Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

Какво разбираш под това един албум да не  е забравен?

Че никой не помни или пее песните днес. Какво друго? Да, оригинално е с пари и реализация, но както винаги при нея музиката е на втори план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Starboy каза:

Албумът "Аз" пък точно е пълен с бози, не знам защо тук се изкарва като топа на музиката, като е отвратителен. Виж #КОЙ е друго нещо...

"Тоя става", "Мразя да те обичам", "Ще се проваля", "С кое право", "Не пред хората" - това лоши песни ли са? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

“Аз” е много силен албум с вложени много труд и старание. Щом и на такъв проект намирате кусур, работата е страшна. Според мен Галена чрез него достигна до лидерство. 

Да, особено начело с топ траковете Създай игра, Дж Мърси ме издаде, Ще се проваля и сие. :hug:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

"Тоя става", "Мразя да те обичам", "Ще се проваля", "С кое право", "Не пред хората" - това лоши песни ли са? 

От изброените топ са само С кое право и Не пред хората!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Аз е як албум, както и Да гори в любов, но нямат база за сравнение.

Имат. Пускането на новите песни преди излизането на албума една след друга. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Между другото след #КОЙ Галена не беше ли казала,че ще има още един албум с чисто нови песни. Какво стана?

Да. Даже беше казала че ще бъде с чисто нови. Ами сигурно е бил с песни като тази. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Жалка откога ви залъгва, че ще пуска албум, годините минават, а го няма никакъв. Личи си коя цени повече феновете си.:3fdb8960598fa63e:

Иначе кой го измисли това, че дискът на Преса се състои от отпаднали пълнежи, които тя самата не харесва? Ако чак толкова не й пукаше за тоя проект, нямаше да снима и фотосесия, а щеше да го пусне без снимки като "Пази се от приятелки". Иначе факт - поръчва "направи там някакво видео с текст да има с какво да кача песента" и пак има 6-цифрени гледания за денонощие.:1000(33):

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Да, особено начело с топ траковете Създай игра, Дж Мърси ме издаде, Ще се проваля и сие. :hug:

Хаха и аз мога да ти изброя нереализирани песни от албумите на Преслава, но тук не говорим за слабите им страни. Веднага тръгваш отбранително, но извади от списъка си Диджея ме издаде. Песента си беше доста вървежна, а и още се пуска по дискотеките. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Президентката не позволява на разни селтачки да я прегръщат и целуват 😂

 

0:58

 

 

После им се кара, защото искат да убият мухата, а Преса отговаря с истерично-вещерско-курвенски кикот.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Обаче Жалка откога ви залъгва, че ще пуска албум, годините минават, а го няма никакъв. Личи си коя цени повече феновете си.:3fdb8960598fa63e:

Иначе кой го измисли това, че дискът на Преса се състои от отпаднали пълнежи, които тя самата не харесва? Ако чак толкова не й пукаше за тоя проект, нямаше да снима и фотосесия, а щеше да го пусне без снимки като "Пази се от приятелки". Иначе факт - поръчва "направи там някакво видео с текст да има с какво да кача песента" и пак има 6-цифрени гледания за денонощие.:1000(33):

То голямата фотосесия в мазетата на Пайнер?!?!

Нацапали я десет кила грим и още толкова фотошоп и феновете припадат по красотата на Майкъл Джексън

Да не говорим, че обложката е ужасна и аматьорска.

Вие нямате високи изисквания към любимката ви, после искате да ви предлага продукт на високо ниво..

Няма! Ще ви предлага песни правени преди години, които никога нямаше да пусне като сингли, а само като пълнежи, а вие ще припадате колко уникални били, колко ретро, каква кралица била...

Смешно е!

Смешно е и да коментираш защо Жалка няма албум, докато твоята остаряваща любимка - Баба Гергана лежи в тях и събира прах на дивана.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не намира кусури на "Аз". Просто албумът не е кой знае какво,а с всичките изкопирани клипове олеква още повече. От този период"Еротика" и "Лоша" са по-силни албуми.

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се заговори за "Аз"...

Преди седмица един приятел беше пуснал да реагираме на новият албум на Тейлър и след това реших и аз да ги пробвам с нещо и им пуснах "Аз". Иначе нито един от тях не слуша балканско и ето резултата:

20190908-173829.jpg

(Оценките бяха от 1 до 5)

Има манипулации да.🤣🤣

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

То голямата фотосесия в мазетата на Пайнер?!?!

Нацапали я десет кила грим и още толкова фотошоп и феновете припадат по красотата на Майкъл Джексън

Да не говорим, че обложката е ужасна и аматьорска.

Вие нямате високи изисквания към любимката ви, после искате да ви предлага продукт на високо ниво..

Няма! Ще ви предлага песни правени преди години, които никога нямаше да пусне като сингли, а само като пълнежи, а вие ще припадате колко уникални били, колко ретро, каква кралица била...

Смешно е!

Смешно е и да коментираш защо Жалка няма албум, докато твоята остаряваща любимка - Баба Гергана лежи в тях и събира прах на дивана.

Я па тоя - аз коментирам Преса и Жалка, той ми намесва баба ми Гица от нищото поради липса на аргументи и доказателства, че Преса смята тия песни за пълнежи. Какво да се хабя да споря с такъв човек?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Я па тоя - аз коментирам Преса и Жалка, той ми намесва баба ми Гица от нищото поради липса на аргументи и доказателства, че Преса смята тия песни за пълнежи. Какво да се хабя да споря с такъв човек?

Я па тоя - НА СЕЛО!

Аз да не коментирам други?

Докато ти се смееш, че Галка не пуснала албум, а Преса пуснала боклук и феновете й припадат, не погледнеш любимката си.

Ако не ги смяташе нямаше да ги пуска в аматьорски албум скалъпен за седмица.

Галена ако е искала да издаде такъв аматьорски албум, щеше да е издала три такива досега!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Хаха и аз мога да ти изброя нереализирани песни от албумите на Преслава, но тук не говорим за слабите им страни. Веднага тръгваш отбранително, но извади от списъка си Диджея ме издаде. Песента си беше доста вървежна, а и още се пуска по дискотеките. 

Не мисля, че Мразя да те обичам, Искам да останем будни и Знам как са по-реализирани, примерно. Просто това е моето мнение и въобще не става дума за сравнение с някой албум на Преслава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Всъщност е ясно едно - Преслава изкопира идеята на Галена за "Аз", само че нали е стисната и мина тънко без клипове. :3fdb8960598fa63e:

Остави ги да се радваш на шедьовъра.

Ще бъде забравен до края на годината.

А от песните ще се откроят само две.

Няма силни парчета като в “Как ти стои”.

Там поне си беше размърдала задника и песните бяха добри.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Имат. Пускането на новите песни преди излизането на албума една след друга. 😁

Тва още хиляди изпълнители са го правили

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Не мисля, че Мразя да те обичам, Искам да останем будни и Знам как са по-реализирани, примерно. Просто това е моето мнение и въобще не става дума за сравнение с някой албум на Преслава.

"Мразя да те обичам" е най-добре с гледанията от всички други песни. Ако беше толкова зле нямаше да е така. Все пак е песен на доста години. Не твърдя, че е супер хит, но не е и пълнеж и провал както се изкарва тук. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...