Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Slavi каза:

Е къде си я чула Преса да говори за Галоша, че пък и постоянно. 

Вероятно и при двете има някакъв сантимент. А ако при Галена няма, не говори добре за самата нея. Все пак става въпрос за метал, а не за човешки живот. Прошката е висша форма на извисеност и духовно богатство.

Принципно е така, но понякога за да продължиш напред е най добре да игнорираш човека тотално. Да се обградиш с нови хора: в случая Емилия и Деси Слава. Дето се вика да го забравил и да си пасив агресив, както е Галя като я питат за Преслава.

Относно първия въпрос: винаги когато й гледам интервюта, или пък такива уж случайни тегления, все стане въпрос за Галош. По рано я беше чакала след участие. 

Не мисля, че проблема е в желязото между другото. По скоро в това, че и двете са в матрицата на Пайнер. 

Все едно де, много важно и за двете и за техните драми. Иначе няма как да не кажем, че Галя се разхожда с Деса, Ема и Алисия. Преса я гледам с тия гримьори, фризьори, фотографи. Ако аз трябваше да избирам, щях да избера горните три:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Принципно е така, но понякога за да продължиш напред е най добре да игнорираш човека тотално. Да се обградиш с нови хора: в случая Емилия и Деси Слава. Дето се вика да го забравил и да си пасив агресив, както е Галя като я питат за Преслава.

Относно първия въпрос: винаги когато й гледам интервюта, или пък такива уж случайни тегления, все стане въпрос за Галош. По рано я беше чакала след участие. 

Не мисля, че проблема е в желязото между другото. По скоро в това, че и двете са в матрицата на Пайнер. 

Все едно де, много важно и за двете и за техните драми. Иначе няма как да не кажем, че Галя се разхожда с Деса, Ема и Алисия. Преса я гледам с тия гримьори, фризьори, фотографи. Ако аз трябваше да избирам, щях да избера горните три:D

Според мен не е вярно това с участието. Как ще отиде пред толкова хора да я варди. Няма логика. Със сигурност има много други места на които да я види ако иска.

Преслава е първа дружка с мазния интригант Цецо Андреев, което е доста гнусно. Кой знае как обсъждат и плюят другите. Като го знам как обича клюките и не се съмнявам. Най-долното беше, че Преслава отиде да го защитава в Брадъра, при положение, че той беше във война с нейна колежка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславата разбива просто с един лайф, интерес все едно ще издаде втори албум този месец и него подарява. Очевидно албумът наистина предизвика голям интерес, а това с Галя вече си е игра на съдбата, умрях да се смея и с вашите коментари тук.

Не разбира английски, а разбира от сесии на приложенията, каква кралица! 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Принципно е така, но понякога за да продължиш напред е най добре да игнорираш човека тотално. Да се обградиш с нови хора: в случая Емилия и Деси Слава. Дето се вика да го забравил и да си пасив агресив, както е Галя като я питат за Преслава.

Относно първия въпрос: винаги когато й гледам интервюта, или пък такива уж случайни тегления, все стане въпрос за Галош. По рано я беше чакала след участие. 

Не мисля, че проблема е в желязото между другото. По скоро в това, че и двете са в матрицата на Пайнер. 

Все едно де, много важно и за двете и за техните драми. Иначе няма как да не кажем, че Галя се разхожда с Деса, Ема и Алисия. Преса я гледам с тия гримьори, фризьори, фотографи. Ако аз трябваше да избирам, щях да избера горните три:D

Ами не сме сигурни в достоверността на историята за това, че Преслава я е чакала с роза. Но ако е така, прави и чест на Пресли за постъпката. 

Извинявай, но Анелия прости на Емилия онова за Коко Динев. Деса прости на Галош, че я нарече бита карта. А Галош не може да прости, че Митко Пайнера е дал наградата на Преслава. Казвал съм не веднъж, че това е супер дребнаво... В случая игнора не е решение. Игнора е за хора, които целенсочено искат да те спънат. Такива хора премахваш от себе си. 

Аз пък не съм чул освен в интервю след наградите, друг път Пресли да я коментира. Наистина ли се съмняваш в случайността на томболата. То, че няма случайни неща няма. Но не можем да говорим за манипулация, а по скоро за знак на съдбата. 

