Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе към днешна дата никой не я слуша. Малко като Селин и Кристина Агилера, уж много хитове , но нищо не звучи по клубовете.

Една Марая и Бритни нямат този проблем. А да не говорим за Мадона, Уитни, Джексън. Това не е ОК. Камелия, Деси Слава, Ивана, че дори Кали и куп други се пущат.

Едни като Кама си наложиха сами хитовете, други като Деса - дж ите им свършиха тая работа. А на Преса и двете :D При бабче нито едно от тези неща. Пак казвам, хората дори не я слушат. А и нейната продукция в момента е на катастрофално ниско ниво.

Викаш, отбора по фехтовка, като ходите на клуб, често чувате Марая, Бритни и Уитни. Това може само да ме радва. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

@Starboy❤️

Вечна песен! ❤️

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Вечна песен! ❤️

Нещо по-съдържателно няма ли да кажете? Ще публикуваме песни и в отговор ще пишем "Много е яка!"

Между другото супер смешно е да се наговаряте да се тагвате с цел "Демонстративно ще покажа кой потребител уважавам повече". :1000(29): Уж умни момчета, а се излагат като кьорави. :bye1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

През 1998 Глория просто изкърти държавата с албума си 100% жена, тогава мисля беше и турнето й в САЩ и Канада. Песните от този албум бяха изключително силни и дъниха дълго време след излизането им:

 

 

Да не говорим, че и останалите песни от албума бяха хитове .. Изоставени момичета, Съвършени хора няма, Погрешен адрес - live изпълнението й от преди 3-4 седмици в профила й във FB има над 1 000 000 гледания на тази песен.

 

След този силен албум, през 2000 г. излезе 12 Диаманта, където има още от нейните ТОП хитове, които тя наистина не съхрани добре след 20 години: Златна клетка, Сбогом адиос, Червена светлина, Радост-тревога, Кукла на конци, Дива нощ .... ако някой оспори, че не са били хитове, значи най-добре да замълчи.

Само от тези 2 албума, Глория можеше да си съхрани 7-8 ТОП хита, без които днес да не минава едно ретро парти (въпреки че понякога ги пускат) и които навремето са били по-големи хитове от песните на Камелия и Десислава - а Ивана даже я е нямало все още. Просто и явно - Глория е сбъркала до някъде, винаги се представяше за модерна и напредничева и не обичаше да се върща назад в кариерата си, което допринесе голяма част от златните й хитове, към днешна дата да са забравени. Това не означава, че успехите й са забравени или пък, че песните й не са били хитове. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е толкова зле колкото се изкарва във форума. Дори 2003 и 2004 са едни от най-силните и години. Супер хитове а клиповете бяха от най-добрите за годината. Друг е въпроса, че нямаше акъла на Камелия и Ивана и не успя да наложи като вечни хитове песните ''Феникс'', ''Крепост'' и ''Присъда''. С тях винаги можеше да има супер приеми, но тя си знае само ''Любовен дъжд'' и ''Циганско сърце''. Виж с ''Влюбена в живота'' се изложи жестоко, но после с ''Благодаря'' се съвзе. До 2008 като цяло си я бива. След това може да няма почти хитове, но от време на време случва на приятни песни. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е голямо име, но явно няма 2-3 песни, с които масово хората да я разпознават. Tя е имала много хитове през годините, изключително разнородни по звучене и послание песни и всеки човек, който слуша чалга/поп-фолк се е преоткривал в различни нейни песни. Следователно и тя като не е наложила конкретно няколко песни в годините - излиза, че тя едва ли не, не е имала хитове, което е пълна глупост. Това, че нямала хитове и била 9-та глуха, могат да го кажат 10-15 годишните, които няма откъде да знаят какво е било някога преди. Иначе факт, Глория не е конкурентна на актуалните към ден днешен, тя явно и няма тази амбиция, но отново продължава да прави песни, къде приятни къде не толкова - но все пак продължава да пее за разлика от едновремешните ТОП имена, които към днешна дата и те не помнят сигурно, че са били известни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Putin каза:

Преси е много красива на живо, екстра е с новото носле. Иначе и един тон не изпя на живо, само плейбек, много жалко за което.

