Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, MrKidGSA каза:

Браво скъпа! И аз се готвя за хита на Райнуш! Време е да бъде номер 1 в трендинг! 

Сега в 16:00 ли излиза? Този път и аз имам усещането, че се е постарала. Но визията с плитките не ми харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Stela каза:

Сега в 16:00 ли излиза? Този път и аз имам усещането, че се е постарала. Но визията с плитките не ми харесва. 

В 16:00 се очаква, да! Плитките не са толкова зле, но това което ме дразни е многото грим. И клипът изглежда, че ще е скъп. Дано е работила с някой различен от Петков, Скерлев или Люси, но по цветовете усещам, ме ще е на последния или този, който и направи “Една на милион”, който всъщност е добър клип, без крадените визии де!

Относно “От мен питието” - наистина си беше голям хит, с клипът не излезе, защото Петя не се харесала. “Добрини” също беше хит, а “Почвай ме” дори съм в чувал от коли. Но най-вече ме е яд за моя фаворит от албума и тогава - “Ако ще да боли”. Уникален трак, дори и телефона ми звънеше така. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy Как се чувстваш, знаейки че Преси три пъти възпя научната ти специалност? - "Нямам право", "Право на влюбване" и "Право в очите" :( 

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, MrKidGSA каза:

В 16:00 се очаква, да! Плитките не са толкова зле, но това което ме дразни е многото грим. И клипът изглежда, че ще е скъп. Дано е работила с някой различен от Петков, Скерлев или Люси, но по цветовете усещам, ме ще е на последния или този, който и направи “Една на милион”, който всъщност е добър клип, без крадените визии де!

Мисля си, че ще стане нещо подобно като с "Тръгвай си". От видяното преди това очаквахме балада, а тя се оказа бърза. И на Райна май ще е бърза. С тези дрехи не ми прилича да е снимала балада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy Как се чувстваш, знаейки че Преси три пъти възпя научната ти специалност? - "Нямам право", "Право на влюбване" и "Право в очите" :( 

Чувствто е невероятно, аз затова и я записах.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, THE IIconic каза:

Без да се обиждаш, но се съмнявам!

Е, едва ли ще и е трудно да мине Борис Дали по гледания. Виж че трейлъра направи към 80к вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Бебето на тая снимка се опитва да свали маската на Ивелина. Баси Квазимодото, майка! 

Никак не е лесно на леля Янка - и двете й дъщери легнаха под ножа и от симпатични провинциални момичета заприличаха на тапицирани уроди.

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никак не е лесно на леля Янка - и двете й дъщери легнаха под ножа и от симпатични провинциални момичета заприличаха на тапицирани уроди.

Не са естествени като нашите любимки Петра и Милица. Но пък и двете нищо не важат пред вимедойката Силвия. Може би тя ги е пратила при нейния хирург да ги окепази по същия начин!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, MrKidGSA каза:

Не са естествени като нашите любимки Петра и Милица. Но пък и двете нищо не важат пред вимедойката Силвия. Може би тя ги е пратила при нейния хирург да ги окепази по същия начин!

Боя се, че вимедойката си беше с огромни цици, крива уста и говорен дефект по рождение.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От томболата на Преси за албума се изтегли победител ГАЛЕНА, припадам и крещя на 200 езика! :roll1:

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

От томболата на Преси за албума се изтегли победител ГАЛЕНА, припадам и крещя на 200 езика! :roll1:

Коментирай че и прочете юзърнейма без да отреагира, все едно е фенка. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Коментирай че и прочете юзърнейма без да отреагира, все едно е фенка. 

:roll1: Е смаза тотално, паднах от смях!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ѝ е честито на Галена! Ще държи едно бижу в ръцете си.. явно Вселената иска да ги събере отново ❤️

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

От томболата на Преси за албума се изтегли победител ГАЛЕНА, припадам и крещя на 200 езика! :roll1:

Миличка, ПЛАЧА И ПИЩЯ ОТ ВЪЗБУДА !!!

  • Haha 5

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...