Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@asylum

Добре, дошъл. Усещаше се липсата ти. 

Искам да коментираш вокалното чудо на попфолка Лоренче. 

Кефи ли те как се дере като бито куче над плейбека. Искаме я в канала на Пайнер! 😜 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес Борето трябва да ми разпише новия си албум и фолклорния. Да видим дали ще успея да стигна до него, че и от Коцето трябва да взема за колегата. 

Аз имам всички албуми на Борето разписани от него, само новия му албум и фолклорния не са разписани, защото не съм ходила отдавна на него. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Обръщам се към топ мацките във форума: 

@THE IIconic @VulkoIsTheBest @Donatella @WindWalkerMonk

Допада ли ви това бонбонче с инициали Р.К. ? Ще го схрускаме ли? 

 

Сладурче е! А и тази Диана, Даяна ли беше я харесвах. Имаше една смяна на местата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

@Slavi на този брутал никак да му дойде времето в играта.😅 Все някоя е забранена.

 

Таман щях да я поствам и се сетих, че заради победата на Кой, няма как.

 

Иначе се колебаех между Не го прави и Пусни го пак, но в крайна сметка гласуваме за любима, а не за успешна песен, така че залагам на любовта на публиката. 

 

Лед и огън се е представила много добре на полуфинал и супер слабо на финал

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Интересното е, че никой не спори, че Паника си е хит. А те въпреки това, имат нужда да го доказват. Може би не им е леко, че има 4-5 по голрми хита от Паника. Някои от галеновите винаги са били с амбицията Галена на всяка цена да е първа във всичко. Понякога и се получава, но понякога не. 

Не винаги може да се улучи хит от ранга на Пей сърце или Кой. Никой не го може това дори в световен мащаб, иначе щяхме да имаме само 1 изпълнител на върха завинаги. Паника е хит, на мен не ми харесва, но е голям хит. Има и по - големи обаче. Не с много, но са по - големи, доколкото може да се говори за голям хит в чалгата в момента. 

В това няма абсолютно нищо лошо. Важното е, че Галена си е на върха. Актуална, ротирана и харесвана. Аз имам забележки към нея и участията й, но това вече са други теми. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Мила, ти дори новата Кати не би могла да бъдеш. 

Нивото ти е Милица... :laughing:

https://m.fakti.bg/life/407666-bivshata-na-dinko-dinev-az-shte-sam-novata-preslava

Screenshot_20190906_134109_com.android.chrome.jpg

Може би иска да каже, че ще става наркоманка като нея 🤭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не винаги може да се улучи хит от ранга на Пей сърце или Кой. Никой не го може това дори в световен мащаб, иначе щяхме да имаме само 1 изпълнител на върха завинаги. Паника е хит, на мен не ми харесва, но е голям хит. Има и по - големи обаче. Не с много, но са по - големи, доколкото може да се говори за голям хит в чалгата в момента. 

В това няма абсолютно нищо лошо. Важното е, че Галена си е на върха. Актуална, ротирана и харесвана. Аз имам забележки към нея и участията й, но това вече са други теми. 

Моите забележки към Галена и Деса са сходни. Залагат прекалено много на алкохола по участия, за да се разчупят. Имам усещането, че ако не пият, не биха могли да направят купон и да се отпуснат. Това е пагубно за гласовете им, с които си изкарват хляба. И на двете много им личи. Първата се дере, а втората е все пи близко до женския еквивалент на Сашо Роман... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Може би иска да каже, че ще става наркоманка като нея 🤭

Според мен Преслава отдавна не взима. А все пак ако греша, то взима рядко. Като родител не мисля, че съвестта и би го позволила. А и то си личи еуфорията на надрусаните. В погледа се хваща. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че няма нейните гласови данни, а това подмятане с наркотиците смешно, оригинално или пък много лесно се вижда за някои хора? Това си е ЗАВИСИМОСТ и не мисля, че личния живот и подобни проблеми или зависимости трябва да са повод за подигравка. Наистина е нещо сериозно. Тя е обществена личност и е ясно, че това ще се обсъжда, когато има подмятания. Иначе съм съгласен със Слави. Не мисля, че съвестта на един родител ще позволи такова нещо, но и ако имаш подобен проблем трябва наистина много воля и сила да се измъкнеш. Не е за хумор това изобщо! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена както винаги е без никаква концепция. Дано поне песента е хубава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тази жена както винаги е без никаква концепция. Дано поне песента е хубава.

Напротив. Концепция има. Албум с диско комерсиални тупалки, заради което не са включени и по различните и песни от Драганински например. И без това е платила зс тези песни и няма да им прави клипове, освен ако някоя не се хареса много, както бе с Последен адрес в един от албумите. Та решението да ги събере в албум с вече утвърдени хитове е повече от добро. Кой в днешно време пуска 5 нечувани песни. Можеше да си пусне всичко издадено. Освен това е интересно решението да ги пуска в нейния официален канал всеки ден по една нова. 

 

С дуета и с Галин съвсем ще наклони везната в нейна полза за лидерката на 2019.

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лафчето "Ако й кажеш да ти пусне "Пиян" и ти пусне песента на Преслава,а не на Борис Дали-малка е за тебе" и производните му набира все по-голяма популярност,което ще се отрази доста добре на гледанията.

Между другото покрай песента на Преси,"Пиян" на Борис също прави доста добри гледания.Май нямаше 3 милиона?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Моите забележки към Галена и Деса са сходни. Залагат прекалено много на алкохола по участия, за да се разчупят. Имам усещането, че ако не пият, не биха могли да направят купон и да се отпуснат. Това е пагубно за гласовете им, с които си изкарват хляба. И на двете много им личи. Първата се дере, а втората е все пи близко до женския еквивалент на Сашо Роман... 

Моето мнение за Деси Слава е, че макар да не я харесвам, тя можеше да отиде там където другите не. Вместо да е комерсиална клуб певачка, тя можеше да е певица която си изкрва парите от концерти като Веско, но при по - млада и средна възраст аудитория.

Но понеже е мързелива и глуповата, остави Пайнер да я бутнат в матрицата и понеже там е по - лесно, почна да губи от статуквото пред народа и мотивация като всички останали без Преса/Галя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Очаквате ли новия хит на Джени? Надявам се че към края на този месец или началото на другия ще ни зарадва и тя.💕

 

Единствено очаквам от тази мадам да пусне нещо слушаемо, което да мине 2 милиона. Другото е бонус:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MrKidGSA каза:

Единствено очаквам от тази мадам да пусне нещо слушаемо, което да мине 2 милиона. Другото е бонус:

 

Единственият й шанс е ако песента е с текст от Джен иначе..тц.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...