Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, zai4eto82 каза:

Галена няма да пуска нова песен. Заблудили сте се. 

Разбира се, че няма. Представя си песента й в офишъла да е под някоя песен на Преслава качена в личния й канал в трендинга и паникьосва

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Разбира се, че няма. Представя си песента й в офишъла да е под някоя песен на Преслава качена в личния й канал в трендинга и паникьосва

Снимката е от фотосесия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Обаче Галена за пореден път си проявява комплексите. Мислите ли, че случайно анонсира нова песен и то след фурора около Пиян и новия албум на Преслава. Очевидно е, че не е доволна от успеха на Паника, а още по очевидно е, че не иска да остави Преслава на върха. Отдавна не е била така нахъсана и продуктивна, но е вманиачена да гони Преслава... 

Не си прав хич. Паника я пеят хората с пълно гърло, уверих се в Плей в петък като бях на трио БИК- хит си е страшен. Няма да пуска нова песен, фотосесия е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Сигурно. По тая логика Емануела и Анелия, и Кали също ще гонят Преслава другата седмица. Пълни глупости. 

Само, че Галена пусна песен преди малки повече от месец. А тя от години не е пускала 2 песни в рамките на 2 месеца. А Емануела и Анелия не са се спряли тази година. През 2 месеца заливат с флопове. А коя беше Кали? 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Преди малко в лайфа на Преслава, някой написа коментар дали е ходила в Клуб 69, нещо от сорта. Павел отговори "Тя майка му работи там в 69, цял живот има стаж там"... На няколко пъти се включва неадекватно включително и накрая и страшно си личи какъв нервак и простак е. Личи си и че не са му на съце такива неща ... Накрая даже вика "Питай ги, може да искат да те гледат как ядеш", а тя само му казва "Стига де, стигаа". Ако може сигурно ще набие някой фен и през телефона. 😁

Бати боклука. Ако не му е приятно да има такива неща, нека говори с жена си да не ги прави. Майка му... а майката на Павел да не казваме, мърльо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде си сигурна че снимката е от фотосесия, Зайке? Тя ппц качва по няколко наведнъж ако е фотосесия. + скъпи дрехи, скъпи модели, брутална сцена... не ми се връзва.

И аз да бях на нейното място нямаше да съм доволен от успеха на "Паника". Тя се бори за лидерската позиция, а не за топ 3/5. Обожавам когато е амбицирана и мачка!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Бати боклука. Ако не му е приятно да има такива неща, нека говори с жена си да не ги прави. Майка му... а майката на Павел да не казваме, мърльо. 

 Не мога да разбера как го допуска до лайфове и участия. Бахти гнусния мухльо. Ако нещо може да съсипе кариерата на Пресли, то е този паразит

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Само, че Галена пусна песен преди малки повече от месец. А тя от години не е пускала 2 песни в рамките на 2 месеца. А Емануела и Анелия не са се спряли тази година. През 2 месеца заливат с флопове. А коя беше Кали? 

 

Къде видя Анелия да бълва? Няма песен от Април.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Къде видя Анелия да бълва? Няма песен от Април.

 

 

Общо взето за първото 6месечие пусна половин албум, но да, време и е за нещо ново. Дано случи, че цяла година слушаме само Прес, Галя и Емс.. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Къде видя Анелия да бълва? Няма песен от Април.

 

Сърцето ми
Заради тебе
Шампиони
Боли(или както и да се казваше бозата с Ави)
+ Просяци, Копакабана и Подлудяваш ме. 7 песни за 12/13 месеца. Направо песни за албумче.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Откъде си сигурна че снимката е от фотосесия, Зайке? Тя ппц качва по няколко наведнъж ако е фотосесия. + скъпи дрехи, скъпи модели, брутална сцена... не ми се връзва.

И аз да бях на нейното място нямаше да съм доволен от успеха на "Паника". Тя се бори за лидерската позиция, а не за топ 3/5. Обожавам когато е амбицирана и мачка!

Знам. Не е нова песен. А Паника хората си я пеят като я пуснат, уверих се. Само тука я изкарвате провал. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

 Не мога да разбера как го допуска до лайфове и участия. Бахти гнусния мухльо. Ако нещо може да съсипе кариерата на Пресли, то е този паразит

То това е неуважение и към самата нея. Погледни колко по големи мутри има и никой от тях не прави такива изцепки. То е просто срамота. Говори за майката на фен на жена му... и то без причина. Нямам думи, бива да си нагло и дори не знам как да го опиша, несъобразително е слаба дума за това същество.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

Бати боклука. Ако не му е приятно да има такива неща, нека говори с жена си да не ги прави. Майка му... а майката на Павел да не казваме, мърльо. 

Ама защо да не го прави, това е част от живота й. Той го е знаел това... И не е начина да се мъкне с нея нон стоп и да обижда хората. А Преслава изпада в конфузни ситуации заради него и пак не спря да му вика "Любов, любовче" ... Яд ме е и на нея, че не поставя ясни граници на нещата. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Галена вече има 400К последователи в Инстаграм. По този повод нека се поздравим с хита на годината:

💕💕💕

Можехте да се поздравите и с нейна песен по този повод, но и тази става :)

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава! Превръща се в третата изпълнителка след Галена и Яница с песен с +300к в spotify. Постигна го с ''Изтрезняваш ли'', която е втората най-стриймвана песен за годината след ''Добре ли си''. 

Иначе много се прееба с това качване на всички песни в нейния канал. Примерно ''Не идвай'' вървеше по-добре първите 30 часа от ''Не те забравям'', но не успя да влезе в трендинг и гледанията леко се замразиха. С ''Крадец на време'' и ''Право в очите'' се получава същото. Другия шит е, че все още не се показва активно като слушаш някой трак от канала на Пайнер. Дано скоро почнат да се показват за да натрупа повече гледания, че клетата ще изпадне в депресия.

Топ 3 на най-гледаните песни за последните 24 часа според попнейбъл: 

1. Не те забравям

2. Пръскам хонорари

3. Пиян

Новите тракове не убиха инерцията на ''Пиян''.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Stream "Da Gori v lyubov" for pure skin!!!

 

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Сърцето ми
Заради тебе
Шампиони
Боли(или както и да се казваше бозата с Ави)
+ Просяци, Копакабана и Подлудяваш ме. 7 песни за 12/13 месеца. Направо песни за албумче.

Къде слагаш "Просяци", "Копакабана" и "Подлудяваш ме" като са от миналата година? "Сърцето ми" е много добра балада, но не се оцени, "Шампиона" е хит по дискотеките и масово харесвана сред хората, единствено "Заради тебе" и това с Ави е излишно. (това с Ави даже не го броя за сингъл.)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера са откраднали едно от котетата в заведението на Вероника. Тоя е голям изрод , за да го открадне, а братчето на котето било с наранено краче. Дано му изсъхнат ръцете на тоя и дано се върне котето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...