Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ама знае как да ми ги пусне Ютубето бееееее, Галче - Феноменален, Добре ли си, после Деско с Шума и сега Уродислава с Пиян. Само страхотни хитове.

Тая Преса трябва гъзо да й лиже на Галя, че сигурно заради нея стана човек и роди, та се й задоми. Нали сега не гледаме за какво, но все пак.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , -A. каза:

''Добрини'' на Преслава преживява някакъв ренесанс. За последната седмица е направила близо 70к. от някакво фен клипче. ''Пиян'' също има заслуга за това защото повечето и клипове са са скочили доста в popnable, но тази тенденция на ''Добрини'' я има още от преди 2-3 седмици когато също правеше +40к. 

Пеенето по участия може би допринася за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

А Преслава в Щатите

Голяма работа, сега ще пиша и Галена щше звучи в щатите. Па и как ще звучи там като ти пишеш през деня. Сега нека не се правим, че не сме били в щатите.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Screenshot_20190725-225633.jpg

Е те пионерки ще са. Първата лесбо сватба в БГ, ще си търкат дупетата с него ли ? Рашия ще трябва да извади манго паламарката, че Галинка дори да има желание няма как да се случи без намеса на чичо доктор. Има й пенис колани, но Камелия каза, че са неефективни.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне за заглавието на една песен на невероятната повелителка на тестовете Джени? Излезе през 2015 или 2016,но я изтриха от канала на Планета,беше снимана по морето и в клипа имаше знамето "Джена или смърт".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Някой може ли да ми помогне за заглавието на една песен на невероятната повелителка на тестовете Джени? Излезе през 2015 или 2016,но я изтриха от канала на Планета,беше снимана по морето и в клипа имаше знамето "Джена или смърт".

 

Дразни ме пак, 2016

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Някой може ли да ми помогне за заглавието на една песен на невероятната повелителка на тестовете Джени? Излезе през 2015 или 2016,но я изтриха от канала на Планета,беше снимана по морето и в клипа имаше знамето "Джена или смърт".

ми пиши й бе. най много да те насмете на лично, ама го пусни тука и аз да видя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях забравил за мегахита "Дразни ме пак", преди да ѝ беше сложено вето, къртеше с гледания! А дори след него продължи да мачка всичките клубове в страната, а и отвъд.

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой ме пита “Джена или смърт” няма да имам време да отговоря защото ще съм си забил ножица в сънната артерия преди края на въпроса. 

После питащия ще си е добре, но аз. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Ако някой ме пита “Джена или смърт” няма да имам време да отговоря защото ще съм си забил ножица в сънната артерия преди края на въпроса. 

После питащия ще си е добре, но аз. 

Ел Ей, да, питащия ще си реши къде да ти се извини.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Бях забравил за мегахита "Дразни ме пак", преди да ѝ беше сложено вето, къртеше с гледания! А дори след него продължи да мачка всичките клубове в страната, а и отвъд.

На остров Крит страстта я палят като кибрит! Паметен трак, сигурно и този текст е писан от самата нея.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че Джена спря да работи със сестра си. Помня колко много се хвалеше с текста на ''Да те прежаля'' преди да разбере, че е копиран от друга песен. Явно тя прощава, но не забравя.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

На остров Крит страстта я палят като кибрит! Паметен трак, сигурно и този текст е писан от самата нея.

Джена е текстописеца на деселетието, да не кажа века! 

"За тебе е добра, но гърмяща змия. За секунди ускорявам, спирачки - нямам!" 

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от текста на новата песен на Джен. 

“Въглища бил купувал за зимата

че то въглища кой ползва вече? 

Парно е сърцето голямо, ала ще ям нещо довечера.

Била съм сърдита и цупя се, да, ама 

ще ходим на Пампорово.

Боли ме мозъка от глупости, нямам зелен панталон.”

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...