Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Луис Томилсън признава, че все още е бесен на Зейн, че е напуснал One Direction преди четири години и не знае дали може да му прости.„Имах няколко разговора с него, след като загубих майка си, и всички момчета се съгласиха да дойдат на това представление, а той не се показа, така че наистина ме озлоби… Просто видях всички там - Хари, Найл и Лиъм - това ми трябваше онази нощ, тази подкрепа. И така, на другия край на спектъра, това наистина се показа. Така че, е, надявам се да е наред, но ... ”

Майката на Луис преди да почине последното й желание било Луис и Зейн да се помирят, защото казала, че животът е кратък, но това все още не се е случило. Луис още не може да прости на Зейн, че напусна One Direction. 

 

Лиам е искал да помогне на Зейн да не се чувства сам в тази сутуация, но не е знаел как. Лиам също е имал трудни моменти- имал е моменти, когато е пиел много, бил е в депресия, за да избяга от лудия свят, който е създал сам за себе си. Но за 1 година е изтрезнял.

Лиам снима първата си кампания за бельо Hugo и казва, че доста текила е изпил за тези снимки. Не е знаел, че и моделът жена ще бъде гола и че той ще бъде гол. Вика майка му щяла да го убие за тези снимки и когато й казал и показал снимките за списание GQ тя не била доволна.

 

20191101-Hype-cover-Liam-Payne-04.jpg

20191101-Hype-cover-Liam-Payne-02.jpg

20191101-Hype-cover-Liam-Payne-03.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Снощи на френските награди NRJ Камила със Сеньорита е взела за  международна песен, певица е Ариана Гранде, дует- Лейди Гага и Брадли Купър, певец - Ед Шийран, Мъж изпънител- Мат Покора, специалната града е за Джонас Брадърс:

https://www.youtube.com/watch?v=c5Tf-ZOjA3w

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Цените на билети за Шер и Ариана?

Много е спорен момента дали Селин Дион или Лили Иванова е по-голяма за България. За мен Селин е по-велика, попитах и членове на семейството ми какво мислят - същия отговор.

Иванова прави концерти всяка година... Дион не е била никога в България и ще предизвика по-голям фурор според мен.

Не знам, явно опира до лични симпатии тоя момент, аз Лила не мога да й понасям надутата сбабичосана мутра. В крайна сметка, ако има луди да дават по 200 лв. за нейн концерт, тя няма да тръгна да им връща парите.

Дай да идем в темата за световна музика. Иначе цените бяха еднакви.Но имай предвид, че Ариана имаше 5 концерта май в Лондон. Това бяха допълнителни дати, на Шер отидох, защото един приятел ме помоли да му я стриймвам и така или иначе бях там. 

@Lelqtian дай тук да спорим. Няма лошо, нека спорим интересно е, но в правилното място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не, гледах го в ютуб :D предполагам, че не е същото, ма бях с впечатлението че си промотира абба албума на това турне и го скипнах. 

В един блок ги изпя всичките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва го видях, но не знам що бях останал с грешно впечатление за траклиста на актуалното турне. Или съм си мислел за няква друга обиколка? Все тая, мина и замина Шер от наште географски ширини и скоро надали ша се весне насам. 

Иначе из тубата съм гледал и нейни стари концерти, доста по-впечатляващи, но и е била доста по млада :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Тва го видях, но не знам що бях останал с грешно впечатление за траклиста на актуалното турне. Или съм си мислел за няква друга обиколка? Все тая, мина и замина Шер от наште географски ширини и скоро надали ша се весне насам. 

Иначе из тубата съм гледал и нейни стари концерти, доста по-впечатляващи, но и е била доста по млада :) 

Личи си, че е на 73. Трябва да кача клипчета, ама много ме мързи. Иначе пя доста добре, и изглеждаше доста добре. Радвам се, че я видях на живо. В смисъл, не искам да изпускам такива моменти. навремето така с Павароти изпуснах и сега уй, никога няма да го видя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Не мога да я спра. Значи Селена с якенцето, панталонките и плитката е топ. Влюбен съм.:waltz:

 

И мен много ме зариби. Жалко, че остана в сянката на другата. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Час и половина до "everything i wanted" от Били

Треперя!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.11.2019 г. от 13:39, zai4eto82 каза:
Шаная Туейн ще пее микс от най-големите си хитове на Американските музикални награди на 24 ноември.
 

Много я харесвам. Ето това ми е най - любимата нейна песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

 

Мда, все още обожавам тоз клип. Само Шаная може да кисне на 50 градуса в пустинята с леопардово палто и да чака Брад Пит да му каже как не я впечатлява :D

Междудругото що си мисля, че по емтивито въртяха няква версия която беше с 2 идеи по денс и пак толкова по-малко кънтри? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Мда, все още обожавам тоз клип. Само Шаная може да кисне на 50 градуса в пустинята с леопардово палто и да чака Брад Пит да му каже как не я впечатлява :D

Междудругото що си мисля, че по емтивито въртяха няква версия която беше с 2 идеи по денс и пак толкова по-малко кънтри? 

Даже май имаше и друг клип. Кити дали е гледала МТв да каже?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...