Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

Сериозно ли ви харесва албума на Селена? Двете клипирани са брутални и Ring и People you know, от новите. До първата минута са страхотни, но многа са еднакви и се повтарят. 

Better luck next time!

Подкрепям напълно! Revival беше мега якия албум, нямаше слаба песен, това е боза. От новите само "Ring", "A Sweeter Place" и "Crowded Room" стават и то далеч от нивото на предния албум. Разочаровах се като видях на коя песен пуска клип.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Според мен не са толкова от значение началните стриймове, те често заблуждават кой има по-големите хитове и албуми. А като мине известно време реалността е такава:

1.Ariana Grande - 8.6B

2.Billie Eilish - 5.5B (само 1 албум и още няколко песни!)

3.Cardi B - 5.5B (също забележително, но бързо отминало)

4.Selena Gomez - 5.4B

5.Camila Cabello - 5.2B

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяте? Revival в никакъв случай не е по-добър, че чак нямало слаба песен, че то 50% дори повече са такива. Сигурно с удоволствие си надувате Loco, Body Heat, Rise и другите, дори не ги помня. Rare е много по-интересен албум, интересни звуци и текстове. Но малко омръзна на всички ни да пее само за Джъстин, това е било преди 100 години, MOVEEE. 

Спукват Джъстин от подигравки, тоя е тоталното дъно, буквално се моли да му стриймват песента, че чак и методи постнал, тотален плъх. Плащат лудо на радиа, за да бъде въртяна, обаче в Спотифай няма как да изманипулират нещата и в Сащ не е на завидно място, просто песента е БОЗА, thank u, next!

Това е само един от малкото постове, които забелязах днес как му се гаврят, малко му е!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеше с лекота да дебютира на номер 1 ако си беше освежил звученето. Сега колко подигравки го чакат и задето Селена има такъв хит, а той- не, въпреки че всички знаем кой е по-големия цялостно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-A. ще ме извиняваш, но това ли е един от най-добрите и клипове? Тотален mess, включени са илюминатски символи иначе, белким се е включила към тях. Заболя ме главата и през цялото време ми напомняше на Party Monster, а то директора е един и същ. 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е як клипът на "Rare". Обаче и екипът й не очаква голям интерес, явно. Живея в Англия, където всички албуми ги има по магазините в деня на премиерата, днес отидох да видя на Селена албума и го нямаше. 🤣 Иначе май "Let Me Get Me" и "Rare" са ми любимите от албума. На "Look At Her Now" също се радвах като излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Казах го защото Били първия ден е имала малко под 50 милиона.

Biggest first day for an album by a female artist on Spotify:

#1 thank u, next - 70m

#2 lover - 55m

#3 when we all fall asleep, where do we go? - 47m

#4 sweetener - 35m

Надявам с да дебютира с около 50 милиона.

Тиии... сериозно ли? sweetener беше супер хайпван албум от новата надежда на музиката, на Били албумът също, че и съпроводен с хитове. Вярно, че има номер 1 хит Селчето, ама чак да е над Били и Ариана - абсурд! Камо ли пък Тейлър или Ариана-с-два-мегахита...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Селена харесвам точно 3 песни в цялата й кариера. За мен винаги е била скучна. 

А силата на Ариана беше много голяма, но Били гръмна малко след това и за това сега не виждате огромни рекорди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Denis каза:

На Селена харесвам точно 3 песни в цялата й кариера. За мен винаги е била скучна. 

А силата на Ариана беше много голяма, но Били гръмна малко след това и за това сега не виждате огромни рекорди. 

Били не е попречила на Ариана. Макар и поп, имат доста различна аудитория. И двете имат много рекорди, просто не са Адел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След унизителното буквално молете от страна на Джъстин се очаква да дебютира под номер 3, голям срам и излагация.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Starboy каза:

След унизителното буквално молете от страна на Джъстин се очаква да дебютира под номер 3, голям срам и излагация.

Много й е на тая боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне ще е Топ 3. С по-добър втори сингъл може и да направи номер 1.

Дайте да раздвижим този раздел, както някога...

Най-топлата статистика- албума на Селена, очаквано, ще е номер 1. Поздравления, не всеки има сингъл и албум-лидери след толкова дълга пауза. 

Selena Gomez (Interscope) 105-120k total activity, 50-55k albums
Moneybagg Yo (Interscope) 50-55k, 1-2k

Не знам как да коментирам, че номер 2 албумът се очертава да продаде 1-2k. :helpsmilie:Трябва да взема да намеря начин да уредя няколко десетки милиона стрийма на След 1000 жени в Spotify.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента съм много зарибен по The Box, Life Is Good, Falling & Blinding Lights, жестоки хитове. Попа нещо не ме грабва дълотрайно, затова се насладете на това..

 И Абел да не се бави, а да пуска вече клипа на BL, песента се развива отлично и без такъв, но никога не е излишен и малко да се мръдне и да промотира, мерси.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уикенда да пуска албума вече. Успешни са му синглите, и EP-то задържа интереса към него, но не знам докога ще е така.

Като цяло не ми харесва, че Топ изпълнителите взеха да се мотаят по 4-5 години за албум. Бийбър, Риана, Селена, Кейти, Уикенд, Адел... Айде, последната явно винаги ще си е така, но другите като по-комерсиални трябва да си защитават нишите. Някои заради много мотане и други грешни ходове вече си и западнаха, де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Уикенда да пуска албума вече. Успешни са му синглите, и EP-то задържа интереса към него, но не знам докога ще е така.

Като цяло не ми харесва, че Топ изпълнителите взеха да се мотаят по 4-5 години за албум. Бийбър, Риана, Селена, Кейти, Уикенд, Адел... Айде, последната явно винаги ще си е така, но другите като по-комерсиални трябва да си защитават нишите. Някои заради много мотане и други грешни ходове вече си и западнаха, де.

Абел се мотае супер много, а и той никога не ходи по никакви предавания, нито дава интервюта, явно жестоко пази това да не омръзне, обаче това може да му изиграе много лоша шега. И аз съм абсолютно против това бавене, 1-2 години както и да е, но 4, че и нагоре е прекалено. Риана и Абел не са пускали албум от 2016, айде той пусна ЕП, ама тя...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен допустимата пауза е година и половина макс след успешна ера и по-малко след неуспешна. Винаги бих давал примера с върха на кариерата на Кейти- година и половина развиване на Teenage Dream, после още няколко месеца преиздаване с нови песни, а накрая малко повече от година почивка преди титаничното завръщане.

За Адел вече не се притеснявам особено, защото според мен тя най-малкото заради отслабването ще привлече интерес към първия сингъл.  А после спокойно може да спре изобщо да пуска песни и албуми за десетилетия напред. Другите, които не са на нейното ниво (тоест всички останали) да му мислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...