Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 58 минути, retr0 каза:

А ти наистина ли вярваш, че говори сериозно? Бива ли да сте толкова оперирани от чувство за хумор? 

Не някой друг купи 2500 нехаресвания на "Обратно в играта".

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

горе долу Галена ще прави 450-500к реални гледания за 24ч. на мен ми трябва само 100к за да минем Преслава.

800 лири= това са 245 лв

 

За всеки случай да се купят 200.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

горе долу Галена ще прави 450-500к реални гледания за 24ч. на мен ми трябва само 100к за да минем Преслава.

800 лири= това са 245 лв

 

Пращам ти 490 лева, купи й 200,000. Надявам се транзакцията да се случи в първите 24 часа от премиерата!!!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е паметен ден. Не съм хвалил Преса май от 5 години, когато пусна "Моето слабо място", но в интерес на обективността днес ще я адмирирам. Нов албум с 5 нови песни, браво! Даже да са пълнежи пак е похвално. За първи път от години показва, че мисли и за феновете, а не само за джоба си. Дано е направила и 1-2 по-умерени песни поне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

за да купиш на Преса ли ?

 

 

Не, имам желание да помогна на Галя, за да може поне малко да доближи Преса. Искам да не изглежда толкова смешна, защото знам, че е вложила доста усилия. 

ПП: Няма ли някакъв по-тънък начин? Няма да дам и лев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да каже все пак Галена защо забави с 3 дни премиерата? Малко безсмислен ход е за мен. Иначе очаквам силен клип, за песента леко съм разколебан предвид, че е на Оцко, но за нея трябва да се е постарал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Няма ли някой да каже все пак Галена защо забави с 3 дни премиерата? Малко безсмислен ход е за мен. Иначе очаквам силен клип, за песента леко съм разколебан предвид, че е на Оцко, но за нея трябва да се е постарал. 

Някъде видях пуснат единия куплет.  Не ми звучеше нещо УАУ

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Някъде видях пуснат единия куплет.  Не ми звучеше нещо УАУ

Не е ли на тематика за пиене и изтрезняване викаш, за нищо не става. 

П.С - Причината за отлагането е ясна. Комплексира се от Преси, но да се надяваме, че е било напразно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Преслава. Албум с повече от две нови песни не беше пускан от 2011-2012. Ясно е, че всичките ще са комерс, но дано има и нещо по-баладично. Добре си изигра картите тази година.

  • Like 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изненадан приятно, че Преси ще пуска албум с цели 5 нови песни. Винаги съм си мислил, че няма нито една готова и всеки път я прави по принуда, непосредствено преди да дойде време за премиера.

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Аз съм изненадан приятно, че Преси ще пуска албум с цели 5 нови песни. Винаги съм си мислил, че няма нито една готова и всеки път я прави по принуда, непосредствено преди да дойде време за премиера.

Преслава винаги е готова с няколко песни напред

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Аз съм изненадан приятно, че Преси ще пуска албум с цели 5 нови песни. Винаги съм си мислил, че няма нито една готова и всеки път я прави по принуда, непосредствено преди да дойде време за премиера.

Тя уж и два клипа беше снимала докато била бременна и накрая видяхме само ''Да гори в любов''. Жената мистерия и викат.

  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Western каза:

ПАНИКА ИЗЛИЗА УТРЕ А ВИЕ КОМЕНТИРАТЕ АЛБУМА НА ПРЕСЛАВА

 

ЗАЩОООО ЗАЩОООО???? :@:@:@::@:@

- @Donatella

Защото е много по-важно! Защо трябва да коментираме песен, която ще има 200К купени гледания и 10К купени лайка?

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Тя уж и два клипа беше снимала докато била бременна и накрая видяхме само ''Да гори в любов''. Жената мистерия и викат.

Може втория клип от периода на бременността й да излезе след “Пиян”, за да помислим, че си е направила операция за възвръщане на стария нос. Би било гръмко, новаторско и класно!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Може втория клип от периода на бременността й да излезе след “Пиян”, за да помислим, че си е направила операция за възвръщане на стария нос. Би било гръмко, новаторско и класно!

Прекрасна идея! Повечето ще си помислят, че старата Преслава е затворена в някой килер и са сложили нейна стара двойничка. Сега я сравняваме с Майкъл Джексън. След някой месец с Аврил Лавин.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да очаквате нов клип от албума на Преслава, мислех, че за 16 години на сцената сте я научили... ще са яки песните, много по-яки от сръбския дует и "Без теб" и ще се слушат и въртят със слайдшоута. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Как може да очаквате нов клип от албума на Преслава, мислех, че за 16 години на сцената сте я научили... ще са яки песните, много по-яки от сръбския дует и "Без теб" и ще се слушат и въртят със слайдшоута. 

Според мен пък ще снима клип поне на една песен, но за съжаление после няма да се хареса на кадрите  и ще счупи флашката. Предимството да снимаш клипове за 2.80 - ако не ти харесва как е застанал кичур от косата ти в дадена сцена - в коша.

При Преси поведението на звезда е в неразумни граници, истинска богиня на високомерността. Гледайте как върви по стъпките на Глория, след години ще ни псува в коментарите на инстсграма си, а ние ще

последваме примера й и ще плуваме където и тя. ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Как може да очаквате нов клип от албума на Преслава, мислех, че за 16 години на сцената сте я научили... ще са яки песните, много по-яки от сръбския дует и "Без теб" и ще се слушат и въртят със слайдшоута. 

 

Да си припомним този неклипиран шедьовър.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може клиповете да са евтини, но важното е, че влага чувство в тях. Коя друга певица се нагълтвала с хапчета под душа само защото не се харесва на кадрите? Само Преси го може това. Все пак говорим за топ професионалист. 

  • Haha 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...