Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Няма проблем. Ето, правим обявление: Паника е хитът на лятото.

Готово. :) Преслава замина. 

За мен хитът на лятото е "Болка моя" след това са Емилия-Денис, Теди Александрова, Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, pechenko каза:

За мен хитът на лятото е "Болка моя" след това са Емилия-Денис, Теди Александрова, Галена и Преслава.

Това лични предпочитания ли са или съдиш по реакциите в дискотека?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това лични предпочитания ли са или съдиш по реакциите в дискотека?

Лични

Ако съдя по реакциите, то Емилия и Денис нямат равни.

Цура си пусна песента по течението и я пусна един път в фейсбук и това беше. Хората я направиха хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Лични

Ако съдя по реакциите, то Емилия и Денис нямат равни.

Цура си пусна песента по течението и я пусна един път в фейсбук и това беше. Хората я направиха хит.

Твърде лично ги приемаш нещата. :derisive:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Твърде лично ги приемаш нещата. :derisive:

Това си е моят топ :1000(29):

Пускам клипчета да натривам нослетата на 3-те дежурни хейтъра на Галена, които пък си мислят, че мразя/ненавиждам Преслава, но ще ги оставя да си го мислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Това си е моят топ :1000(29):

Пускам клипчета да натривам нослетата на 3-те дежурни хейтъра на Галена, които пък си мислят, че мразя/ненавиждам Преслава, но ще ги оставя да си го мислят.

Пускай, добре дошли са. Аз не съм фен на Паника, но пред истината и кондомите мълчат. Така, че...

Клипчета на "Пиян" някой пускал ли е? Как са нещата с хита на лятото? :naughty:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Клипчета на "Пиян" някой пускал ли е? Как са нещата с хита на лятото? :naughty:

Ние не се вълнуваме толкова от тези клипове, защото живеем в 21 век.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Пускай, добре дошли са. Аз не съм фен на Паника, но пред истината и кондомите мълчат. Така, че...

Клипчета на "Пиян" някой пускал ли е? Как са нещата с хита на лятото? :naughty:

Единственото клипче е от Бургас където пеят доста, след това никой и дума не обелва за "хита на лятото", нито пък са пускали клип от друго участие или от диско без присъствие на певицата.

Само празни приказки се мелят и опити да унижат другите певици.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Ние не се вълнуваме толкова от тези клипове, защото живеем в 21 век.

И критерия за хит са милионите гледания ( купени ) или натрапването на песента от феновете на дадената певица?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

И критерия за хит са милионите гледания ( купени ) или натрапването на песента от феновете на дадената певица?

Аз, като гледам мизерните цифри, вече дори не са и купени. 

Ами наистина много тесногръди изказвания - живели били в 21 век, затворени в хралупа може би? 

Тази музика се потребява на 2 места - вкъщи и навън, редно е и двата фактора да се вземат предвид. Вторият няма как да бъде манипулиран. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Аз, като гледам мизерните цифри, вече дори не са и купени. 

Ами наистина много тесногръди изказвания - живели били в 21 век, затворени в хралупа може би? 

Тази музика се потребява на 2 места - вкъщи и навън, редно е и двата фактора да се вземат предвид. Вторият няма как да бъде манипулиран. 

Проблемът е че вашата агитка има фетиш към клипчетата от дискотеки и ги приемате по несериозно от гледанията, въпреки че обхващат по-малък таргет. Нерационално е, и го използвате като начин да дискредитирате неудобни за вас песни. Ето например "Изтрезняваш ли" за която оревахте света че гледанията са уж са купени, понеже нямало клип от дискотека в момента е най-слушаната песен на Преслава в Spotify с над 300k стриймове. Там манипулацията е на практика невъзможна. Хит в цялостен смисъл означава песен, която е постигнала значителен комерсиален успех и достигнала до максимална аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръщам се към топ мацките във форума: 

@THE IIconic @VulkoIsTheBest @Donatella @WindWalkerMonk

Допада ли ви това бонбонче с инициали Р.К. ? Ще го схрускаме ли? 

 

  • Like 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Обръщам се към топ мацките във форума: 

@THE IIconic @VulkoIsTheBest @Donatella @WindWalkerMonk

Допада ли ви това бонбонче с инициали Р.К. ? Ще го схрускаме ли? 

