Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чакам с интерес албума на Лиъм. На него всичките му песни досега ме радват. Но мисля, че доста се забави с него, надали ще е особено успешен.

Камила също е много яка, но ми се струва, че се получава твърде голямо пренасищане от нея и това е винаги, когато изкара голям хит. Трябваше да оставят Сеньорита да вилнее и чак догодина да й пуснат новите, по възможност една по една, а не по 2-3 наведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как новият албум на Камила, който излиза утре изтече, а дебютният албум на Лиъм Пейн, който също излиза утре не е изтекъл още?

Много е як новия албум на Камила. Определено много по-добър от дебютния й албум. Любовта й с Шон Мендес й се отразява много добре на музиката. Особено Should I've Send it е уникална. Само за влюбени е и романтични хора.

 

72468713_2741205275902932_6570996944347332608_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Как новият албум на Камила, който излиза утре изтече, а дебютният албум на Лиъм Пейн, който също излиза утре не е изтекъл още?

Много е як новия албум на Камила. Определено много по-добър от дебютния й албум. Любовта й с Шон Мендес й се отразява много добре на музиката. Особено Should I've Send it е уникална. Само за влюбени е и романтични хора.

 

72468713_2741205275902932_6570996944347332608_n.jpg

също го харесах

  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири и тази година няма да стигне с албума. Толкова ме е яд, че заради тия дрехи и козметики си заряза тотално кариерата. Ако евентуално флопне бъдещия албум, не я виждам как ще изплува. Дано поне с това забавяне е подготвила два албума - регетон в началото на годината и по-комерсиален поп в края. Според мен това ще й е най-правилния ход на този етап. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, petya1 каза:

Рири и тази година няма да стигне с албума. Толкова ме е яд, че заради тия дрехи и козметики си заряза тотално кариерата. Ако евентуално флопне бъдещия албум, не я виждам как ще изплува. Дано поне с това забавяне е подготвила два албума - регетон в началото на годината и по-комерсиален поп в края. Според мен това ще й е най-правилния ход на този етап. 

Наистина ли?? Цяла година чакам да стане декември и пак ще останем без песен от Риана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Наистина ли?? Цяла година чакам да стане декември и пак ще останем без песен от Риана.

Да.. Поне вече е влязла във форма. 

Аз я бойкотирам от 2 месеца вече, като не й купувам козметиката,която иначе е уникална. 😂 
Добра стратегия ще е да си сложи рафчета с новия албум при козметиката, която иначе е масово купувана. Ако въобще скоро го пусне. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, petya1 каза:

Рири и тази година няма да стигне с албума. Толкова ме е яд, че заради тия дрехи и козметики си заряза тотално кариерата. Ако евентуално флопне бъдещия албум, не я виждам как ще изплува. Дано поне с това забавяне е подготвила два албума - регетон в началото на годината и по-комерсиален поп в края. Според мен това ще й е най-правилния ход на този етап. 

Знаеш колко непредвидлива е, и дори инсайдъри на най-високо ниво не знаят какви са плановете й. Като нищо ще ни изненада към края на месеца. Има няколко регистрирани песни и David Guetta е говорил за него скоро.

https://www.somagnews.com/rihanna-soon-back-david-guetta-says-new-album/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, petya1 каза:

Да.. Поне вече е влязла във форма. 

Аз я бойкотирам от 2 месеца вече, като не й купувам козметиката,която иначе е уникална. 😂 
Добра стратегия ще е да си сложи рафчета с новия албум при козметиката, която иначе е масово купувана. Ако въобще скоро го пусне. 

Колко години минаха от последния й трак? 3? Дори Андреа е по-продуктивна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Знаеш колко непредвидлива е, и дори инсайдъри на най-високо ниво не знаят какви са плановете й. Като нищо ще ни изненада към края на месеца. Има няколко регистрирани песни и David Guetta е говорил за него скоро.

https://www.somagnews.com/rihanna-soon-back-david-guetta-says-new-album/

То и супер точни френски издания бяха сигурни като обявиха, че пуска албум през декември, но няма изгледи за такъв.
Много ми липсва на мен. Нищо от продукциите на другите големи не може да ме докосне така, както Рири го прави. На турне искам вече да й ходя, а тя се мотка. Дано си заслужава цялото това чакане!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Колко години минаха от последния й трак? 3? Дори Андреа е по-продуктивна.

Толкова.
Да се поздравим с този шедьовър дакато чакаме ❤️

 

  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...