Jump to content



Фики и Цветелина Янева - Не ме оставяй


Препоръчани коментари

Току що, ANGEL каза:

Тотален хит! 
Емилия и Цвети Янева ги убиха тази година! Преслава и Галена да се учат. 

Намерили откого да се учат. Някой път пишете големи простотии 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баща му всяка година прави такива безлични дуети с различни Пайнерки - Роксана, Соня Немска и др., които никой не помни. Даже дуета с Преслава замина за нула време.

Единственото позитивно е, че ще бутнат Галена от Трендинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво е локацията на снимките. Парчето дори не можах до край да изслушам, прекалено циганско и мазно... годината е 2019 все пак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не броим "Коледа" това е първият клип на Цветелина Янева от Николай Скерлев от 9 години. Явно и тя не вижда потенциал в песента, щом не е платила за Нанков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Ако не броим "Коледа" това е първият клип на Цветелина Янева от Николай Скерлев от 9 години. Явно и тя не вижда потенциал в песента, щом не е платила за Нанков.

Може Фикича да е платил :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блудкава кръчмарска помия, спрях я след първия припев. Цура нещо започна да се излага - "Болка моя" колкото и да не е нищо ново като звучене беше по-ударна и готина, но това вече е пълен боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен боклук. Изобщо не ме грабна... Самостоятелните на Фикрет и Цура са сто пъти по-добри и хитови от това нещо... Жалко, ще си останем това лято само с “Пиян”, “Болка моя” и циганията “Най-боли ме”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики знае обаче с кого да направи дует, признавам му го! Видя се, какъв голям хит е песента на Янева "Болка моя" от Ганев и е работил с него по музиката, песен в актуалния ритъм, макар и по-кръчмарски и доста под "Болка моя", обаче нарочно да напомня за нея, поне звучи хитово, текста е приятен и защо пък не...... Това лято се пускат хубави песнички, някои от които доста хитови като на Преслава, Цветелина Янева, Емилия и Денис Теофиков. Малко, но качествено, без постоянно бълване! Така се прави.... Ами има шансове тази песен и то големи, но нека се спре с тези клонинги и прилика с други песни, дори автора да е същия. Да се стараят да предложат нещо по-разнообразно. Иначе е хубаво, не е простотия и селяния, все пак Янева прави песента и то и клипът е много хубав, дори да е простичък, тя участва ли нещата са ок за мен. Не е чак мой тип песен, но разбира се , че предпочитам такива неща пред разни боклуци с които ни заливат повечето пъти. И Фики този път намаза! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много музикантска песен, изпълнена страхотно от двама истински певци. Няма как фенове на роботизирани вокалчета, Галин и Тита да оценят такава песен. 

Страхотна е и наистина напомня на “Болка моя”, което е плюс в случая, а не недостатък. Такива песни трябва да слушаме! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ритъма на музиката и аранжимента нещо не си пасват с изпяването някъкси изпяването е бавно като за балада а ритъма като за по бързо изпяване

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...