Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, TSARvul каза:

Аз много добре ти знам начина на мислене. Ти си обсебен от ТОП-ове и това кой е на върха.

С каква друга цел го казваш това, че е завряна в девета глуха Глория? Тоест, че не в ТОП-а. Еми, същото де...

Аз ти казвам: Ако ти беше жив свидетел на нейното безапелационно властване над държавата, щеше да имаш съвсем друга нагласа към нея. Лидерството на Преслава щеше да ти се струва смешно и жалко в сравнение с това на Глория. И 10 години съвсем не е малко. В световен мащаб рядко някоя звезда властва над 10 години.

И без да сравнявам, лидерството на Преслава е повече от невероятно, безапелационно и страхотно! ❤️

Освен това в онези времена не е имало човек без хит - като почнеш от Мира, Коста Марков, Петра, Екстра Нина, Цветелина, Нелина ... та стигнеш до Глория и Камелия. Не мога да кажа същото за днешните времена.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тези награди бяха за периода 1998-2008 и даже не съм сигурен до колко трябваше Глория да спечели, при положение че 2002 беше на Камелия и Деси Слава, 2004, 2005, 2006 - на Ивана, 2007, 2008 - на Преслава.

Ами там е драмата, че наградите са от 1998-ма и никой, ама никога не коментира нещо преди 2002-ра. Там някой каза, а после написа, че Глория е била лидер, а това никога не се обсъди и се прие за чиста монета. Много ми е интересно да видя как ще звучат днес хитовете на Глория от периода 1998-2002, където не някой друг, а Маргарита я направи доминираща. Айде да излезе и да изпее нещо от онзи период. Да видим и ние как се приема днес. Щото нали знаеш какво ще напиша като контрапункт на тази версия? Въобще тази инициатива на Маргарита бе като бенефис за Гло. Това последно можеше да направи за нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

И без да сравнявам, лидерството на Преслава е повече от невероятно, безапелационно и страхотно! ❤️

Освен това в онези времена не е имало човек без хит - като почнеш от Мира, Коста Марков, Петра, Екстра Нина, Цветелина, Нелина ... та стигнеш до Глория и Камелия. Не мога да кажа същото за днешните времена.

И какъв е изводът - че при турбоконкуренция, в която всички са имали хитове, Глория се е задържала на върха бая време. А Преса сега къде я буташ, да е първа на село ли? Че то работят 5 имена на кръст. Ако се бе появила през 90-те, сигурно щеше да е на ниво Тонита. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И без да сравнявам, лидерството на Преслава е повече от невероятно, безапелационно и страхотно! ❤️

Освен това в онези времена не е имало човек без хит - като почнеш от Мира, Коста Марков, Петра, Екстра Нина, Цветелина, Нелина ... та стигнеш до Глория и Камелия. Не мога да кажа същото за днешните времена.

Точно така! Първо, че в държавата имаше около 1.5 млн повече хора. Второ, че всички слушаха чалга, а не както сега, само две отделни възрастови групи. Направи си сметка за какво властване, за какво еуфория е ставало въпрос. Нищо общо с днешнте еднообразни мелодии с изтъркани текстове. Точно затова двете епохи са несравними.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не? ;оо

п.с. Кондоме, никой не ти говори за комерси и Топ 3.
Колко комерси избълва в опит да влезе в актуалната вълна през последните 10 години, но всички с изключение на "Ненаситна"  завършиха безславно. Ако беше въпроса в това - защо на нея нищо не й се получи хитово? Още при първия по-силен отпор от страна на Калудова рухна. Последната след 3-4 години я последва.

Янко Ваташки! Бивш съпруг на Соня Лукова Немска и баща на Рая Янкова Ваташка

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Ами там е драмата, че наградите са от 1998-ма и никой, ама никога не коментира нещо преди 2002-ра. Там някой каза, а после написа, че Глория е била лидер, а това никога не се обсъди и се при е за чиста монета. Много ми е интересно да видя как ще звучат днес хитовете на Глория от периода 1998-2002, където не някой друг, а Маргарита я направи доминираща. йде да излезе и да изпее нещо от онзи период. Да видим и ние как се приема днес. Щото нали знаеш какво ще напиша като контрапункт на тази версия? Въобще тази инициатива на Маргарита бе като бенефис за Гло. Това последно можеше да направи за нея....

Глория никога не е имала такива безспорни хитове като Ивана и Камелия, които да ги пее цял стадион. Какво ще ти изпее от онези години - най-много на "Златна клетка", ако реагира някой.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Янко Ваташки! Бивш съпруг на Соня Лукова Немска и баща на Рая Янкова Ваташка

Ужас! Изглежда много стар. Знам го по име, но не и като визия.

