Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Какви са тези затапки на ниво детска градина. Факт е, че и тя, и Ивана може да са имали супер огромни постижения и хитове, но от 12 години масов хит не са видяли.

И какво от това? Аман от твоя ламтеж певиците да са винаги в ТОП 3. Те са изписали имената си със златни букви в историята на музиката. Глория е царувала 10 години като ненормална и продавала по 200-300 000 копия от албум. Кели обаче настоява за клубни комерси тип "Пия, чупя, блъскам", за да я признае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против Глория, определено има безспорни качества, които са я направили име, но според мен е имала голям късмет, че е изгряла по време, когато е нямало никаква конкуренция. Ако сега се появи момиче тип като нея, не мисля че би имало шанс за кариера, камо ли да изгради име като нейното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Атанас се казва, едно време обикаляше училищата в София да търси млади певици.

Но да, този е от глориевите подлизурковци, които й казват, че е номер едно независимо от песните, които пуска. 

Тоест няма нищо любовно ли? Щото гледам всички коментари са все 1 са женени

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сцената обичам лудо каза:

А, как точно се слагат линковете за да се визуализират не само като линк ? 

 

 

Системата автоматично засича на коя певица си фен. Ако тя е нямала хит през последните 12 години, не можеш да публикуваш линкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Сцената обичам лудо каза:

А, как точно се слагат линковете за да се визуализират не само като линк ? 

 

 

Става само с постове от социални мрежи (Фейсбук, Инстаграм, Туитър и тн.).

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

Познаваш ли този лъв?

 

IMG_20190714_214703.jpg

Не? ;оо

п.с. Кондоме, никой не ти говори за комерси и Топ 3.
Колко комерси избълва в опит да влезе в актуалната вълна през последните 10 години, но всички с изключение на "Ненаситна"  завършиха безславно. Ако беше въпроса в това - защо на нея нищо не й се получи хитово? Още при първия по-силен отпор от страна на Калудова рухна. Последната след 3-4 години я последва.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не? ;оо

п.с. Кондоме, никой не ти говори за комерси и Топ 3.
Колко комерси избълва в опит да влезе в актуалната вълна през последните 10 години, но всички с изключение на "Ненаситна"  завършиха безславно. Ако беше въпроса в това - защо на нея нищо не й се получи хитово? Още при първия по-силен отпор от страна на Калудова рухна. Последната след 3-4 години я последва.

Човеко, тази жена не рухна под напора на Камелия, Деси Слава, Кати, Румяна, Софи Маринова, Рени, Таня Боева, Луна, Цветелина, Нелина и много други, които излезнаха на сцената като по-нови имена от нея, имаха мега хитове и бяха супер актуални по няколко сезона/години.

Комерсите на Глория в последно време не са като типичните комерси за дискотека, много добре го знаеш. Тя си настоява на някакъв си нейн леко лелченски стил, а това няма как да се хареса в повечето случаи.

Какво все скачаш срещу нея не мога да разбера? Всепризната от цялата държава, владяла България така, както никой друг (защото това през 90-те няма как да се сравни с 2 десетилетия по-късно), до ден днешен единствена прави успешни самостоятелни турнета, нашия тръгнал да я обявява за никоя. Никоя за теб и тия до 25-годишна възраст, които нито знаят какво е било по нейно време, нито уважават по начина, по който подобава проправилите път на целия жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че в епохата на "естрадната чалга" (аз съм автор на тази сентенция) до 2000 година Глория бе лидер. Тя нямаше как да оцелее като такъв след 2000-та в епохата на "клубната чалга", ако Маргарита Лозанова не бе измислила наградите именно за да канонизира Глория и удължи блясъка на кариерата и до "Планета Мура Мега".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно да кажеш, че понеже Уитни Хюстън към края на кариерата си вече не правеше големи хитове или е рухнала под напора на Марая Кери и Селин Дион в даден момент - и край - да я отпишем. Тя не е в ТОП 3, тя няма дискотечни хитачки, не може да се мери с Риана и Ариана Гранде, ма ква Уитни, ква Хюстън, дур да я няма бе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Каква прима е тази, като в 50% от кариерата си е била в девета глуха.

