Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Деми ще пее и националния химн на Super Bowl. :be:Не го знам какъв човек е Браун, но още преди да са издали първата им обща песен вече прави повече за нея, отколкото другите й екипи за 12 години.:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Деми ще пее и националния химн на Super Bowl. :be:Не го знам какъв човек е Браун, но още преди да са издали първата им обща песен вече прави повече за нея, отколкото другите й екипи за 12 години.:helpsmilie:

Скутър може да е всякакъв, но знае как да се грижи за изпълителите си кариерно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Скутър може да е всякакъв, но знае как да се грижи за изпълителите си кариерно.

А решат ли да го оставят- тежко им и горко... Западния Митко Пайнера. :D

За радост не виждам Деми скоро да го остави ако пожънат успехи заедно. Само дано да съобразяват всичко в бъдеще със здравето й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Деми Ловато е поредната наркоманка на USA пазара. Да не говорим колко хейт насъбира напоследък с глупостите които излизат от медената и устичка.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Деми ще пее и националния химн на Super Bowl. :be:Не го знам какъв човек е Браун, но още преди да са издали първата им обща песен вече прави повече за нея, отколкото другите й екипи за 12 години.:helpsmilie:

Тейлър Суифт кога? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, -A. каза:

Съжалявам, но Деми Ловато е поредната наркоманка на USA пазара. Да не говорим колко хейт насъбира напоследък с глупостите които излизат от медената и устичка.

Наркомани колкото искаш там, това не е фактор за нищо. А нея отдавна си я знаем какви ги говори понякога- отново нищо изненадващо. Все пак от доста време не е ставала част от някакъв наистина голям скандал, последното широко нашумяло нещо около нея беше свръхдозата.

преди 7 минути, Denis каза:

Тейлър Суифт кога? 

На нея й е време не да пее химна, а да си има собствено Halftime шоу. За жалост не съм сигурен дали това някога ще се реализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , SG каза:

Наркомани колкото искаш там, това не е фактор за нищо. А нея отдавна си я знаем какви ги говори понякога- отново нищо изненадващо. Все пак от доста време не е ставала част от някакъв наистина голям скандал, последното широко нашумяло нещо около нея беше свръхдозата.

На нея й е време не да пее химна, а да си има собствено Halftime шоу. За жалост не съм сигурен дали това някога ще се реализира.

Каквото и да говорим, Тейлър обра сумати големи награди в най - слабата си година. Иначе Селена май е голяма пухкавелка като я гледам тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.01.2020 г. от 18:27, SG каза:

Наркомани колкото искаш там, това не е фактор за нищо. А нея отдавна си я знаем какви ги говори понякога- отново нищо изненадващо. Все пак от доста време не е ставала част от някакъв наистина голям скандал, последното широко нашумяло нещо около нея беше свръхдозата.

На нея й е време не да пее химна, а да си има собствено Halftime шоу. За жалост не съм сигурен дали това някога ще се реализира.

Покрай драмата между Тейлър и Скутър и тя доста хейт обра. 

Клипа е жесток. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.01.2020 г. от 14:37, WindWalkerMonk каза:

Каквото и да говорим, Тейлър обра сумати големи награди в най - слабата си година. Иначе Селена май е голяма пухкавелка като я гледам тук. 

Тейлър Суифт мачка с изражение тук. Изключително потенциално за Меметейлър.😁

20200119_025509.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.01.2020 г. от 14:37, WindWalkerMonk каза:

Каквото и да говорим, Тейлър обра сумати големи награди в най - слабата си година. Иначе Селена май е голяма пухкавелка като я гледам тук. 

На нея най-слабата й година е по-силна от най-успешната на куп други изпълнителки. :1000(29):

преди 15 часа , -A. каза:

Покрай драмата между Тейлър и Скутър и тя доста хейт обра. 

Клипа е жесток. 

Е, какво може да направи жената след като вече е подписала с него, защото очевидно е добър в професията си и дори вече си върши работата за нея.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлърица не я ли разбрахте, че обожава ролята на клета онеправдана женица и никога няма вина! И тая роля е много удобна, защото е жена и винаги може да обвинява мъжете и хората без много въпроси са на нейна страна, както многократно сме виждали.

Скутър още в началото каза гледната си точка и съм склонна да му повярвам много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

 

Холзи с нейните interludes е много дразнеща, Dominic's & Alanis' са брутални, трябваше да бъдат цели песни! Те + 3am & Still Learning са ми фаворитите от новите.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредни аплодисменти за екипа на Селена, който е открил единствената друга седмица без major releases, за да се радва поне малко и тя на номер 1. Ако беше излязла в тази седмица, сигурно щеше да е извън топ 3, предвид, че Еминем, Мак Милър и Холси имат нови албуми.

Сега й изгледах изпълнението на AMA's и съм наистина шокирана. Спирам изобщо да коментирам това момиче и ще й слушам песните, които ми харесват, по същия начин, по който слушам примерно румънските хитове - харесват ми, но изпълнителят ме интересува точно 0%. Това девойче е всичко друго, но не и музикален изпълнител. Тя няма един верен тон! Звучеше повече от ужасно, наистина ми е жал и съм шокирана, че това не беше отразено толкова, колкото фейлът на Фърги с американския химн примерно, или пък Марая Кери на Таймс скуеър.

А нелепицата, че си е участвала сама в написването на всички песни? Когато излезе thank u, next всички се впечатляваха, че Ариана е взела участие в създаването на всяко парче, а там се наблюдава нещо общо между песните, наистина го има личният мотив и сходните текстове/мелодии. При rare обаче е манджа с грозде, сигурно е променяла по една думичка и е получила кредит.

А най-неприятното е, че Селена се опитва да цеди връзка отпреди сто години, за да получава внимание. Но това й беше абсолютно последният полезен ход, от тук нататък не ми се вярва някой да й обърне внимание, ако пак пее за Джъстин. Медиен продукт без абсолютно никакъв пълнеж - това е Селена Гомез. И Тейлър, и Ариана си разчитат на личните драми, за да правят топ албуми, но те поне са талантливи, а драмите им са ако не реални, то поне реалистични. Селюли явно е вързана с много стабилни договори към продуцентите и трябва да продължава клоунадата, иначе си личи, че и на нея никак не й се занимава с музика.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Тейлър е повече от ясно. :D Прикрита лисичка си е била винаги. Но точно тази хитрост донякъде й помага да се задържи най-дълго от всички от това поколение (стига да не я водим към поколението на Риана, де, все пак имат само 1 година разлика в кариерите). И доста неуморно работи, също така- това си е за похвала.

И за Селена винаги си е било ясно, че е медиен продукт. Тя тези успехи въобще нямаше да ги има без влиянието в социалните мрежи. И албума навярно щеше да е номер 2 ако не се беше помолила на многомилионната си публика в последния момент.

НО както казах и в деня след изпълнението й- не знам защо трябва да се шокираме от него. Жената никога, ама никога не е била известна като вокалист, със съвсем различни качества е симпатична и аз лично никога не съм очаквал повече от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...