Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

И подаряването на диска ще бъде заснето на лайв и официално излъчено във Фейсбук. Преслава ще пее на живо, докато и го подарява, за да се види колко е талантлива. Подарък ти нося, хайде откажи ме, Галче, леле-лелеййй.

Тъкмо Галена от възпитание и неудобство от камерите няма да смее да я сиктирдоса. 

Павел ще е там и той. Ще помага на Преси за лайфа. Ще каже:

- Искаш ли да го извадя? 

- Стига, любов, престанииии...

- Диска, ма, диска да извадя! 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото я затвърждава като фенка на П. и нищо повече. Колко хладнокръвно Преси прочете юзернейма й обаче. Сигурен съм, че ако вместо Галена пишеше Рашия, щеше да вложи повече емоция.

Какво общо има Галена с този коментар? Да не се е тагнала сама? 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MrKidGSA каза:

Боже и аз изгледах клипа. Няма такава карма и участ за Петя. Голям карък си е и това е. Дали ще и изпрати албума с автограф все пак, как мислите? 

Поздрав:

 

Прочетох коментарите в рама преди да я чуя и помислих че е пуснала някаква ужасна песен, а то топ проект. Жестока е, много ме кефи!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Изобщо не реагира според мен.

Смешното е какво ще става сега. Представи си, че й напише шаблонно писмо от рода -

"Здравейте, бяхте избран/а да спечелите новият албум на Преслава - "Да гори в любов". Учтиво Ви молим да оставите трите си имена, телефон за връзка и адрес за доставка. Приятни мигове под звуците на новите песни!

С най-топли пожелания!

Преслава."

  • Haha 6

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Смешното е какво ще става сега. Представи си, че й напише шаблонно писмо от рода -

"Здравейте, бяхте избран/а да спечелите новият албум на Преслава - "Да гори в любов". Учтиво Ви молим да оставите трите си имена, телефон за връзка и адрес за доставка. Приятни мигове под звуците на новите песни!

С най-топли пожелания!

Преслава."

Ще получа контракций от теб! Имаш много голямо въображение 🐞. Целувки 😘

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, THE IIconic каза:

Изобщо не реагира според мен.

Е какво да каже, все пак е на живо и се съобразява. После обаче сумтяла и бръчкала нослето от нерви. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Иначе не знаех, че хората все още се вълнуват от албуми. Почти 5000 участвали. Интереса към албума е огромен очевидно! 

Позволи ми да съм организирал такива игри и да знам, че да подаряваш дори наакани гащи българинът ще се запише само защото е аванта. Не са малко примерите във фейсбук с такива игри точно :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, -A. каза:

За 5 часа и 18 минути този трак вече надвишава 65к. Абсолютен рекорд за Райна Кирилова Терзийска родена в град Сандански и зачената в Сибир. 

Безмислен хайп създаваш. Песента е абсолютна Сенкя ти завеана. Пълен шит. 

Ще помоля Нацоналния Осигурителен Институт да пенсионират Райна по-рано. То се вижда, че не става.

  • Haha 2
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

Позволи ми да съм организирал такива игри и да знам, че да подаряваш дори наакани гащи българинът ще се запише само защото е аванта. Не са малко примерите във фейсбук с такива игри точно :D

:1000(29):

Според мен Преслава ще събере повече хора в томболата, ако си подарява нааканите гащи, отколкото новия албум.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Безмислен хайп създаваш. Песента е абсолютна Сенкя ти завеана. Пълен шит. 

Ще помоля Нацоналния Осигурителен Институт да пенсионират Райна по-рано. То се вижда, че не става.

Благодаря сърдечно и искрено за мнението, но то не е меродавно за мен! Ако песента беше такъв шит в момента нямаше да има и 30к както беше с ''Една на милион''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

:1000(29):

Според мен Преслава ще събере повече хора в томболата, ако си подарява нааканите гащи, отколкото новия албум.

А представяш ли си ако си подарява стария нос... Много хора в нужда има. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Благодаря сърдечно и искрено за мнението, но то не е меродавно за мен! Ако песента беше такъв шит в момента нямаше да има и 30к както беше с ''Една на милион''.

Много по-добра беше "Една на милион". 

Шит бе, тотал щета. Гледай как след 3 дни хората ще пуснат сифона и песента ще замине в канализацията. ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Много по-добра беше "Една на милион". 

Шит бе, тотал щета. Гледай как след 3 дни хората ще пуснат сифона и песента ще замине в канализацията. ;)

Искаш ли да се хванем на бас ?

Аз залагам, че тази песен ще направи много повече гледания от ''Една на милион''.  Дори друго нещо ще кажа - ще направи повече гледания от дебютния сингъл на Даниела.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Е какво да каже, все пак е на живо и се съобразява. После обаче сумтяла и бръчкала нослето от нерви. 

То да бръчкаш нос трябва да имаш, а нейния го няма!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

А представяш ли си ако си подарява стария нос... Много хора в нужда има. 

Тя е такава циция, че за стария нос ще обяви търг с наддаване. Той е реликва и от него има само едно копие. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Искаш ли да се хванем на бас ?

Аз залагам, че тази песен ще направи много повече гледания от ''Една на милион''.  Дори друго нещо ще кажа - ще направи повече гледания от дебютния сингъл на Даниела.

Добре, хващаме се на бас за сингъла на Даниела.

Наистина ли те докосва тази песен? Бъди честен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Добре, хващаме се на бас за сингъла на Даниела.

Наистина ли те докосва тази песен? Бъди честен.

Да, харесва ми много повече от ''Една на милион'',  горе-долу на едно ниво с ''Бразилка'' и по-малко от ''Зле те чувам''.

Даниела ако не се лъжа направи 150к за първите 24 часа. Да видим Райна с колко ще е. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Да, харесва ми много повече от ''Една на милион'',  горе-долу на едно ниво с ''Бразилка'' и по-малко от ''Зле те чувам''.

Даниела ако не се лъжа направи 150к за първите 24 часа. Да видим Райна с колко ще е. 

Чакай малко, мислех, че се хващаме като тотал колко ще направи, не за първите 24 часа? Даниела е незнайна за чалгата, Райна е била в ТОП 3 неведнъж и има кариера по-дълга от живота на Даниела. Няма база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

То да бръчкаш нос трябва да имаш, а нейния го няма!

Преслава е искала да прилича на персийска котка. Да е толкова чипоноса. 

Тя свикнала да се излага. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Чакай малко, мислех, че се хващаме като тотал колко ще направи, не за първите 24 часа? Даниела е незнайна за чалгата, Райна е била в ТОП 3 неведнъж и има кариера по-дълга от живота на Даниела. Няма база за сравнение.

О, тогава бас няма. Тотал за мен е като минат 3-4 месеца (горе-долу живота на един трак). Толкова дълги басове ненужни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

О, тогава бас няма. Тотал за мен е като минат 3-4 месеца (горе-долу живота на един трак). Толкова дълги басове ненужни.

Хаха, уплаши се нещо.

Тогава бас нямало. Ти ме имаш за глупак, ако си мислиш, че очаквам една дебютантка да направи по-голяма премиера от комерс песен на певица с 20-годишна кариера.

В дългосрочен план обаче Даниела ще е с повече гледания. 

Хубаво айде, ако искаш да го направим двуседмичен бас, щом няколко месеца не те устройват.

В момента Даниела има 751 800 от двете основни клипчета.

Да видим дали след 15 дни Райна ще има толкова?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...