Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

То не може да се определи от тоя кадар. Надуваме ли този хит докато не излезе #panic?!

Аз си представям от този кадър как е вързала кукла, която прилича на Преслава и я хвърля от върха.

:1000(6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Някой би ли ми разяснил това "аз съм си добре, но хората" откъде идва?

Абе, стана си направо за смях.

Как може да не знаеш?

Не мога да повярвам, че такива като тебе са много.

Фразата идва от хитовата текстописка - Джена, която написа мегахита "Горкото момиче".

пусни от: 0:22

 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен вече като някой ме попита как съм, отговарям с "Аз съм си добре, но хората.", всички просто остават потресени! 

Този текст ще се дешифрира поколения напред, жалко, че сега всичко, което можем да кажем са догадки, истината е някъде там, може би дори под носа ни..

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Мен вече като някой ме попита как съм, отговарям с "Аз съм си добре, но хората.", всички просто остават потресени! 

Този текст ще се дешифрира поколения напред, жалко, че сега всичко, което можем да кажем са догадки, истината е някъде там, може би дори под носа ни..

За който има нос е добре - че Преси вече почти няма такъв,  а за кратко не е имала изобщо. :(

Джена си е добре,  но Преси. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Знаех си, че ще кажеш това и ще се хванеш за кокаин-а в песента.

Язък, че си учител/ка по География. (самоумнитещеразбераттова)

Ама аз не съм .. не знам откъде имаш тази информация, но си я актуализирай, защото не е вярна.

Виждам, че сте обсъждали невероятната Джени - липсва ми времето когато се обличаше с пера и тюрбан пред джамията и пееше "аман". Но пък точно тогава мачкаше с мегахитове.

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Starboy каза:

Мен вече като някой ме попита как съм, отговарям с "Аз съм си добре, но хората.", всички просто остават потресени! 

Този текст ще се дешифрира поколения напред, жалко, че сега всичко, което можем да кажем са догадки, истината е някъде там, може би дори под носа ни..

"Аз съм си добре, но хората" ще замени модернистични жаргони като "Чук съм", "Всичко е ток и жица". 

преди 7 часа , DarkChild каза:

Някой би ли ми разяснил това "аз съм си добре, но хората" откъде идва?

И си мислиш, че си як тарикат...

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Вие се ебавате ама на мен песента на Джени наистина много ме е зарибила. Сега вместо да си пусна Пепа и Тита,написах в търсачката "аз съм си добре,но хората.."

Никой не се ебава. Песента си е супер отвсякъде - музика, аранжимент, подканя за лудешки танци. И клипът е цветен. Джена за първи път изглежда толкова добре и дългокрака. Прилича ми на черна Луна, която се слави с най-дългите крака и конска опашка. И също си пише сама текстовете. Няма нищо случайно. Джена се готви да й вземе престола! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смяхте се на Глория, ама и вашата любимка Галя трие коментари. Някой беше написал нещо от сорта, че след “Пиян” песента трудно ще се забележи, и тя го изтрила. Даже този коментар беше най-лайкван... СМЕШНИЦА 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да заредите деня си с доброта и позитивизъм, започнете утрото с траковете на Тони Дачева.

@-A. Това е моето специално предложение към теб!

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

За да заредите деня си с доброта и позитивизъм, започнете утрото с траковете на Тони Дачева.

@-A. Това е моето специално предложение към теб!

 

А това е моето към теб! По-позитивно от това няма накъде!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

За да заредите деня си с доброта и позитивизъм, започнете утрото с траковете на Тони Дачева.

@-A. Това е моето специално предложение към теб!

 

Супер трак!

Пусни си този ретро хит със сертификат х9 Platinum. 

 

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Смяхте се на Глория, ама и вашата любимка Галя трие коментари. Някой беше написал нещо от сорта, че след “Пиян” песента трудно ще се забележи, и тя го изтрила. Даже този коментар беше най-лайкван... СМЕШНИЦА 😂

А тя Преса хич не беше смешна с нейните изцепки, блокирания, триене и плезене като 11 годишна тинейджърка взела се за някоя богиня...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Много слабо тоя път. 

Не е зле - тоталните хитове на Емануела и Илиян, Юнона, Ани Хоанг и Малката са вътре. Джордан и Яница също вървят. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Не е зле - тоталните хитове на Емануела и Илиян, Юнона, Ани Хоанг и Малката са вътре. Джордан и Яница също вървят. 

 

На Юнона и Ани Хоанг какви хитове са пък? Много  по-силна е била в годините тази компилация. Дано пуснат и Бикините и да са по-добре. Липсва ми Коцето в тези компилации вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...