Соня Н. мачка с ужасен вкус!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Янко Ваташки! Бивш съпруг на Соня Лукова Немска и баща на Рая Янкова Ваташка

Ожени се за Рая Янкова Ваташка и Соня ще ти предпише къщата си, барабар с двора. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Точно така! Първо, че в държавата имаше около 1.5 млн повече хора. Второ, че всички слушаха чалга, а не както сега, само две отделни възрастови групи. Направи си сметка за какво властване, за какво еуфория е ставало въпрос. Нищо общо с днешнте еднообразни мелодии с изтъркани текстове. Точно затова двете епохи са несравними.

Не може да отречеш обаче, че и Преслава закачи от периода на силната чалга като пребори терминаторката Ивана и се качи на върха в неговия край. Даже за последните 15 години е единствената с официално обявен "златен албум". Не одобрявам прекаленото издигане на едната и омаловажаване на другата.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не може да отречеш обаче, че и Преслава закачи от периода на силната чалга като пребори терминаторката Ивана и се качи на върха в неговия край. Даже за последните 15 години е единствената с официално обявен "златен албум". Не одобрявам прекаленото издигане на едната и омаловажаване на другата.

И кой омаловажава Преслава? Каза ти се, че царуванията им нямат база за сравнение поради различните обстоятелства. Това не е омаловажаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Глория има песен, която малки и големи биха запели от първата до последната дума на стадион и тя дори не е от периода до 2000 г. - “Не сме безгрешни”.

А след 2010 има и нейн лаф, който малки и големи знаят - "Топя се като кубче лед". :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

И кой омаловажава Преслава? Каза ти се, че царуванията им нямат база за сравнение. Това не е омаловажаване.

Ти описваш цялото властване на Преслава от позицията на днешната чалга (през 2019 г.), а то се е развивало и в други времена. Това исках да кажа.

Ти също си представи за каква еуфория е ставало дума при Преслава щом през 2006 г. над 40 хил. души стадион в София я скандираха на концерта Мура Мега минути след като Ивана осъществи най-силната изява в кариерата си, и вместо скандираното име на сцената излезе ... Глория.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ти описваш цялото властване на Преслава от позицията на днешната чалга (през 2019 г.), а то се е развивало и в други времена. Това исках да кажа.

Ти също си представи за каква еуфория е ставало дума при Преслава щом през 2006 г. над 40 хил. души стадион в София я скандираха на концерта Мура Мега минути след като Ивана осъществи най-силната изява в кариерата си, и вместо скандираното име на сцената излезе ... Глория.

Така е, да. Преслава и тя намаза едни 3-4 години от пика на жанра.

А Галче? Галче какво намаза? :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Така е, да. Преслава и тя намаза едни 3-4 години от пика на жанра.

А Галче? Галче какво намаза? :cry2:

Мъж мечта, две деца, имение и супер успешна кариера. Горката, сигурно хич не е щастлива от живота :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Така е, да. Преслава и тя намаза едни 3-4 години от пика на жанра.

А Галче? Галче какво намаза? :cry2:

Галче намаза мъжки полови секрети във ваната. :ba:

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Мъж мечта, две деца, имение и супер успешна кариера. Горката, сигурно хич не е щастлива от живота :( 

retrO поздравява Галин Анастасов Анастасов със следната песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, TSARvul каза:

Ожени се за Рая Янкова Ваташка и Соня ще ти предпише къщата си, барабар с двора. :1000(29):

Жалко, че продадоха двете крави. Щях да го раздава земеделец! 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

retrO поздравява Галин Анастасов Анастасов със следната песен:

 

Имам предвид, че е мечта за всяка останала ковра от гледна точка на това, че е сериозен, подкрепящ и богат. За външен вид Галче си го пооправи през годините, иначе доколкото си спомням беше невзрачник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Жалко, че продадоха двете крави. Щях да го раздава земеделец! 😂

Ако гледат само котки, бягай надалеч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Жалко, че продадоха двете крави. Щях да го раздава земеделец! 😂

Щеше да направиш римейк на този клип.

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Имам предвид, че е мечта за всяка останала ковра от гледна точка на това, че е сериозен, подкрепящ и богат. За външен вид Галче си го пооправи през годините, иначе доколкото си спомням беше невзрачник.

Лете ешо, ме бизу, ресто коле, атапо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...