Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, pechenko каза:

Я па тоя - НА СЕЛО!

Аз да не коментирам други?

Докато ти се смееш, че Галка не пуснала албум, а Преса пуснала боклук и феновете й припадат, не погледнеш любимката си.

Ако не ги смяташе нямаше да ги пуска в аматьорски албум скалъпен за седмица.

Галена ако е искала да издаде такъв аматьорски албум, щеше да е издала три такива досега!

Ама за какво да гледам любимката си в случая, какво общо има тя с тия двете бивши приятелки и техните албуми? Още си на ниво 12-годишен: да намесим "любимката" на отсрещния ако няма какво да кажем. Не ми дреме за Преса, Галя и Гера, просто се забавлявам как се палите - затова и написах в комичен стил предния пост.

:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Willy каза:

Годината никак не е убедително на Преслава. Тепърва предстои да видим как ще се развият новите й песни. Отново нямаме изявен лидер. Има още 4 месеца да късат глави Преслава, Галена и Емилия. Между тях трите е.

Е ти не виждаш ли, че 2 от 3 оесни тръгнаха с по дневни над 100ка. Песните са доста по добри от колкото се очакваше. Ако пусне и дуета с Галин съвсем няма да има конкуренция. Каквото и да пуснат другите, трудно могат да се конкурират с Преслава. Просто след операцията и Пиян изживява нов пик. Най силното от Галена си остава Добре ли си. Както беше 2 крачки пред Преслава, след Пиян и албума, отива една зад нея. След дуета с Галин, съвсем нещата ще са в полза на Преси. Най добре си изигра картите. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

"Мразя да те обичам" е най-добре с гледанията от всички други песни. Ако беше толкова зле нямаше да е така. Все пак е песен на доста години. Не твърдя, че е супер хит, но не е и пълнеж и провал както се изкарва тук. 

Защото това е най-музикалната от всички. Останалите са някакви претенциони чекии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Говорим за български фолк изпълнители. 

То пускането ден след ден не прави албума, албума го правят хубавите песни.

Иначе Джя ме издаде има кавър на сръбски и беше тотален  хит с повече от 20млн

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

То пускането ден след ден не прави албума, албума го правят хубавите песни.

Иначе Джя ме издаде има кавър на сръбски и беше тотален  хит с повече от 20млн

Така е, аз това искам да кажа, че песните от "Аз" бяха достатъчно добри и албума е сред най-добрите излизали в поп фолка.

Разбира се обаче тук Диджея се изкарва провал. Някои подробности се забравят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина иначе сега се замислих, че Галена ако е искала такъв албум от 2011 да е пуснала 3 такива. Какво й пречи? 

Нека изчакаме момента тя да реши да пусне албум и пак ще си говорим защо е отлагала толкова и дали “мисли за феновете си”.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, retr0 каза:

“Аз” е много силен албум с вложени много труд и старание. Щом и на такъв проект намирате кусур, работата е страшна. Според мен Галена чрез него достигна до лидерство. 

Аз е доста прехвалена работа. Всъщносъ в този албум има ли мегахит изобщо, защото новия на Преслава е пълен с доказани вече мега хитове. При Аз освен, че 70процента от клипивете са крадени и имаше клип във вбокса от къде кво е чопнала, масово песните не се знаят към днешна дата, а и дори тогава не са били супер хитове. Може би Неудобни въпроси е песента, която се оказа с най дълъг живот. След раздялата също тогава много се котираше, но днес и 1 милион няма. Има поне 4 бози, които не заслужаваха клип и ако сравним 5те най слаби от Аз с 5те най слаби от новия албум на Преслава, то лично за мен нещата са в полза отново на Преслава. 

