Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Деми е щастлива за бившия си Уилмър, че е предложил брак на приятелката си. Тя винаги е искала най-доброто за него и се радва, че е намерил любовта. Но някои фенове казват, че прекалено рано е предложил Уилмър на Аманда, с която се срещат по-малко от година и е обидно за Деми.

Как Деми и Уилмър  бяха заедно цели 6 години и никога не й предложи брак, а сега предлага брак на приятелката си, с която се срещат едва по- малко от година- това са коментари на феновете. Уилмър си е загубил акъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

То и на работа може готинки неща с пицарчето. 

 

На работа се чудят как да ни разделят шефа и шефката, защото като сме в една смяна с него и си приказваме много вместо да работим и много пъти шефът ме гледа на камерата, че съм при пицарчето и си говорим и ме вика долу в кухнята. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

На работа се чудят как да ни разделят шефа и шефката, защото като сме в една смяна с него и си приказваме много вместо да работим и много пъти шефът ме гледа на камерата, че съм при пицарчето и си говорим и ме вика долу в кухнята. 

Бай Брадър вижда всичко!

старо, но хубаво

 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Yummy се очертава като флоп.

Нищо изненадващо. Парчето звучи като десетки други. Модата на това звучене като цяло ми се струва, че започна да отминава още началото на миналата година с ерата на Ариана. Или с други думи- с началото на доминацията на Били.

Да се насладим на класациите за албум и сингли на десетилетието:

http://www.mediatraffic.de/2010-2019-album-chart.htm

http://www.mediatraffic.de/2010-2019-track-chart.htm

Колко е хубаво да се види, че някои бясно натрапвани имена не са могли да се докопат до челните места, за сметка на истинските мъжки и женски лидер за десетилетието, които безскрупулно мачкат всички останали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Mediatraffic, това е топ 50 на 2019:

 

1    Old Town Road - Lil Nas X (feat. Billy Ray Cyrus)    12577
2    Bad Guy - Billie Eilish    10311
3    Señorita - Shawn Mendes & Camila Cabello    9690
4    I Don't Care - Ed Sheeran & Justin Bieber    9028
5    Someone You Loved - Lewis Capaldi    7907
6    Sunflower - Post Malone & Swae Lee    6768
7    Shallow - Lady GaGa & Bradley Cooper    6430
8    7 Rings - Ariana Grande    6386
9    Dance Monkey - Tones And I    6028
10    Sweet But Psycho - Ava Max    6024

11    Sucker - Jonas Brothers    5789
12    Dancing With A Stranger - Sam Smith & Normani    5455
13    Con Calma - Daddy Yankee feat. Snow    5211
14    Beautiful People - Ed Sheeran feat. Khalid    5087
15    Wow. - Post Malone    4341
16    Without Me - Halsey    4243
17    High Hopes - Panic! At The Disco    4148
18    Circles - Post Malone    4119
19    Talk - Khalid    3997
20    Happier - Marshmello & Bastille     3891

21    Calma - Pedro Capó feat. Farruko    3283
22    Goodbyes - Post Malone feat. Young Thug    3232
23    If I Can't Have You - Shawn Mendes    3231
24    Memories - Maroon 5    3201
25    Don't Call Me Up - Mabel    3088
26    How Do You Sleep? - Sam Smith    3025
27    Giant - Calvin Harris & Rag'n'Bone Man    2987
28    Truth Hurts - Lizzo    2973
29    Thank U, Next - Ariana Grande    2933
30    Piece Of Your Heart - Meduza feat. Goodboys    2830
31    Girls Like You - Maroon 5 feat. Cardi B    2717
32    No Guidance - Chris Brown feat. Drake    2639
33    Ran$om - Lil Tecca    2621
34    Me! - Taylor Swift feat. Brendon Urie    2613
35    Nothing Breaks Like A Heart - Mark Ronson feat. Miley Cyrus    2539
36    You Need To Calm Down - Taylor Swift    2483
37    S.O.S. - Avicii feat. Aloe Blacc    2477
38    Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored - Ariana Grande    2264
39    China - Anuel AA | Daddy Yankee | Karol G | Ozuna | J Balvin    2258
40    Higher Love - Kygo & Whitney Houston    2208
41    Otro Trago (Remix) - Sech feat. Darell    2084
42    Loco Contigo - DJ Snake & J Balvin feat. Tyga    2056
43    Walk Me Home - Pink    2021
44    Panini - Lil Nas X    2017
45    Bury A Friend - Billie Eilish    2013
46    Eastside - Benny Blanco | Halsey | Khalid    1972
47    Lose You To Love Me - Selena Gomez    1950
48    Be Alright - Dean Lewis    1936
49    Ride It - Regard    1876
50    Never Really Over - Katy Perry    1843

Вижда се, че трап-хипхоп ерата вече си отива много сериозно. Освен Old Town Road, която си беше феномен, далеч независещ от жанра на песента, в топ 10 има едва още една рап песен, и то на Post Malone, който е много pop-leaning изпълнител. В топ 20 има още 2 негови песни, едната от която си е чист поп (Circles). Друго интересно, че има цели 5 песни на испански, като реално в топ стриймваните песни за 2019 бройката е още по-голяма.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Donatella каза:

кралицата мачка и без нова песен..
 