То пък Деса като се заобиколи с чалгаджийки и хора от средите им, цъфна и завърза... По добре далеч от колежки. Не, че приятелството им не е искрено. Искрено е. Но не е ползотворно. Лично за мен Деса деградира и като певица и като човек в такива компании. 

Потресен съм от изцепката на Галин, за която разказа. Не съм сигурен, че причината е била това, че е запяла на турски. Трудно се преживява това да бъдеш зарязан малко след сватбата си и дори парите ти да не могат да променят този факт. Особено за едно милионерско чадо. Ето до такива ситуации се стига, когато нещо те мъчи с години и алкохола лесно го кара да изплува. Точно за това Галема трябва да се помири със себе си за станалото с Преслава, а успее ли, сама ще потърси пътя към нея без да я избива на гордост и комплекси. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Born to Die каза:

Преславата разбива просто с един лайф, интерес все едно ще издаде втори албум този месец и него подарява. Очевидно албумът наистина предизвика голям интерес, а това с Галя вече си е игра на съдбата, умрях да се смея и с вашите коментари тук.

Не разбира английски, а разбира от сесии на приложенията, каква кралица! 😂

Мен единствено ме е яд че албума не е в кутийка, но се очакваше.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми направи много хубаво впечатление как Павел и Паола са все около нея, не ми изгелжда мъът й да е чак такъв както го описват. Наричат си се Любов, той й помага, шепне даже да не я изложи нещо, бебето плаче да се гушка, идилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Ами не сме сигурни в достоверността на историята за това, че Преслава я е чакала с роза. Но ако е така, прави и чест на Пресли за постъпката. 

Извинявай, но Анелия прости на Емилия онова за Коко Динев. Деса прости на Галош, че я нарече бита карта. А Галош не може да прости, че Митко Пайнера е дал наградата на Преслава. Казвал съм не веднъж, че това е супер дребнаво... В случая игнора не е решение. Игнора е за хора, които целенсочено искат да те спънат. Такива хора премахваш от себе си. 

Аз пък не съм чул освен в интервю след наградите, друг път Пресли да я коментира. Наистина ли се съмняваш в случайността на томболата. То, че няма случайни неща няма. Но не можем да говорим за манипулация, а по скоро за знак на съдбата. 

То пък Деса като се заобиколи с чалгаджийки и хора от средите им, цъфна и завърза... По добре далеч от колежки. Не, че приятелството им не е искрено. Искрено е. Но не е ползотворно. Лично за мен Деса деградира и като певица и като човек в такива компании. 

Потресен съм от изцепката на Галин, за която разказа. Не съм сигурен, че причината е била това, че е запяла на турски. Трудно се преживява това да бъдеш зарязан малко след сватбата си и дори парите ти да не могат да променят този факт. Особено за едно милионерско чадо. Ето до такива ситуации се стига, когато нещо те мъчи с години и алкохола лесно го кара да изплува. Точно за това Галема трябва да се помири със себе си за станалото с Преслава, а успее ли, сама ще потърси пътя към нея без да я избива на гордост и комплекси. 

За историята с розата не знам, не е като да е било пред мен, но това с Галин бях там. Има още куп хора дето могат да го потвърдят. По - скоро човек като се напие става страшно. Коко заши шамар на Емилия така веднъж, като пиян играеше на хазарт. Куп други изцепки има, нямам думи направо. Иначе да, той си е знаел, че Деса не го обича, но за да си начеше егото го направи. Иначе за драмата Галена / Преслава, мен малко ме вълнува, това са селски тетки се скарали за салфетки. И да не се помирят, много важно...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

За историята с розата не знам, не е като да е било пред мен, но това с Галин бях там. Има още куп хора дето могат да го потвърдят. По - скоро човек като се напие става страшно. Коко заши шамар на Емилия така веднъж, като пиян играеше на хазарт. Куп други изцепки има, нямам думи направо. Иначе да, той си е знаел, че Деса не го обича, но за да си начеше егото го направи. Иначе за драмата Галена / Преслава, мен малко ме вълнува, това са селски тетки се скарали за салфетки. И да не се помирят, много важно...

Аз не казвам, че не е използвал повода, че е запяла на турски роден език Фатмагюл. Сигурно е било така. Но съм убеден, че вътрешно го мъчи друга драма. 

