Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Чуждо щастие? Това звучи все едно "Шефката" е твоя песен и цяла година си се радвал на успеха й.🤣

Интересуват ли те или не неговата песен е с най-много гледания тази година,а "Пиян" има реални шансове да мине песента на Галя с това темпо.

Да, щастие е песен, която всеки първо обявява за провал и тръгва слабо, постепенно да стане Властелинът на пръстените и да си вярвал в нея от първото слушане. Андреа да беше на нейно място и ти щеше да изпиташ щастие. Но се намерихте 2-3 урочасника тука системно да кълвете като гарги. За да дойде 31 декември... :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 23 минути, Stela каза:

Гледанията не са точен показател когато на вас не ви изнася. Въртите си мнението според ситуацията. Не веднъж съм виждала да издигате някоя заради много гледания, а ако Галена ги има не били фактор. Какво друго да очаквам от хора които миналата година ореваха света, че броим няколко клипа на "Шефката", а сега същите броят и събират гледания по същия начин. Този път обаче във ваша полза и няма проблем.. 

Същите? Аз кога съм броял гледания от 100 клипа?

 

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, щастие е песен, която всеки първо обявява за провал и тръгва слабо, постепенно да стане Властелинът на пръстените и да си вярвал в нея от първото слушане. Андреа да беше на нейно място и ти щеше да изпиташ щастие. Но се намерихте 2-3 урочасника тука системно да кълвете като гарги. За да дойде 31 декември... :)

И какво като е дошъл 31.12? Ето че мина една година и какво стана? "Името ти" е по-запазена и предизвиква повече реакции от любимия ви кючек. Целите ви усилия отидоха на кино.

Андреа има най-гледаната песен на жена в чалгата и след Галена и Преслава е с най-много песни в седмичните класации на попнейбъла,но това грам не ме топли. Смисъл то си е комплимент за нея не за мен.Нито ми зависи живота от това,нито нищо.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава все още чете форума се включвам да й кажа да побърза с изпращането на албума, защото Галена бе уведомена от доста хора и вече няма търпение да получи този шедьовър, пълен с цели 6 флопове вътре 😘

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Ако Преслава все още чете форума се включвам да й кажа да побърза с изпращането на албума, защото Галена бе уведомена от доста хора и вече няма търпение да получи този шедьовър, пълен с цели 6 флопове вътре 😘

Ако Галена също направи някакъв клип, в който показва, че е получила албума, ще изкърти! Отново ще станат двете лидерки, след като последните години бяха в сянката на Емануела и Анелия! Да се възползуват одма от шанса за сеир! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Ако Галена също направи някакъв клип, в който показва, че е получила албума, ще изкърти! Отново ще станат двете лидерки, след като последните години бяха в сянката на Емануела и Анелия! Да се възползуват одма от шанса за сеир! 

А дали Преслава ще й го изпрати?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

А дали Преслава ще й го изпрати?

Ако уважава жребия, е длъжна! Ако не го изпрати, дано Галена се оплаче, че е била излъгана! 

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Такава емоция е новата песен на Райна. Само хора със сърца ще я усетят. 

Другите, които харесват еднаквите песни- надали. 

Много сме тези със сърцата скъпа! Виж че ще чукне 200к за 24часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама повечето тука не я харесват. 

Е и? Повечето тук не важат пред масата чалга фенове. Все пак е нещо различно от Ганев или Пашев така че трудно ще се хареса тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Да те забравя ме остави. 

Райна се завръща ударно. Каква статия от Планета:

http://planeta.tv/news/view/Rayna-se-zavrashta-udarno

 

Не мога да повярвам. Чудо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това нелепо сравнение между новата на Райна и и тази на Пираня. Във втората участва силно име като Джордан и пак се движи доста зле. Новата на Райна не е никак лоша. По щеше да и отива да е по умерена към балада. Но върви доста добре за първите 24 часа. 

 

Иначе онзи, за който форума е щастие и живот е обяснявал за Азис и за Назмилер, че трафика им не идва от БГ, с което е омаловажавал милионите им и същия сега обяснява за милионите на Добре ли си. За негово огромно съжаление, Добре ли си е с 9,5 милиона от България и не само Тръгвай си, но и Жено, бягай и Пиян са по големи хитове. 

Иначе аз предлагам да не им се обръща внимание на опитите да превърнат форума в анархия и бойно поле. Нека си пишат каквото им се искаюи те си знаят как е в действителност. Дори и във форумската анкета Тръгвай си я премаза, а в тях винаги Преслава или Галена печелят. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Меди на първо място в тренда. Жив да не бях!

 

Райна ще го бутне утре! Иначе и мен ме кефи Меди. Супер сладък е и талантлив!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Райна ще го бутне утре!

Не сравнявай Райна с Меди, а се моли песента й да стане по-голям хит от това:

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

@Slavi взимай един сутиен и идвай с нас на солариум да изгаряме на цици ала Джени.😘

За солариум не знам, но е време да започнем да добиваме вид на нашите любими бъчви Андрюш и Фатме, така че предлагам вип обиколка на ресторантите на Петров, Токиев и сие, за да дадем нашето тежко мнение за ордьоврите им! 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За солариум не знам, но е време да започнем да добиваме вид на нашите любими бъчви Андрюш и Фатме, така че предлагам вип обиколка на ресторантите на Петров, Токиев и сие, за да дадем нашето тежко мнение за ордьоврите им! 

 

Съгласен съм. Стига толкова режими. Нека бъдем дебели и щастливи.🌞🌞

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...