 

Да си представим за какъв траен интерес към нея става въпрос щом само с един албум в ерата на Spotify има постижения сходни на една от Spotify лидерките във върха на нейната кариера. Само дано и Рири да не се изложи като Бийбър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Revival беше по-силен, но и в този има попадения. На първо слушане ми се откроиха Rare, Let Me Get Me, Kinda Crazy, Cut You Off. Но Lose You To Love Me си е Топа, сърцето на албума. Искаше ми се да има повече песни като нея.

Като цяло приятен албум. И тъй като Спотифая ми още си е американския, мисля, май я подпомогнах с някой и друг стрийм за BB200. -А ще черпи хихи. :D

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , norton737 каза:

Не е зле, но май “Revival” ми харесва повече.

 

преди 25 минути, SG каза:

И аз мисля, че Revival беше по-силен, но и в този има попадения. На първо слушане ми се откроиха Rare, Let Me Get Me, Kinda Crazy, Cut You Off. Но Lose You To Love Me си е Топа, сърцето на албума. Искаше ми се да има повече песни като нея.

Като цяло приятен албум. И тъй като Спотифая ми още си е американския, мисля, май я подпомогнах с някой и друг стрийм за BB200. -А ще черпи хихи. :D

Revival е много по-комерсиален албум. Този е малко по-различен. Повечето песни нямат нищо общо. Според критиката албума е най-силния и досега. Виж като хитове не знам дали ще и се получи. Лично на мен фаворити са ми: Sweeter place, Rare, Dance Again, Cut you off, Kinda Crazy & Vulnerable. 

Според феновете скритите лимонки на албума са Ring & Vulnerable.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

 

Revival е много по-комерсиален албум. Този е малко по-различен. Повечето песни нямат нищо общо. Според критиката албума е най-силния и досега. Виж като хитове не знам дали ще и се получи. Лично на мен фаворити са ми: Sweeter place, Rare, Dance Again, Cut you off, Kinda Crazy & Vulnerable. 

Според феновете скритите лимонки на албума са Ring & Vulnerable.

Трудно ми е да преценя кой е по-комерсиален, но и двата са си добри. Предния като че ли ми е по-любим, повече изявени фаворити имах.

За хитове и аз не знам. От тук нататък трябва доста да се постараят за клиповете и промотирането ако искат да се получи нещо, поне доближаващо се до успеха на LYTLW.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Трудно ми е да преценя кой е по-комерсиален, но и двата са си добри. Предния като че ли ми е по-любим, повече изявени фаворити имах.

За хитове и аз не знам. От тук нататък трябва доста да се постараят за клиповете и промотирането ако искат да се получи нещо, поне доближаващо се до успеха на LYTLW.

Днес излиза клипа на Rare и от кадрите категорично мога да заявя, че ще е от най-добрите и клипове евър. Следващия сингъл предполагам, че ще бъде Dance Again и лятото ще завърши със Sweeter place. Засега върви много добре с продажбите. Интересно ми е утре какви цифри ще има в спотифай. Не очаквам нищо общо с Ариана Гранде, но ми е интересно дали ще е над Тейлър, Били и тн.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Днес излиза клипа на Rare и от кадрите категорично мога да заявя, че ще е от най-добрите и клипове евър. Следващия сингъл предполагам, че ще бъде Dance Again и лятото ще завърши със Sweeter place. Засега върви много добре с продажбите. Интересно ми е утре какви цифри ще има в спотифай. Не очаквам нищо общо с Ариана Гранде, но ми е интересно дали ще е над Тейлър, Били и тн.

Добър ще е този подбор на песни, ако наистина е такъв.

Съмнява ме да разбие Били, която само за година и нещо стана втората най-слушана жена в Spotify и със сигурност щеше да е дори над Ариана ако имаше нейните няколко години преднина. А Селена и цялостно е мноооого пред Тейлър, на която най-силните й периоди са по-скоро в YouTube.

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Над Били? –А. нека не прекаляавме, това няма как да стане. Били е буквално новата кралица на този етап, най-актулна и силна е по всички параметри над останалите. Излязоха цифри за не знам колко часа засечени и Rare (песента), очаквано има най-много стрийм - около 85к.

М/д, днес ТРИ пъти съм изслушал Fine Line, просто перфектен албум е това, Хари им скри шапката на всичките.

 

И още нещо – какво по дяволите стана с Холзи? Все едно гледам Joanne 2.0, а беше набрала такава скорост..

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли ви харесва албума на Селена? Двете клипирани са брутални и Ring и People you know, от новите. До първата минута са страхотни, но многа са еднакви и се повтарят. 

Better luck next time!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Starboy каза:

Над Били? –А. нека не прекаляавме, това няма как да стане. Били е буквално новата кралица на този етап, най-актулна и силна е по всички параметри над останалите. Излязоха цифри за не знам колко часа засечени и Rare (песента), очаквано има най-много стрийм - около 85к.

М/д, днес ТРИ пъти съм изслушал Fine Line, просто перфектен албум е това, Хари им скри шапката на всичките.

 

И още нещо – какво по дяволите стана с Холзи? Все едно гледам Joanne 2.0, а беше набрала такава скорост..

 

Казах го защото Били първия ден е имала малко под 50 милиона.

Biggest first day for an album by a female artist on Spotify:

#1 thank u, next - 70m

#2 lover - 55m

#3 when we all fall asleep, where do we go? - 47m

#4 sweetener - 35m

Надявам с да дебютира с около 50 милиона.

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...