 

преди 1 час, PreslavaIsTheQueen каза:

Факта, че говориш в минало време, означава, че вече не е! Всъщност откакто се появи Преслава, няма друга прима!

Научете значението на думата "прима" и тогава се изказвайте, защото се излагате. 

Каква Преслава, каква прима? :roll1:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Само да отбележа, че в епохата на "естрадната чалга" (аз съм автор на тази сентенция) до 2000 година Глория бе лидер. Тя нямаше как да оцелее като такъв след 2000-та в епохата на "клубната чалга", ако Маргарита Лозанова не бе измислила наградите именно за да канонизира Глория и удължи блясъка на кариерата и до "Планета Мура Мега".

Никакви канони и назаслужено връчени награди не могат да те направят хит и близък до сърцата на малки и големи.

Глория 2001 има най-продавания чалга албум.

2003 мачка с концерт в НДК и 3 от най-големите хита за годината.

2004 пуска един от вечните мастодонти на чалага - дуета с Азис.

2007 й е последния голям хит - "Ако те няма".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

 

Научете значението на думата "прима" и тогава се изказвайте, защото се излагате. 

Каква Преслава, каква прима? :roll1:

Дори в истинския смисъл на думата, пак не е "прима".

И хич не ми опонирайте. Може да си е имала грандиозните успехи, но след 2004 г. е кръгла нула с там-там някое попадение като "Ако те няма" и "Ненаситна". Концертите не ги отричам, но всички знаем че събира публика заради старите песни, а не с новите буламачи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Дори в истинския смисъл на думата, пак не е "прима".

И хич не ми опонирайте. Може да си е имала грандиозните успехи, но след 2004 г. е кръгла нула с там-там някое попадение като "Ако те няма" и "Ненаситна". Концертите не ги отричам, но всички знаем че събира публика заради старите песни, а не с новите буламачи.

Ма от къде на къде някой е длъжен да е в ТОП 3, ТОП 5 или ТОП 10 цели 25 години, за да уйдиса на Кака-Келивския акъл? Ти чуваш ли се изобщо?

Твоята актуална любимка е толкова време в ТОП-а поради тотален фалит на целия жанр и масова дегенерация при младото поколение откъм гласови данни и визия. Виж какви боклуци се пробваха да стават фолк певици в последните 10 години. Най-яките нови лица отидоха в конкурентния жанр. Епохите на Глория и Преславa нямат база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Дори в истинския смисъл на думата, пак не е "прима".

И хич не ми опонирайте. Може да си е имала грандиозните успехи, но след 2004 г. е кръгла нула с там-там някое попадение като "Ако те няма" и "Ненаситна". Концертите не ги отричам, но всички знаем че събира публика заради старите песни, а не с новите буламачи.

Никой не твърди,че към днешна дата Глория е в топ-а, но да казваш, че е кръгла нула е смешно. Най-малкото заради уважението, което си е заслужила. Любимката ти е пяла с дезодорант пред огледалото песните на такива като Глория и се е учила от тях. 

Не мисля да ти опонирам и без това не виждаш по-далеч от носа на Преслава. Правиш евала на смешн селянки като Петра, не очаквам обективност. ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Ма от къде на къде някой е длъжен да е в ТОП 3, ТОП 5 или ТОП 10 цели 25 години, за да уйдиса на Кака-Келивския акъл? Ти чуваш ли се изобщо?

Твоята актуална любимка е толкова време в ТОП-а поради тотален фалит на целия жанр и масова дегенерация при младото поколение откъм гласови данни и визия. Виж какви боклуци се пробваха да стават фолк певици в последните 10 години. Най-яките нови лица отидоха в конкурентния жанр. Епохите на Глория и Преслав нямат база за сравнение.

А и никоя не е била толкова дълго бутана, колкото Пепа Толбухинска. Това нейно фаворитизиране от фирмата уби бранша.

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

Ма от къде на къде някой е длъжен да е в ТОП 3, ТОП 5 или ТОП 10 цели 25 години, за да уйдиса на Кака-Келивския акъл? Ти чуваш ли се изобщо?

 Твоята актуална любимка е толкова време в ТОП-а поради тотален фалит на целия жанр и масова дегенерация при младото поколение откъм гласови данни и визия. Виж какви боклуци се пробваха да стават фолк певици в последните 10 години. Най-яките нови лица отидоха в конкурентния жанр. Епохите на Глория и Преслав нямат база за сравнение.

