Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джена: Никой не може да копира текстовете ми, ако не ги разбира.

giphy.gif 

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Част от текста на новата песен на Джен. 

“Въглища бил купувал за зимата

че то въглища кой ползва вече? 

Парно е сърцето голямо, ала ще ям нещо довечера.

Била съм сърдита и цупя се, да, ама 

ще ходим на Пампорово.

Боли ме мозъка от глупости, нямам зелен панталон.”

Усещам как продажбите на зелените панталони след този сингъл ще скочат драстично. Джена редовно вкарва нови тенденции - да се снимаме с дрон, да си искаме подаръците защото са ни ценни и скъпи или да изкараме колата за да ходим в Студентски и центъра. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Бях забравил за мегахита "Дразни ме пак", преди да ѝ беше сложено вето, къртеше с гледания! А дори след него продължи да мачка всичките клубове в страната, а и отвъд.

Тези дни постоянно го слушам!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Усещам как продажбите на зелените панталони след този сингъл ще скочат драстично. Джена редовно вкарва нови тенденции - да се снимаме с дрон, да си искаме подаръците защото са ни ценни и скъпи или да изкараме колата за да ходим в Студентски и центъра. 

Както и резервациите за Пампорово, ще изяде хляба на останалите курорти!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Както и резервациите за Пампорово, ще изяде хляба на останалите курорти!

Аз пък ще си купя въглища, а после ще отида в Капана и Стария град.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена винаги е внасяла топ трендовете. Преди години милиони тийнейджърки по страната купуваха огърлици и маниста (макар и фалшиви), за да си ги правят като шапка на главата или си ги увиваха около пръстите на ръцете, само и само да приличат на нея. Или пък купуваха от пазара 1-2 кила грозде, за да го тъпчат с крака, както в клипа на "Обичам те и толкова". А като тоя период свърши и Джен избухна с дънково яке и шапка, въведе световния тренд SWAG, който все още е актуален дори!

  • Like 1
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Както и резервациите за Пампорово, ще изяде хляба на останалите курорти!

Абсолютно! Не е лесно да си Джена - голяма отговорност и тежест цял курорт да работи благодарение на теб.

Ти разбра ли как се е родила идеята за ''Моето момче''? Една вечер Наси попитал Джена къде трябва да я закара на участие и тя отнесена му казала: в Центъра и Студентски. Той я попитал дали е добре и тя му отговорила, че тя да, но хората... В този момент се вдъхновила и написала текста за 5 минути.

  • Haha 7
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз пък ще си купя въглища, а после ще отида в Капана и Стария град.

Аз пък съм сърдит и цупя се, ама ще ходим на Витоша този уикенд, кво да се прави.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Аз пък съм сърдит и цупя се, ама ще ходим на Витоша този уикенд, кво да се прави.

Може и в Столипиново и Шекер махала. Мене вече е срам от нас си, щото виждам ни къде ли не...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Дали Преси се е доверила на Джена за тестовете на новите си песни в албума? Силно се надявам!

Това е единственият шанс да види хит. Или ft. С Клеа.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена изяде хляба на Мариета Ангелова, нека си го кажем направо - Мариетка си стана направо за смях..

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна е Джен! От турска ханъма с пера и клиширани, любовни текстове  се превърна в модерна, независима текстово новаторка и разказвач на истории.

Може да разкаже живота на всеки в рамките на две изречения в песента, без рими, без да е в такт с музиката, так - так, само най-важното. 

“Родил се нашия, проходил, училище взел, че

завършил. Оженил се един път после два. А на път с колата за центъра - си умрял.” 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Джена изяде хляба на Мариета Ангелова, нека си го кажем направо - Мариетка си стана направо за смях..

Тя Мариета отдавна залезе. Не мислиш ли, че Джена е давала чернови за съвместните им парчета? Дженините хитове, уж писани от Мариета, нямат нищо общо с масовката. Личи личният й почерк и никой не може да ме убеди в противното. Мариета си мисли,че е яка тарикатка, ама всъщност е само една глупачка.

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам мигом Джена да направи един свой подкаст, представете си какво чудо ще е това!

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Невероятна е Джен! От турска ханъма с пера и клиширани, любовни текстове  се превърна в модерна, независима текстово новаторка и разказвач на истории.

Може да разкаже живота на всеки в рамките на две изречения в песента, без рими, без да е в такт с музиката, так - так, само най-важното. 

“Родил се нашия, проходил, училище взел, че

завършил. Оженил се един път после два. А на път с колата за центъра - си умрял.” 

Това е в стил Славка Калчева! Джена стопява жанровите граници. Приемственост му се вика! Малко е недооценена. Къде са милите момчета, че тя още си ги чака такива.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Най-добре ще е Преслава фт. Клеа,текст:Джена.

Не биха се унижили да работят с Преса, освен ако не ги тресне порив за благотворителност.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не биха се унижили да работят с Преса, освен ако не ги тресне порив за благотворителност.

Защо не? Всички знаем,че Преси е стисната и новооткритият талант на приятелката й Джени е добре дошъл. Ще спестява пари и от текстове.

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли когато Джена разказа в интервю историята за видеоклипа към сингъла "Ти къде беше"?

Събудила се една сутрин и си казала:

Момиче, ти изглеждаш секси, ти изглеждаш добре! Трябва да покажеш визия, трябва да покажеш това тяло!

Е не е ли жестока?

  • Haha 6
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Защо не? Всички знаем,че Преси е стисната и новооткритият талант на приятелката й Джени е добре дошъл. Ще спестява пари и от текстове.

 

Че Джена под 5 бона не пада!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени е 

 

След като се доказа като истински хамелеон и гении в правенето на песни и писането на текстове за ерудираните хора слушащи чалга е време да очакваме и първият й видеоклип заснет от нея. Какви са вашите очаквания?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...