Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хаха, уплаши се нещо.

Тогава бас нямало. Ти ме имаш за глупак, ако си мислиш, че очаквам една дебютантка да направи по-голяма премиера от комерс песен на певица с 20-годишна кариера.

В дългосрочен план обаче Даниела ще е с повече гледания. 

Хубаво айде, ако искаш да го направим двуседмичен бас, щом няколко месеца не те устройват.

В момента Даниела има 751 800 от двете основни клипчета.

Да видим дали след 15 дни Райна ще има толкова?

 

Добре. Да видим след 15 дни колко гледания има Райна. ;)

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е тоя сингъл на Райничка е жесток, жалко, че няма и следа от нея вече

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Е тоя сингъл на Райничка е жесток, жалко, че няма и следа от нея вече

 

Тук пак се изкара боклук, също както и “Зле те чувам”, която наближава 7млн. Новата определено скандализира с гледания, при положените, че не е фт с някой актуален, както правят колежките и. За една година без клип е супер. Никой не ви кара на сила да я харесвате, ама да я изкарване бита карта при положение, че може и да чукне 200к за 24ч е смешно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Тук пак се изкара боклук, също както и “Зле те чувам”, която наближава 7млн. Новата определено скандализира с гледания, при положените, че не е фт с някой актуален, както правят колежките и. За една година без клип е супер. Никой не ви кара на сила да я харесвате, ама да я изкарване бита карта при положение, че може и да чукне 200к за 24ч е смешно!

О жестока е "Вътре в мен", както и "Зле те чувам от Симитли"! А сега ми излезе този трак и го пуснах, харесвах го много..

 

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Starboy каза:

О жестока е "Вътре в мен", както и "Зле те чувам от Симитли"! А сега ми излезе този трак и го пуснах, харесвах го много..

 

Благодаря за силното изкикотване след полунощ при вида на това русото циркаджийче, дето пее първата минута. :1000(29)::D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, presi_fen! каза:

Пак си потвърждавам думите ,че по-голяма от Преслава няма , то тук само Преслава чета нищо друго, но това много ме радва.

Ето, доказвам ти, че не четеш само за Преслава:

преди 18 минути, Willy каза:

"Добре ли си" вече има 3М+ от три фен клипчета и общо 15М за по малко от 5 месеца.

В горния пост става въпрос за хита на 2019 година. На Преслава ще дадем награда "Албум на годината". ;) Там просто няма конкуренция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ето, доказвам ти, че не четеш само за Преслава:

В горния пост става въпрос за хита на 2019 година. На Преслава ще дадем награда "Албум на годината". ;) Там просто няма конкуренция. 

Има и още как! "Една на милион" в никакъв случай не е по-малко силен албум. Супер много разнообразна музика и силни текстове са събрани в него. Че при Петя са по-големите хитове - няма спор, но откъм стойност на Райна албума е по-добър.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Има и още как! "Една на милион" в никакъв случай не е по-малко силен албум. Супер много разнообразна музика и силни текстове са събрани в него. Че при Петя са по-големите хитове - няма спор, но откъм стойност на Райна албума е по-добър.

 

Добре, с удоволствие даваме наградата на Райна тогава! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Добре, с удоволствие даваме наградата на Райна тогава! 

Не става въпрос за награди и пр, а за изкуство. Когато едната залага на музика, а другата на комерси предимно това е резултата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, presi_fen! каза:

Пак си потвърждавам думите ,че по-голяма от Преслава няма , то тук само Преслава чета нищо друго, но това много ме радва.

Аман от теб! Бла, Бла, Бла... Кому си мислиш, че си интересен, всеки ден повтаря като папагал едно и също.

Една лъжа повторена 100 пъти, става по- голяма лъжа! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете с глупостите,че "Добре ли си" било хитът на годината. Емилия постоянно ви го доказва,че не е така. Тъкмо ми стана симпатична Галена с фенове като Уили. Що за мазохизъм е това да караш цял форум да мрази любимата ти певица?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ние съдим по трафика в youtube. Какво да направим, че песента е популярна и в чужбина, и печели от това? Ако слушахме теб, тя и "Зоопарк" беше хита на миналата година, ама се издъни на концерта и друга песен завърши с повече гледания на 31 декември. Хайде, успокой си нервната система веднъж завинаги.😈

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията не са точен показател винаги. Миналата година имаше поне 3 песни,които нямаха много гледания,а си бяха топ хитове.Пък и Емилия е толкова безлична,че дори дует с Риана надали би й докарал повече от 30 милиона.

Нямам проблеми с нервната система. Както съм казвал неведнъж Емилия ми е изключително дразнеща с това ново поведение ала Андреа и Галена,но когато има някакъв успех няма как да го пренебрегна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ако поругае майката ти и има шанс да е над Галена, и за него ще се застъпиш. Знаем си номерата, не си тук от 2 дни.

Аз и Галена нямаме вина, че е Емилия е безлична. Що за глупав аргумент?

Като е толкова небесен хит "Тръгвай си" и малчуганите припадат, никой не ги спира да му цъкат гледания. Кое ги спира? На Гери-Никол бесните хитове нищо не ги спря, "Шефката" също нищо не я спря.

Класацията я правим на база цифри. Нали вече живеем в дигиталната ера. ;)

Направете си класация за най-много реване на песен в дискотека и там си сложете, която песен искате.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Арестуваха бившия на Преслава

897661.jpg
Един от най-актуалните играчи в ъндърграунда Георги Станоев - Малката Бирма, е бил арестуван в Дубай, съобщава Блиц. Подземният герой бе издирван с червена бюлетина на Интерпол, но в продължение на месеци ловко успяваше да се измъкне от заложените му капани.

