Jump to content

Препоръчани коментари

преди 11 минути, Starboy каза:

На 18-ти уж пуска песен, да видим дали е вярно.

Ако е HiH имам очаквания. Вече не съм й кой знае какъв фен на Катя, на на моменти все още ме избива някакъв яд задето сама се закопа и ми се иска отново да я видя как мачка.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Току що, SG каза:

Ако е HiH имам очаквания. Вече не съм й кой знае какъв фен на Катя, на на моменти все още ме избива някакъв яд задето сама се закопа и ми се иска отново да я видя как мачка.

Да, за нея става въпрос. Дори имаше кадри от клипа, където изглежда жестоко. Дано е яка песента, защото примерно Small talk е много тъпа и не съм я слушал изобщо, за разлика от NRO.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Starboy каза:

Да, за нея става въпрос. Дори имаше кадри от клипа, където изглежда жестоко. Дано е яка песента, защото примерно Small talk е много тъпа и не съм я слушал изобщо, за разлика от NRO.

И аз ги знам кадрите, затова са ми завишени очакванията. Макар че тя като име нещо вече не предизвиква същия интерес дори и със супер яките проекти като NRO, тъй че може би по-скоро не трябва да се настройваме като за голям хит.

Small Talk мен ме кефи, но публиката нещо не успя да я възприеме. Твърде много е в стил сладката поп Кейти, няма го израстването от други нейни проекти.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Докато сте все още на тема на Катя ви поздравявам с една от любимите ми последни нейни песни,която лека полека върви към милиарда.😁

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, xroflx9 каза:

Докато сте все още на тема на Катя ви поздравявам с една от любимите ми последни нейни песни,която лека полека върви към милиарда.😁

Един парадоксален хит- 59 място в Билборд, пък тотален интерес около излизането му и почти милиард гледания в дългосрочен план.

Witness ерата не беше никак слаба към момента на издаването на този проект. Чак след Swish Swish и VMA наградите започна истинският тотален спад. Затвърден от безумията около първия Айдъл. Като се сетя как драпаше сама срещу себе си ми става лошо.

No comment

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, SG каза:

Един парадоксален хит- 59 място в Билборд, пък тотален интерес около излизането му и почти милиард гледания в дългосрочен план.

Witness ерата не беше никак слаба към момента на издаването на този проект. Чак след Swish Swish и VMA наградите започна истинският тотален спад. Затвърден от безумията около първия Айдъл. Като се сетя как драпаше сама срещу себе си ми става лошо.

No comment

Наистина е много добра,но най-любимата ми остава 365,която не се оцени много,въпреки че в България доста се въртеше.😁 Последният й световен хит - Dark house винаги ми е бил мега противен.

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, xroflx9 каза:

Наистина е много добра,но най-любимата ми остава 365,която не се оцени много,въпреки че в България доста се въртеше.😁 Последният й световен хит - Dark house винаги ми е бил мега противен.

Аз бях зарибен по Dark Horse. С времето обаче сякаш Unconditionally ми се заформи като най-любимия от синглите. Някъде на това ниво и Roar.

А като се сетя какъв успех можеше да има с Legendary Lovers и Walking on Air... Още тогава започнаха признаците, че й става нещо. Твърде много слава.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, SG каза:

Аз бях зарибен по Dark Horse. С времето обаче сякаш Unconditionally ми се заформи като най-любимия от синглите. Някъде на това ниво и Roar.

А като се сетя какъв успех можеше да има с Legendary Lovers и Walking on Air... Още тогава започнаха признаците, че й става нещо. Твърде много слава.

Мен от бившите лидерки винаги повече ме е кефела Гага. На Катя повече бях впечатлен от клиповете,които бяха като мини филми😁

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, xroflx9 каза:

Мен от бившите лидерки винаги повече ме е кефела Гага. На Катя повече бях впечатлен от клиповете,които бяха като мини филми😁

И двете си бяха големи и отличаващи се една от друга. Гага обаче е по-хитрата и по-борбената. Не се отказа след първия, втория флоп и всячески се опитваше да си върне славата, докато накрая не го постигна. А Катя сякаш се отказа. Сякаш вече пуска песни колкото да зарадва феновете, че отново е хубава.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

@Starboy не знам защо смяташ, че Били е била Ариана, но към момента в общ аспект като продажби и стрийминг Ариана я размазва. Отделно и като награди е обрала всичките за певица, има и супер супер успешно турне (най - успешното за тази година). 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, WindWalkerMonk каза:

@Starboy не знам защо смяташ, че Били е била Ариана, но към момента в общ аспект като продажби и стрийминг Ариана я размазва. Отделно и като награди е обрала всичките за певица, има и супер супер успешно турне (най - успешното за тази година). 

Мила, нито в стрийминг, нито в продажби я размазва. Нека направим справка с двата им най-мощни сингли 7 rings - bad guy, като даже втората излезе почти 2 месеца по-късно, то вече я мина по стрийминг, 13-та е по продажби, на същата позиция е и в Спотифай. 7 rings я няма в топ 100 за продажби, няма я и в Топ 50 на Спотифай. Албумът на Били само за няколко месеца се превърана във вторият най-стриймван албум в ИСТОРИЯТА за женски артисти, втори е и по продажби за годината в Сащ, след "Lover". Докато "thank u, next" последно беше 10-ти. За турнето – Били разпродаде всичко за 2020-та дори за 1 ден, като билетите са и значително по-скъпи от тези на Ариана. Истерията по нея в момента е огромна, докато Тенк ю некст отшумя доста по-бързо, да не говорим, че Ариана пускаше песни след албума, от които нищо не се получи. За наградите - има си срок за включване в дадените церемонии, Ариана е участвала със Sweetener в повечето такива, от миналата година. Предстои да видим догодина Били колко ще взима.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Starboy каза:

