Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, чушка. каза:

Добър поиска, най-добрият, ето!

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

 

fast.jpg

Третото са споделянията, второто коментарите, а първото гласовете.

  • Thanks 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Ами нищо. Просто ми показва статистиката на някаква песен. Сигурно, защото съм от телефон?

Трябва да променяш YouTube линковете на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, foxy_vd каза:

Румяна си падаше по циганийката в чалга. Тя и бе гадже с циганин когато катастрофира, даже той караше. Румяна бе с манталитет на Петра, Сашка Васева, Ивана. Нямаше как да се измъкне от това, което харесва. "Две очи разплакани" доста изкривяват практическата и музикална насоченост и реално всичката и друга дискография се е забравила поради тази причина. Кама, Глория и Деса бяха от друго тесто. Затова се адаптираха така лесно към конюнктурата от 1998 до 2003. И докато Глория си го мереше с Ивана пропусна момента, в който турнетата дадоха мощен тласък на кариерата на Кама. А можеше и тя да се закачи.

Така като се замисля има 4 фундаментални момента, в които станаха големите размествания в този бизнес:

... до 1998 - естрадна чалга

1998-2003 - тв планетна и нов-фолк чалга

2003-2010 - чалга на турне

2010-2014 - фейсбук и you tube чалга

Който успее да направи рефреша навреме и ОС. Който не успее да се закачи по-добре да хлопва кепенците. :bo:

 

Не е съвсем така. Румяна беше издала албум с балади, даже като катастрофира преиздаваха поне 4-5 пъти двоен албум с баладите й. Беше си фактор и то стабилен. Две очи разплакани й е визитката, определено. Даже имам този албум на диск. Помня, че като стана инцидентът и жълтурите пишеха, че Глория била ходила на разни врачки да  проклеят Румяна и да й се случи нещо такова. А и как няма да се забрави дискографията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Като говорим за хитове, никой не казва нищо за споделянията, а всъщност те са доста важен показател за това дали една песен е хит и дали е с купени гледания!

Най-споделяни през 2018:

1. Преслава-Да гори в любов (140К)

2. Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше (108К)

3. Галена-Феноменален (102К)

 

Най-споделяни през 2019:

1. Галена и Миле Китич-Добре ли си (171К

2. Преслава-Изтрезняваш ли (125К)

3. Азис-Жено, бягай (121К)

ПП: Нали твърдяхте, че гледанията на “Изтрезняваш ли” били купени? Има страшно много споделяния (ако не беше Миле Китич, “Изтрезняваш ли” щеше да е на първо място), спечели какви ли не класации, включително и стигна до най-призовите места на Spotify и Itunes... единствено чакаме реакция, но това ще стане, когато Преса реши да си пусне живото пеене на тази песен и даде на публиката. 

Коментирайте, че Анелия и тъпия ѝ “Зоопарк” имат около 90К споделяния, а излезна в началото на миналата година. Имаше и много вяла реакция в Арената, а за класации не си спомням да е печелила... Тук 20-те милиона гледания могат да са съмнителни. :) 

 

Няма какво да коментирам. Самият факт, че вярваш на YouTube говори, че си нямаш хал хабер от това какво е хит.

Ще видиш, че колкото и да ни е яд, Преслава няма голям хит и много спешно й трябва нова песен, иначе е gg за годината.

Галена, Кама, и Емилия които ги няма в твоите данни могат спокойно да си изкарат лятото както са сега. Галя има феноменален и тръгвай си, Кама има вимето ти, Емилия е с два епизода :D

Иди на клуб и виж как реагират на тръгвай си и как на изтрещяваш ли. И на мен песента ми е топ за годината, Пресето ми е любимка за разлика от Ема, но това са фактите миличка:D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Не е съвсем така. Румяна беше издала албум с балади, даже като катастрофира преиздаваха поне 4-5 пъти двоен албум с баладите й. Беше си фактор и то стабилен. Две очи разплакани й е визитката, определено. Даже имам този албум на диск. Помня, че като стана инцидентът и жълтурите пишеха, че Глория била ходила на разни врачки да  проклеят Румяна и да й се случи нещо такова. А и как няма да се забрави дискографията?

Да защото е пукясала. И Майкъл Джексън беше в дупка и никой не се сещаше за него преди да ритне камбаната. Но като се спомина и направи отново рекордни продажби. Същото е и с въпросната, като е умряла е станала по голяма звезда отколкото приживе. Човечеството е наистина жалка издънка, но сега не е темата.

ФикЛена моля те не слагай такива гнусни снимки. Някой да я махне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Donatella каза:

Само 11 ли хяхяхаххахахафа 20 кога?

Не знам кога, но има повече гледания и от двете Галенини песни тази година.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Някой спомена за хит:

хайде да тресем дупенца на кючечето между куплетите!

Редовно го правим! То прави песента. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще си говорим пак след месец!

Ще си говорим, особено ако двете си пуснат паралелно новите песни и тази на Преса пак дръпне :D 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ще си говорим, особено ако двете си пуснат паралелно новите песни и тази на Преса пак дръпне :D 

Ще купя няколко милиона на Галя и решаваме спора :) Шегувам се, ама както е тръгнало Феноменален ще бие да гори, а добре ли си ще мине изтрезняваш ли.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ще си говорим, особено ако двете си пуснат паралелно новите песни и тази на Преса пак дръпне :D 

Преслава със сигурност ще има много силен старт заради интереса около новата самоличност ( :D ), но всичко зависи от песента дали ще остане интереса или не. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...