъпо защото някакви фенове и казали, че била жестока и тя отговорила, че не е доволна и не се е справила добре. Дано не изпадне пак в депресия, че при нея не би ме изненадало.

Наистина с този албум ще мачка щом е решила като подарък да включи droplet траковете. Реално албума вече има над 3 билиона в spotify. С три потенциални хитове ще мине 4 и ще се превърне в най-стриймвания женски албум в историята на Spotify. 

Според мен преди да излезе албума трябва да пусне още един сингъл както направи с Revival. Обаче декември месец не е най-добрия избор за пускане на сингли. Тогава си доминират коледните неща.

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Мен ме изненадва разликата между как звучеше по ТВ и как е звучала в залата. Но е тъпо защото някакви фенове и казали, че била жестока и тя отговорила, че не е доволна и не се е справила добре. Дано не изпадне пак в депресия, че при нея не би ме изненадало.

Наистина с този албум ще мачка щом е решила като подарък да включи droplet траковете. Реално албума вече има над 3 билиона в spotify. С три потенциални хитове ще мине 4 и ще се превърне в най-стриймвания женски албум в историята на Spotify. 

Според мен преди да излезе албума трябва да пусне още един сингъл както направи с Revival. Обаче декември месец не е най-добрия избор за пускане на сингли. Тогава си доминират коледните неща.

Ти гледай кака ти Адел да не пусне нещо (и то по-комерсиално, със слаба визия), че тогава става страшно. :D

Добре е да се чуе, че Селена си има реална самопреценка. Това не би трябвало да я депресира, а да я мотивира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, -A. каза:

Мен ме изненадва разликата между как звучеше по ТВ и как е звучала в залата. Но е тъпо защото някакви фенове и казали, че била жестока и тя отговорила, че не е доволна и не се е справила добре. Дано не изпадне пак в депресия, че при нея не би ме изненадало.

Наистина с този албум ще мачка щом е решила като подарък да включи droplet траковете. Реално албума вече има над 3 билиона в spotify. С три потенциални хитове ще мине 4 и ще се превърне в най-стриймвания женски албум в историята на Spotify. 

Според мен преди да излезе албума трябва да пусне още един сингъл както направи с Revival. Обаче декември месец не е най-добрия избор за пускане на сингли. Тогава си доминират коледните неща.

На 6 декември излизат дебютния албум на Лиам Пейн и втория албум на Камила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През декември май и Јustin Bieber щe пуска, дано няма драми около това. Селена трябва да остави това зад гърба и ако и' потръгне да исползва този пик момент че друг трудно вече дали щe има...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Поздравления. Заслужава го!

Днес гледах A Rainy Day in New York на Селена. Доста приятен филм и по-добра игра от нея, отколкото очаквах.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...