Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Лияна на 12 септември пуска Шамар на рождения си ден и рождения ден на бащата на Коцето. 

Тя пък Луна на годишнината от сватбата на Коцето. 

И на празника на София. Да го обявят за почивен ден.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, MrKidGSA каза:

Без значение, смятам, че на Райна песента ще е по-добрата и музиканстка (Галин все пак), но що за простотия е това да издадеш нов албум с 5 нови заглавия и да пускаш веднага нов проект? За къде се е разбързала? Няма нужда от толкова свръх продукция, но ще ме е яд ако Райна отново не види трендинг, защото последните и проекти си струват. 

Страх ме е, защото нейната дефиниция за музикантска песен е нещо подобно на тази. Лично много ми харесва, но няма как да стане масов хит, а не ми се иска да флопва след година пауза без клип.



Иначе може да бързат от две причини.
1. Преслава не залага на тези песни и си иска топ хит за сезона.
2. Точно обратното. Смятат че покрай дуета, популярност ще добият и новите песни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Страх ме е, защото нейната дефиниция за музикантска песен е нещо подобно на тази. Лично много ми харесва, но няма как да стане масов хит, а не ми се иска да флопва след година пауза без клип.



Иначе може да бързат от две причини.
1. Преслава не залага на тези песни и си иска топ хит за сезона.
2. Точно обратното. Смятат че покрай дуета, популярност ще добият и новите песни.

"Написано с любов" ми е една от любимите песни, наистина. Но с оглед на визията от клипа, която сподели (доста секси и предизвикателна), дори и да е меланхолична песен, ще е бърза/умерена със силен текст. А и след хитовете, които улучи през миналата година вярвам, че вече е по-ориентирана относно това кое се харесва от широката публика. 

Именно, след 1 година пауза няма право да се дъни, защото критика няма да пестя. Надявам се, че си прав и песента и ще се забележи при всички възможни сценарии. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя Преслава си имат топ хита на сезона ("Пиян"), не знам защо бърза. Така хем "Пиян" задушава, хем отклонява вниманието от новите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

И имен ден на Надя. Имен ден и годишнина от сватбата в едно Коцето ще отбележи. 

Той е твоя сърдечен удар, че си жива е цяло чудо. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, MrKidGSA каза:

"Написано с любов" ми е една от любимите песни, наистина. Но с оглед на визията от клипа, която сподели (доста секси и предизвикателна), дори и да е меланхолична песен, ще е бърза/умерена със силен текст. А и след хитовете, които улучи през миналата година вярвам, че вече е по-ориентирана относно това кое се харесва от широката публика. 

Именно, след 1 година пауза няма право да се дъни, защото критика няма да пестя. Надявам се, че си прав и песента и ще се забележи при всички възможни сценарии. 

Надеждата умира последна!

Поздрав с този скандален хит!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Надеждата умира последна!

Поздрав с този скандален хит!

Ох, недей, че тази + "Нищо лично" от 2012 са ми кошмарни! Не знам как ги пееше тези простотии и потъна в забрава заради тях. Тук обаче компенсира, въпреки клипа:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко в лайфа на Преслава, някой написа коментар дали е ходила в Клуб 69, нещо от сорта. Павел отговори "Тя майка му работи там в 69, цял живот има стаж там"... На няколко пъти се включва неадекватно включително и накрая и страшно си личи какъв нервак и простак е. Личи си и че не са му на съце такива неща ... Накрая даже вика "Питай ги, може да искат да те гледат как ядеш", а тя само му казва "Стига де, стигаа". Ако може сигурно ще набие някой фен и през телефона. 😁

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, MrKidGSA каза:

Ох, недей, че тази + "Нищо лично" от 2012 са ми кошмарни! Не знам как ги пееше тези простотии и потъна в забрава заради тях. Тук обаче компенсира, въпреки клипа:

 

Срам и позор, че не харесваш тази песен! 
Нищо, веднага сменям поздрава с нещо още по-старо.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам много Преси, любимка ми е, но песните са слаби, няма какво да си говорим. Сред тях няма тотален хит, като последните й тракове. И защо във всички песни, се пее за чаши, за пиене, за пишене? Това само на мен ли ми направи впечатление?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И днес силни предложения от Преслава. Особено "Крадец на време", личи си ако наистина е записвала преди години.

Албума като цяло надмина очакванията ми, които отначало си бяха нулеви, де. :D Все още ми се иска да имаше и някоя разтърсваща балада.

И да отбележа пак- засега 5 от 7 песни за годината са за пиене. :D Алкохолна кралица!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галена за пореден път си проявява комплексите. Мислите ли, че случайно анонсира нова песен и то след фурора около Пиян и новия албум на Преслава. Очевидно е, че не е доволна от успеха на Паника, а още по очевидно е, че не иска да остави Преслава на върха. Отдавна не е била така нахъсана и продуктивна, но е вманиачена да гони Преслава... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Обаче Галена за пореден път си проявява комплексите. Мислите ли, че случайно анонсира нова песен и то след фурора около Пиян и новия албум на Преслава. Очевидно е, че не е доволна от успеха на Паника, а още по очевидно е, че не иска да остави Преслава на върха. Отдавна не е била така нахъсана и продуктивна, но е вманиачена да гони Преслава... 

Сигурно. По тая логика Емануела и Анелия, и Кали също ще гонят Преслава другата седмица. Пълни глупости. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко да се напиеш на новия албум на Прес, ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ! 

 

Тамън да станете малко весели и да спрете да хейтвате

  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, чудейки се как да вмъкне "Моето слабо място", между някоя от новите и последните хитове, в програмата й за концерта на планета.

bcf.png

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...