 

Чаках тризнаци от него, ама полетнах на 2 месеца и половина. Третото беше от Наско на Джена. Имах сексуални отношения и с него 😂😂

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Обръщам се към топ мацките във форума: 

@THE IIconic @VulkoIsTheBest @Donatella @WindWalkerMonk

Допада ли ви това бонбонче с инициали Р.К. ? Ще го схрускаме ли? 

 

Дооста по-добре е от цицорестия Стораро от преди няколко дни. :th_up:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic

WTF, това тя ли е наистина? :surprise:

palna-promiana-za-mis-pigi-folkpevicata-

https://hotarena.net/palna-promiana-za-mis-pigi-folkpevicata-e-s-novi-gardi-nos-i-lice-izglejda-zashemetiavashto

Ако това наистина е тя, това най-зашеметяващата промяна в историята на държавата.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, VulkoIsTheBest каза:

@THE IIconic

WTF, това тя ли е наистина? :surprise:

palna-promiana-za-mis-pigi-folkpevicata-

https://hotarena.net/palna-promiana-za-mis-pigi-folkpevicata-e-s-novi-gardi-nos-i-lice-izglejda-zashemetiavashto

Ако това наистина е тя, това най-зашеметяващата промяна в историята на държавата.

Адриана бейби! Харесва ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Адриана бейби! Харесва ли ти?

В дясно едва ли има някой, на който не му харесва. Много е яка, на мен чак не ми се вярва, че е тя.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

В дясно едва ли има някой, на който не му харесва. Много е яка, на мен чак не ми се вярва, че е тя.

Обмислям през октомври да ходя при нея в Италия. Имам покана. Гарантирам, че е тя. 2 пъти в седмицата сме на видео във вайбър. А скоро ще пуска и песен...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Проста или простовата е Рени?

 

 

И двете са тъпи, прости и елементарни. Освен това имат болезнено чувство за self importance. На  всичкото отгоре и коментаторите, как обърнаха палачинката щото леля Лара се наежи след съвсем лека критика. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Проблемът е че вашата агитка има фетиш към клипчетата от дискотеки и ги приемате по несериозно от гледанията, въпреки че обхващат по-малък таргет. Нерационално е, и го използвате като начин да дискредитирате неудобни за вас песни. Ето например "Изтрезняваш ли" за която оревахте света че гледанията са уж са купени, понеже нямало клип от дискотека в момента е най-слушаната песен на Преслава в Spotify с над 300k стриймове. Там манипулацията е на практика невъзможна. Хит в цялостен смисъл означава песен, която е постигнала значителен комерсиален успех и достигнала до максимална аудитория.

Интересното е, че никой не спори, че Паника си е хит. А те въпреки това, имат нужда да го доказват. Може би не им е леко, че има 4-5 по голрми хита от Паника. Някои от галеновите винаги са били с амбицията Галена на всяка цена да е първа във всичко. Понякога и се получава, но понякога не. 

Освен това, има трима дразнители, които си пробват манипулациите и игрите, ако минат. Не бих ги обобщил под агитка. Сред Галеновите има много адекватни и трезвомислещи хора. 

 

И като сме на вълна Галена, ми е интересно как дерматоложката и, би коментирала снимките на лицето и в близък план, на които я оприличават с Ивана:D

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.08.2019 г. от 16:05, VulkoIsTheBest каза:

Не искам да си мислиш, че се заяждам, но не смяташ ли, че Константин май няма интерес да си пишете? Отговаря ти с по едно дума общо взето "Супер", "Добре е". Мен ако ми отговарят така, няма да се бутам. Но не знам де, никога не ми се случвало. :rolleyes: 

Намеквай да правите секс следващия път, като го видиш. Ако не иска, да си гледа Надята, ти имаш достатъчно навитаци. Виж го какъв е белобрад вече.

Преди няколко дни си писахме цели 2 часа от 16;00 и нещо като си тръгвах от работа докато се прибера към нас, спряхме да си взема душ и продължихме до 18;17 и при това ми писа от тях в неделя. ;)

И довечера ще го видя като отида с новата ми коса. . :P

 

Днес е празник и в Бургас заради ТРИО БИК, лудница ще е. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , VulkoIsTheBest каза:

Утре тази разбивация има рожден ден. Един от топовете ми за 2018 и една от най-добрите песни в кариерата на Алисия според мен. Илезе баш, когато си трябваше. :1000(6):

 

Днес Коцето ще я изпее пак. :P

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...