Мила, нито в стрийминг, нито в продажби я размазва. Нека направим справка с двата им най-мощни сингли 7 rings - bad guy, като даже втората излезе почти 2 месеца по-късно, то вече я мина по стрийминг, 13-та е по продажби, на същата позиция е и в Спотифай. 7 rings я няма в топ 100 за продажби, няма я и в Топ 50 на Спотифай. Албумът на Били само за няколко месеца се превърана във вторият най-стриймван албум в ИСТОРИЯТА за женски артисти, втори е и по продажби за годината в Сащ, след "Lover". Докато "thank u, next" последно беше 10-ти. За турнето – Били разпродаде всичко за 2020-та дори за 1 ден, като билетите са и значително по-скъпи от тези на Ариана. Истерията по нея в момента е огромна, докато Тенк ю некст отшумя доста по-бързо, да не говорим, че Ариана пускаше песни след албума, от които нищо не се получи. За наградите - има си срок за включване в дадените церемонии, Ариана е участвала със Sweetener в повечето такива, от миналата година. Предстои да видим догодина Били колко ще взима.

Toва е само за щатите, аз говоря като цяло. "Lover" не се ли води флоп ? Много бързо падна от първото място, май след първата седмица даже ? 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Toва е само за щатите, аз говоря като цяло. "Lover" не се ли води флоп ? Много бързо падна от първото място, май след първата седмица даже ? 

Тейлър си е силна в САЩ, откъм световен мащаб е зле, с тая си “ера” се върна на нивото, което беше от преди 1989. Иначе и в световен мащаб бих казал, че Били надделя над Ариана тая година. @SG @Blueberry, също могат да изкажат мнението си по тази тема.

Цитат

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Starboy каза:

Тейлър си е силна в САЩ, откъм световен мащаб е зле, с тая си “ера” се върна на нивото, което беше от преди 1989. Иначе и в световен мащаб бих казал, че Били надделя над Ариана тая година. @SG @Blueberry, също могат да изкажат мнението си по тази тема.

Не знам, не следя статистики но bad guy е ок като ротация, но от три летища в три държави чух по няколко песни на Ариана за няколко часа. Не мисля че такова нещо ми се е случвало друг път. Някои наистина чувах за първи път, не познавам творчеството й, но е нещо страшно. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не знам, не следя статистики но bad guy е ок като ротация, но от три летища в три държави чух по няколко песни на Ариана за няколко часа. Не мисля че такова нещо ми се е случвало друг път. Някои наистина чувах за първи път, не познавам творчеството й, но е нещо страшно. 

В никакъв случай не отричам, че няма истерия и огромни успехи и от Ариана.. просто нещо, което никой не очакваше стана, а именно това, че Били предизвика брутален интерес с албума си.

Цитат

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Току що, Starboy каза:

В никакъв случай не отричам, че няма истерия и огромни успехи и от Ариана.. просто нещо, което никой не очакваше стана, а именно това, че Били предизвика брутален интерес с албума си.

Аз само bad guy чувам. Затова ми е странно. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

@Starboy @Blueberry ние се смеехме в началото, ама Кама и Шон верно заковаха най - големия хит на годината. Тва нещо сумарно сигурно вече има милиард и в момента е в стихията си. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Били е световна мания. Не са само Bad Guy и албума, а и цялостното влияние от нейна страна, най-вече над подрастващите. Наблюденията ми са, че масово я слушат и искат да са като нея.

Ариана това също го е имала в някои периоди, но апогея й в края на 2018 и началото на 2019 дойде в следствие на няколкогодишната загрявка. А и, ако трябва да сме честни, тя си върви предимно по линията на комерса, докато Били е от онези все по-рядко срещани звезди, които със своя собствена уникална идентичност се качват на върха на индустрията още с първите успешни проекти. На мнение съм, че от излизането на албума насам е недостижима от жените.

Още повече се радвам, че покрай нея и доста от по-малките разбраха за любимката ми Аврил. Или когато ученичката рекламира добре учителката... :D

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

@Starboy @Blueberry ние се смеехме в началото, ама Кама и Шон верно заковаха най - големия хит на годината. Тва нещо сумарно сигурно вече има милиард и в момента е в стихията си. 

Това наистина е мега масовия хит. Двете с Bad Guy отсрамиха най-накрая поп жанра. Ако приемем, че и Old Town Road не е изцяло рап- и тя също.

Като цяло дългоочакваното освежаване на музиката сякаш вече започна. Имам големи очаквания и от някои предстоящи да се завърнат имена.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, SG каза:

Old Town Road не е изцяло рап- и тя също.

Отвратителна песен. Много мразя някой световен хит да не ми харесва и постоянно да ми го натрисат.😥

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, xroflx9 каза:

Отвратителна песен. Много мразя някой световен хит да не ми харесва и постоянно да ми го натрисат.😥

Кънтри припева мен ме радва. Рап частта може би не толкова. Действително доста наложена песен.

Чакаме ли завръщането на Дуа?

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Не знаех, че Риана е враг с Дженифър Лопез и Шакира. Риана е отказала да пее на Super Bowl 2020:

Рики Мартин нов сингъл- 12 дена. 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Спекулира се, че на 18-ти и Адел пуска lead сингъла от албума. Очаквам пак да разбива рекорди. 

Очаквам Шакира да избухне с албум малко преди Super Bowl. 

2.jpg3.jpg8.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Кой каза, че не може да се пее и танцува едновременно. Е Камила може

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, -A. каза:

Спекулира се, че на 18-ти и Адел пуска lead сингъла от албума. Очаквам пак да разбива рекорди. 

Очаквам Шакира да избухне с албум малко преди Super Bowl. 

Нищо няма да избухне. 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...