Ама какво разправяш, един път не прегърна феновете, ледена. ледена- на човек не прилича. Да ти имам красотата

66860592_2886612164739791_582450440679981056_n.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ама какво разправяш, един път не прегърна феновете, ледена. ледена- на човек не прилича. Да ти имам красотата

66860592_2886612164739791_582450440679981056_n.jpg

Да, на хората не обръща никакво внимание, а мъжът и бие фенове. Галена е по-готина в отношението си към публиката.

  • Haha 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Да, на хората не обръща никакво внимание, а мъжът и бие фенове. Галена е по-готина в отношението си към публиката.

Ако е Весо Коня, нека го пребие дори - ще е заслужено хъ хъ

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Да, на хората не обръща никакво внимание, а мъжът и бие фенове. Галена е по-готина в отношението си към публиката.

На такъв изпълнител не бих отишла на участие щом се държи така. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Не само него, а и много други. Повечето верни фенове се отказаха от нея.

Но не и Петя, която тегли кредити, за да ходи по участията й из цялата страна и отвъд!

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

На такъв изпълнител не бих отишла на участие щом се държи така. 

Ами аз не бях ходил никога, само на Галин съм бил веднъж. Викам сега като съм си в Бг да видя как е. Иначе ми е все едно каква е, аз я харесвам като изпълнител, не държа и не желая да комуникирам с нея. Важното е да се забавляваме.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Но не и Петя, която тегли кредити, за да ходи по участията й из цялата страна и отвъд!

Голяма кукавелка е тая и са много тъпи лизачите и. Тя се прави, че говори по телефона и не ги отразява, качва се в колата, а те крещят: Преси, Преси. 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много е проста Преса. На мен ми изпя една песен на живо, но е много проста. И тук се говори, че тя била счупила психиката на Галя, ама май е обратното.

Беше 1:1 с нея, дори по облекло. Иначе има хитове, но участието й мина средно.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ох, много е проста Преса. На мен ми изпя една песен на живо, но е много проста. И тук се говори, че тя била счупила психиката на Галя, ама май е обратното.

Беше 1:1 с нея, дори по облекло. Иначе има хитове, но участието й мина средно.

Да, средно към скучно беше като цяло. Според мен вече са и досадни участията, тя само се клати на плейбек около час и нещо и айде чао.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто отношенията и с Галена станаха само професионални вече не е същата. Аз щях да я питам кога ще се сдобрят и ще пуснат нова тупалка със сладката Галка, ама избяга с телефон бързо.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Putin каза:

Откакто отношенията и с Галена станаха само професионални вече не е същата. Аз щях да я питам кога ще се сдобрят и ще пуснат нова тупалка със сладката Галка, ама избяга с телефон бързо.

Недей, че оня тъпунгер ще ти скочи. Или дори по лошо, от притеснение ще й падне носа и ще те съди :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нормално да й писне - от 15 години има средно по 20 участия на месец. Това са към 200-250 броя годишно или общо над 3000.

Освен тва ходят в 5 дискотеки на кръст в София и Пловдив, в които сигурно вече се чувстват като у дома си :D 

  • Love 1
  • Confused 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ами нормално да й писне - от 15 години има средно по 20 участия на месец. Това са към 200-250 броя годишно или общо над 3000.

Освен тва ходят в 5 дискотеки на кръст в София и Пловдив, в които сигурно вече се чувстват като у дома си :D 

Ми да стане като световните звезди: да прави концерти и да пее по национални мероприята. Проблема е, че вече няма как да го направи!

Нито има статуса на голяма звезда извън чалгата, нито народното одобрение за да тръгне натам. И никой не ги й кани в такива мероприятия :) затова в кръчмето и да не Звездее много много!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ами нормално да й писне - от 15 години има средно по 20 участия на месец. Това са към 200-250 броя годишно или общо над 3000.

Освен тва ходят в 5 дискотеки на кръст в София и Пловдив, в които сигурно вече се чувстват като у дома си :D 

Е, на Кама и Галена как не са им писнали и винаги се стараят да направят купон?

 

Поздрав за Зайка - зариби ме!

 

ТАМАММММММММММММММММММ ТАМАММММММММММММММ

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...