Белезниците обаче са го изненадали в момент, в който той е търсил начин да смени дестинацията. Полицаите са действали светкавично и са успели да го неутрализират. В същото време Иван Танев-Универсалния, който е негов приближен, е успял да избяга малко преди да усети строгостта на закона.

Танев също е издирван с червена бюлетина, тъй като е издирван от българските власти по подозрения във финансови афери. Предвид лошото финансово състояние на Универсалния обаче се очаква скоро той да се озове в стая без прозорци.
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Арестуваха бившия на Преслава

897661.jpg
Един от най-актуалните играчи в ъндърграунда Георги Станоев - Малката Бирма, е бил арестуван в Дубай, съобщава Блиц. Подземният герой бе издирван с червена бюлетина на Интерпол, но в продължение на месеци ловко успяваше да се измъкне от заложените му капани.

Белезниците обаче са го изненадали в момент, в който той е търсил начин да смени дестинацията. Полицаите са действали светкавично и са успели да го неутрализират. В същото време Иван Танев-Универсалния, който е негов приближен, е успял да избяга малко преди да усети строгостта на закона.

Танев също е издирван с червена бюлетина, тъй като е издирван от българските власти по подозрения във финансови афери. Предвид лошото финансово състояние на Универсалния обаче се очаква скоро той да се озове в стая без прозорци.

Точно коя снимка са избрали на Преслава. Сякаш с физиономия казва "Ми, кво да напраа, падам си по престъпници, от малка съм си такава".:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Някой ако поругае майката ти и има шанс да е над Галена, и за него ще се застъпиш. Знаем си номерата, не си тук от 2 дни.

Аз и Галена нямаме вина, че е Емилия е безлична. Що за глупав аргумент?

Като е толкова небесен хит "Тръгвай си" и малчуганите припадат, никой не ги спира да му цъкат гледания. Кое ги спира? На Гери-Никол бесните хитове нищо не ги спря, "Шефката" също нищо не я спря.

Класацията я правим на база цифри. Нали вече живеем в дигиталната ера. ;)

Направете си класация за най-много реване на песен в дискотека и там си сложете, която песен искате.

 

Прекалено много си се вживял в това да си мислиш,че мразя Галена,което разбира се е невярно.Когато има реален успех бих го изтъкнал,а не да си изсмуквам факти от пръстите.

Това за безличвостта и Емилия го казах,за да разбереш,че колкото и голям хит да има Емилия  надали някога ще има кой знае какъв трафик в ютюб.

Правете си каквито искате класиции,но пак няма да сте на първо място заради Азис и евентуално "Пиян".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Точно коя снимка са избрали на Преслава. Сякаш с физиономия казва "Ми, кво да напраа, падам си по престъпници, от малка съм си такава".:3fdb8960598fa63e:

Харесвам лошите момчетааа .... 😁

Явно и е писано да и свързват името с престъпници. А като се сетя как рева за него в Папараци ... Преслава - кралицата на подземния свят! 

Днес обаче не и е ден. Изтегли Галена за албума, сега и тази новина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Прекалено много си се вживял в това да си мислиш,че мразя Галена,което разбира се е невярно.Когато има реален успех бих го изтъкнал,а не да си изсмуквам факти от пръстите.

Това за безличвостта и Емилия го казах,за да разбереш,че колкото и голям хит да има Емилия  надали някога ще има кой знае какъв трафик в ютюб.

Правете си каквито искате класиции,но пак няма да сте на първо място заради Азис и евентуално "Пиян".

Не, моето момче, ти прекалено много се беше вживял да помрачаваш чуждо щастие почти цяла година, без някой да те е провокирал по никакъв начин. Много злобно създание беше, напоследък виждам, че се опитваш да се кротнеш.

Батко ти обаче трудно забравя несправедливости.

"Пиян" никога няма да мине "Добре ли си". Долнопробници като Азис не ме интересуват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не, моето момче, ти прекалено много се беше вживял да помрачаваш чуждо щастие почти цяла година, без някой да те е провокирал по никакъв начин. Много злобно създание беше, напоследък виждам, че се опитваш да се кротнеш.

Батко ти обаче трудно забравя несправедливости.

"Пиян" никога няма да мине "Добре ли си". Долнопробници като Азис не ме интересуват.

Чуждо щастие? Това звучи все едно "Шефката" е твоя песен и цяла година си се радвал на успеха й.🤣

Интересуват ли те или не неговата песен е с най-много гледания тази година,а "Пиян" има реални шансове да мине песента на Галя с това темпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Гледанията не са точен показател винаги. Миналата година имаше поне 3 песни,които нямаха много гледания,а си бяха топ хитове.Пък и Емилия е толкова безлична,че дори дует с Риана надали би й докарал повече от 30 милиона.

Нямам проблеми с нервната система. Както съм казвал неведнъж Емилия ми е изключително дразнеща с това ново поведение ала Андреа и Галена,но когато има някакъв успех няма как да го пренебрегна.

Гледанията не са точен показател когато на вас не ви изнася. Въртите си мнението според ситуацията. Не веднъж съм виждала да издигате някоя заради много гледания, а ако Галена ги има не били фактор. Какво друго да очаквам от хора които миналата година ореваха света, че броим няколко клипа на "Шефката", а сега същите броят и събират гледания по същия начин. Този път обаче във ваша полза и няма проблем.. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...