Без значение, че към днешна дата си обича Галена, има едни такива неща, които никога не минават и винаги трепват в теб като видиш човека. Особено когато любовта ти не е била споделена. Деса още преди да се оженят е казвала, че не го обича така, но бил много добър и добре се отнасял с Майки. Определено е оставила вечна трамва в сърцето му. Не е лесно да разбереш, че с парите си не можеш да купиш всяка и любов. Така, че това, че се е заял за турския е само параван за една доста по дълбока драма на изоставения мъж и потрошеното мъжко его. 

Не съм очаквал, че може да е такъв прост селянин. Все съм си мислил, че е друг тип мъж... Но парите и алкохола не прощават. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включвам се само да кажа че умирам и се търкаля от смях!! Честит албум на Галена.😂😂😂😂 Това ако не е знак, не знам.

Бях в таксито когато видях снимката с печелившите  и се изсмях толкова силно, че човека сигурно ме е помислил за психопат! 

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Включвам се само да кажа че умирам и се търкаля от смях!! Честит албум на Галена.😂😂😂😂 Това ако не е знак, не знам.

Бях в таксито когато видях снимката с печелившите  и се изсмях толкова силно, че човека сигурно ме е помислил за психопат! 

 

Боже и аз изгледах клипа. Няма такава карма и участ за Петя. Голям карък си е и това е. Дали ще и изпрати албума с автограф все пак, как мислите? 

Поздрав:

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, MrKidGSA каза:

Боже и аз изгледах клипа. Няма такава карма и участ за Петя. Голям карък си е и това е. Дали ще и изпрати албума с автограф все пак, как мислите? 

Не мисля, че ситуацията е унизителна за Преслава по някакъв начин. Напротив - за Галена е.

  • Confused 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не мисля, че ситуацията е унизителна за Преслава по някакъв начин. Напротив - за Галена е.

Не Галена трябва да и праща албум с автограф, мило! Но както Пепа каза: "Това е риска на живото предаване". Павел сигурно е започнал акция по издирване на фен-а, който е тагнал Галя, за да го пречука. Обаждам се на 112 да предупредя моменталически! 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MrKidGSA каза:

Боже и аз изгледах клипа. Няма такава карма и участ за Петя. Голям карък си е и това е. Дали ще и изпрати албума с автограф все пак, как мислите? 

Поздрав:

 

Дай линк, че съм изпуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MrKidGSA каза:

Не Галена трябва да и праща албум с автограф, мило! Но както Пепа каза: "Това е риска на живото предаване". Павел сигурно е започнал акция по издирване на фен-а, който е тагнал Галя, за да го пречука. Обаждам се на 112 да предупредя моменталически! 

Или търси майка му. :D

А Преслава обмисля да варди Галена след следващото й участие и лично да й подари диска. Надписала го е вече и с трепет очаква момента. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Галена е сред печелившите на албума е меко казано забавно. Съдбата няма да спре да ги свързва тези двете. Не мисля, че е унизително за която и да било от двете, но е страхотно. Дано да й го прати по Спийди от друго име, че иначе Галето няма да иде до Еконт.

😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Включвам се само да кажа че умирам и се търкаля от смях!! Честит албум на Галена.😂😂😂😂 Това ако не е знак, не знам.

Бях в таксито когато видях снимката с печелившите  и се изсмях толкова силно, че човека сигурно ме е помислил за психопат! 

 

От кога имате пари за такси в Македония? :3fdb8960598fa63e:

:az:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Или търси майка му. :D

А Преслава обмисля да варди Галена след следващото й участие и лично да й подари диска. Надписала го е вече и с трепет очаква момента. 

 

И подаряването на диска ще бъде заснето на лайв и официално излъчено във Фейсбук. Преслава ще пее на живо, докато й го подарява, за да се види колко е талантлива. Подарък ти нося, хайде откажи ме, Галче, леле-лелеййй.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

12 милиона 💕

@Cally-Pressyfan' И защо да е унизителна за Галена тази ситуация? 

Защото я затвърждава като фенка на П. и нищо повече. Колко хладнокръвно Преси прочете юзернейма й обаче. Сигурен съм, че ако вместо Галена пишеше Рашия, щеше да вложи повече емоция.

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото я затвърждава като фенка на П. и нищо повече. Колко хладнокръвно Преси прочете юзернейма й обаче. Сигурен съм, че ако вместо Галена пишеше Рашия, щеше да вложи повече емоция.

Ех, Рашия! Ах, Рашия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...