Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Blueberry каза:

Преслава напуска "Пайнер" и подписва с "Алфа"?

Тя ако напусне "Пайнер", направо да закриват фирмата. :lol: Убеден съм, че ако фирмата тръгне да се разпада някой ден, тя ще е последната останала.

  • Like 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Ивелина Колева гледайки новия клип на Галена:

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, El Gato каза:

Преслава е коментирала последната снимка на Лидия в инстаграм.

Десита преди малко я последва.

Да не би Галин да я урежда за колаборация с Лидия или Десита?

 

828A4C8B-F6C3-4096-82EA-9AE24D59DC4E.jpeg

B0850DB5-2B17-4BA2-8188-09CE5DD071EE.jpeg

E7E78FB9-6158-474E-8F5C-43D9CA36E6F3.jpeg

080427A1-73A2-4515-879C-043E1FD76C56.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Преслава ще излезе до един месец и ще съдържа 6 познати песни и 5 нови.

Познатите са:

- Не се изтриваш
- Обратно в играта
- Bogovi zemljom hode
- Да гори в любов
- Изтрезняваш ли
- Пиян

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 6
  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преснóса изкара наистина хитова песен. Но лицето ѝ е покъртително. На клипчето, където хвърля чашата назад, е нещо ужасно. Ма'ни, че не прилича на себе си, гадното е, че с липсата на мимиките, лицето ѝ е сковано, безизразно, неестествено. :(

Преди години ме беше яд, че Мария си развали джуките, но сега за Преснóса ме е пó яд. 

Все са се правили корекции, но при нея е най-фрапантно. Честито! Нали все да е първа, ето ѝ, и тук е на върха. Нямало е досега такава, която толкова да се коментира за тунинга си. Жалкото е, че не е с хубаво, освен от страна на повечето ѝ фанатизирани фенчета, за които, каквото и да направи, все ще е най...

Дано това да е само в следоперативния период и впоследствие лицето ѝ да се отпусне и да приеме по-нормални черти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Новият албум на Преслава ще излезе до един месец и ще съдържа 6 познати песни и 5 нови.

Познатите са:

- Не се изтриваш
- Обратно в играта
- Bogovi zemljom hode
- Да гори в любов
- Изтрезняваш ли
- Пиян

Келешка! Да пропусне единствените песни, които харесвам: Нашето любов е, Без теб, Аматьорка и Пада звезда! Абе, стана си направо за смях! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Новият албум на Преслава ще излезе до един месец и ще съдържа 6 познати песни и 5 нови.

Познатите са:

- Не се изтриваш
- Обратно в играта
- Bogovi zemljom hode
- Да гори в любов
- Изтрезняваш ли
- Пиян

Нямаме търпение. Бях останал с впечатлението, че никога няма да пусне албум повече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Fast каза:

Да беше сложила Слабото място вместо Боговете.

Е, със сигурност ще е в албума. Сигурно и така ще се казва. Това е най-големия хит в последните години

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Айде, айде... Истината боли! Жалко за Галя, че е подкрепяна от такива като Мара, които не знаят броя на песните си и са с по три хита за последните 10 години. 

ПП: Не е важно колко приятели имаш, важно е да са истински, а Азис и Софка са най-народните в жанра

Точно Азис е истински. И как се на Мара залиташ, макар, че дори тя е по - стока от Азис. Ами Деса, Емилия, Стораро ? А Софа е трудно да определим дали въобще е човек, а не олигофрен. За мен тя функционираща мозъчна дейност няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Точно Азис е истински. И как се на Мара залиташ, макар, че дори тя е по - стока от Азис. Ами Деса, Емилия, Стораро ? А Софа е трудно да определим дали въобще е човек, а не олигофрен. За мен тя функционираща мозъчна дейност няма. 

А и Галя подобни лицемери не би допуснала около себе си. Със сигурност всичките са пробвали да я четкосват. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

А и Галя подобни лицемери не би допуснала около себе си. Със сигурност всичките са пробвали да я четкосват. 

За Галин при всички случаи. Колко пъти се моли за дует...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...