Общо взето Галена си купи позицииите в жанра на времето с Аз. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооооого отдавна съм дал диагнозата за Преслава. Направил съм го още през 2009 година, след наградите на ТВ Планета, когато комплексираната днешна "късоноска" излезе накрая при награждаването на Илиян, за да танцува на сцената, но да е там, накрая, когато излизат най-големите звезди. Да се напише след това, че тя е била накрая, а не най-голямата звезда в чалгата към оня момент (Илиян). Казах тогава също така, че тя е взела най-лошото от Ивана.... болната амбиция да е №1 на всяка възможна цена и да граби колкото може, щото един ден може да няма. Днес всички виждат, че се наряза като прасе за Коледа няколко пъти, точно като Глория, но "двемогилската" имаше интелекта да знае кога да спре, за разлика от Петя. И всичкото това, с тайната надежда, че ще спре хода на живота и ще заличи медийният образ на Галена. И какво стана накрая? Блудкави песни, блудкав албум, срам да се покаже и нови комплекси до безкрай. Струваше ли си? 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

А вашите мозАци как са?

 

Screenshot_20190908-192422_Instagram.jpg

Само гледай как ще убият потенциала на новите й песни ако сега пуснат дуета...🙄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Stela каза:

Всъщност е ясно едно - Преслава изкопира идеята на Галена за "Аз", само че нали е стисната и мина тънко без клипове. :3fdb8960598fa63e:

Отново Галена се инспирира от Бионсе тогава. Не и придавай важност. 

преди 32 минути, Kriminal каза:

То пускането ден след ден не прави албума, албума го правят хубавите песни.

Иначе Джя ме издаде има кавър на сръбски и беше тотален  хит с повече от 20млн

Просто Кости правеше певиците на бълъци и една песен я продаваше в 3 страни. Сръбския вариант беше по голям хит там, отколкото диджея на Галена в БГ. Иначе аз не съм сигурен, но или Диджея или Много ми отиваш имаха друг вариант преди галенените. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Черешката на тортата е тук!

 (ох какви ужасни обложки, трябваше да използва нейни снимки, особено, ако са нови за повече интерес! но ще се научи, клетата.. до преди 2 години не знаеше откъде се пуска компютъра)

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вярно някой близък до нея да и каже да смени тъмбнейлите на клиповете МИГОМ

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като сме на вълна неклипирани песни от албуми, няма как да не споделя с вас този брутализъм, който заслужаваше поне едно слайдшоу, но наша Райна го заряза в нищото...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излезе. Преслава е имала такивя бижута години наред, а е пускала доста по слаби измежду другото. 

Няма нито една песен, за която да кажа, че е пълнеж или тотал щета. А най големия кеф е разнообразието на автори. 

Пожелавам поне два хита от ранга на Изтрезняваш ли. Пиян няма как да бъде надмината, ясно е.

Завиждам благородно на феновете и. Искаше ми се Деса да ни зарадва с нещо подибно. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пиян" няма минаване, както миналата година "Да гори...", а по-миналата "Не се изтриваш". Обаче всяка от новите е различна и най-много радва, че ни върна обратно в годините, когато си беше чист поп фолк, много съм й благодарен за това. Аз оставам с "Не идвай", "Право в очите" и "Не те забравям". Не знам колко пъти ще ги пусна днес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не се съгласявам за АЗ. Албума беше много пипнат. Но мисля, че дори тогава бяха наравно След раздялата беше на едно ниво с От мен питието, Дж с Добрини, и останалите Не пред хората може би натежа в полза на Аз. Май така беше доколкото не ме лъже паметта. И затова спечели Галена де :) Минало! От новите песни на Преслава ми харесва само 1, другите 4 са слаби според мен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена върви доста добре с неклипираните песни.

 

- Мина ми - 8.7М

- Хабиби - 8.1М

- Точно никога - 7.3М

- Живей - 7.2М

- Криво ще ми е - 5.5М

- Завиждайте - 5.1М

- Не ставам втора - 1.1М

Най много ме е яд за "Точно никога". Щеше да смаже с един скандален клип!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

И Галена върви доста добре с неклипираните песни.

 

- Мина ми - 8.7М

- Хабиби - 8.1М

- Точно никога - 7.3М

- Живей - 7.2М

- Криво ще ми е - 5.5М

- Завиждайте - 5.1М

- Не ставам втора - 1.1М

Най много ме е яд за "Точно никога". Щеше да смаже с един скандален клип!

И за пореден път виждаме, че Криво ще ми е, дето е пет пъти по - голям хит от мина ми е с най - малко гледания. А беше бати гигахита зимата тая песен като я пусна. Гледанията не значат абсолютно нищо!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...