Пак ми слагаш думи в устата. Нито някъде пиша за ТОП-ове, нито за Преслава. Вземи и се успокой. Казвам, че лежи на стари лаври и в половината от кариерата си е била завряна в девета глуха, което е факт.

Относно "прима"-та, дори самата Глория признава друго ;)

00:12

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Пак ми слагаш думи в устата. Нито някъде пиша за ТОП-ове, нито за Преслава. Вземи и се успокой. Казвам, че лежи на стари ларви и в половината от кариерата си е била завряна в девета глуха, което е факт.

Относно "прима"-та, дори самата Глория признава друго ;)

00:12

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TSARvul каза:

Никакви канони и назаслужено връчени награди не могат да те направят хит и близък до сърцата на малки и големи.

Глория 2001 има най-продавания чалга албум.

2003 мачка с концерт в НДК и 3 от най-големите хита за годината.

2004 пуска един от вечните мастодонти на чалага - дуета с Азис.

2007 й е последния голям хит - "Ако те няма".

В 2001-ва всеки правеше нещо, а на "Златният Мустанг" видяхме кой е истинския лидер в този бизнес. Публиката имаше листчета на седалките си в "Двореца на културата и спорта" във Варна, а над 70% от 5000 души не могат да сбъркат случайно какво да напишат на тях и да сложат в урната. Но Маргарита се намеси като част от журито, а Пайнера с претенциите си и се поличи първата голяма измама в чалгата. 2003-та концертът е по-празен и от 2009. И пак Маргарита с Пайнера украсиха ситуацията, за да не е грозно накрая. 2004-та си имаше турне. Кой и какво е имал, там е представил. Не мисля, че в тази година Глория може да претендира, защото с нищо не изпъкна на турнето, а за да не е Кама, Пайнера си пробута Ивана. 2007-ма всичко бе ясно, затова се измислиха награди на десетилетието от Маргарита - отново за да се възроди нещо около Глория. Но, обективно погледнато тя бе отпаднала от топа още в 2005-та....

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пак ми слагаш думи в устата. Нито някъде пиша за ТОП-ове, нито за Преслава. Вземи и се успокой. Казвам, че лежи на стари ларви и в половината от кариерата си е била завряна в девета глуха, което е факт.

 

 

Аз много добре ти знам начина на мислене. Ти си обсебен от ТОП-ове и това кой е на върха.

С каква друга цел го казваш това, че е завряна в девета глуха Глория? Тоест, че не в ТОП-а. Еми, същото де...

Аз ти казвам: Ако ти беше жив свидетел на нейното безапелационно властване над държавата, щеше да имаш съвсем друга нагласа към нея. Лидерството на Преслава щеше да ти се струва смешно и жалко в сравнение с това на Глория. И 10 години съвсем не е малко. В световен мащаб рядко някоя звезда властва над 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

В 2001-ва всеки правеше нещо, а на "Златният Мустанг" видяхме кой е истинския лидер в този бизнес. Публиката имаше листчета на седалките си в "Двореца на културата и спорта" във Варна, а над 70% от 5000 души не могат да сбъркат случайно какво да напишат на тях и да сложат в урната. Но Маргарита се намеси като част от журито, а Пайнера с претенциите си и се поличи първата голяма измама в чалгата. 2003-та концертът е по-празен и от 2009. И пак Маргарита с Пайнера украсиха ситуацията, за да не е грозно накрая. 2004-та си имаше турне. Кой и какво е имал, там е представил. Не мисля, че в тази година Глория може да претендира, защото с нищо не изпъкна на турнето, а за да не е Кама, Пайнера си пробута Ивана. 2007-ма всичко бе ясно, затова се измислиха награди на десетилетието от Маргарита - отново за да се възроди нещо около Глория. Но, обективно погледнато тя бе отпаднала от топа още в 2005-та....

Тези награди бяха за периода 1998-2008 и даже не съм сигурен до колко трябваше Глория да спечели, при положение че 2002 беше на Камелия и Деси Слава, 2004, 2005, 2006 - на Ивана, 2007, 2008 - на Преслава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...