Jump to content



Препоръчани коментари

Всяко едно от наказанията ти е заради системни нарушения на правилата след многократни предупреждения и компромиси. Модераторите се аргументират за действията си в специален раздел. Направи скрийн и на този пост, да не забравиш да му пратиш и него. Но си ти знаем какъв си...ще забравиш.

Кажи сега как се чувстваш след като Преслава за пореден път смачка и се изгаври с уж лидера. Гадно ли ти е :3fdb8960598fa63e:

 

Скоро просто ще направя тема в твоя чест да видим дали мнозинството тук не мисли, че ти редовно и системно обиждаш и кълнеш и само веднъж на 3 пъти получаваш бан за това. Иначе е интересно това, че когато има реално нарушение, Стела го копира и слага в уарна ми, а когато няма такова, пише за системни нарушения, изсмукани от пръстите. Но не се посочва конкретно поста ми с нарушения.

Иначе не говори добре за вас, че кроите и правите подобни неща. Днес сме аз и Янева, утре други... Щастливи ли сте от този факт. По богати ли станахте, по малко храна ли поема Галоша. Безсмислени занимания за няма да казвам какви хора...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (10):

 

Забелязвам, че изкъсо ме следиш.

 

Другото, което освен мен и сума ти други хора за забелязали е, че с писаниците си дори без да ме цитираш вече над година всячески се стараеш да ми привлечеш вниманието. Галенови това, Галенови онова....все Галенови, все едни конкретни Галенови.

Съжалявам,просто съм се насочил към наградата Скандалджия на годината.Трябва да се карам с най-активните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не пее Пада звезда, Тук жена му пази и Няма да ти пиша по участия, а пее Разкрий ме, Добрини и От мен питието! Коментирайте ...

"Няма да ти пиша" я пее понякога.

Другите 2 никой не ги помни и е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не пее Пада звезда, Тук жена му пази и Няма да ти пиша по участия, а пее Разкрий ме, Добрини и От мен питието! Коментирайте ...

Когато имаш толкова хитове за 16 години, е трудно да прецениш кои да представиш.

 

Галена си изнася участията с повече чужди песни, отколкото свои. Нормално е при липсата на вечни хитове.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро просто ще направя тема в твоя чест да видим дали мнозинството тук не мисли, че ти редовно и системно обиждаш и кълнеш и само веднъж на 3 пъти получаваш бан за това. Иначе е интересно това, че когато има реално нарушение, Стела го копира и слага в уарна ми, а когато няма такова, пише за системни нарушения, изсмукани от пръстите. Но не се посочва конкретно поста ми с нарушения.

Иначе не говори добре за вас, че кроите и правите подобни неща. Днес сме аз и Янева, утре други... Щастливи ли сте от този факт. По богати ли станахте, по малко храна ли поема Галоша. Безсмислени занимания за няма да казвам какви хора...

 

И ти ли ще правиш тема в моя чест? :1000 (29): :1000 (29):

 

Доста време ми отделяте, много станахте тези, които мислите за мен повече от необходимото. :in_love:

 

Васито чак си е направила сметка кога точно са ми дали бан, колко е дълъг и кога би трябвало да се върна във форума. После се е чудила защо ме няма 2 дни след срока на наказанието. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено,че лъжеш,мила.Сигурно пак си седяла във вас.

 

Не, драги, не лъжа. Пускала съм снощи гласови съобщения на хора от форума с песните и те могат да го потвърдят. Лъжите са по твоята част. Излез малко и виж какво се пуска, вместо да стоиш тук и да се чудиш как да привличаш внимание. Предлагам ти да си върнеш снимките по бедра и може да си намериш компания. После нали знаеш - парти, диско.. там Галена няколко пъти и така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да свършва февруари, за да правим класация Най-големите хитове на Зима '18/'19. :whistling:

 

Почвай, то не остана - в близките 4 дена едва ли ще излезе нещо разтърстващо. Но нали знаеш, че всяка класация тази година почва от 2ро място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли ще правиш тема в моя чест? :1000 (29): :1000 (29):

 

Доста време ми отделяте, много станахте тези, които мислите за мен повече от необходимото. :in_love:

 

Васито чак си е направила сметка кога точно са ми дали бан, колко е дълъг и кога би трябвало да се върна във форума. После се е чудила защо ме няма 2 дни след срока на наказанието. :roll1:

 

Ако пусне темата ще имаме нов рекорд. И ние като Галена все печелим рекорди. Този ще е за потребители с най-много направени теми за тях. А аз в същото време ще пусна друго нещо и на друго място - знаеш за какво ти говоря. Да видим кое ще се окаже по-интересно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвай, то не остана - в близките 4 дена едва ли ще излезе нещо разтърстващо. Но нали знаеш, че всяка класация тази година почва от 2ро място?

 

Зависи от точковата система. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли ще правиш тема в моя чест? :1000 (29): :1000 (29):

 

Доста време ми отделяте, много станахте тези, които мислите за мен повече от необходимото. :in_love:

 

Васито чак си е направила сметка кога точно са ми дали бан, колко е дълъг и кога би трябвало да се върна във форума. После се е чудила защо ме няма 2 дни след срока на наказанието. :roll1:

 

Тя щото Васито е свикнала да брои кога свършва нейния бан за да може скоропостижно да влезе и да напости нещо за един определен Галенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти понеже нямаш липса на креватно джуджо се налага да правиш профили с женски имена и снимки в Инстаграм. :roll1:

 

Отново си си сменил името на Александър в Инстаграм и си отблокирал Стела, тя преди малко направи скрийн на разговорите ви, там където коментирате форума, глуповата ВасиленЧЕ.

Може ли скрийн, мерси? :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С пресовите е абсолютно безпредметно да се спори. По-тъпото е обаче, че самите те не са доволни от продукцията на Преса, но се чувстват длъжни да я защитават. Само за последните 2 години Галена има поне 3 песни, които са до голяма степен некомерсиални и направени за неин и за на феновете кеф - Моро му, Дай ми любов и Сърце. В същия този период толбухинската купувачка вади само и единствено комерсиални песни-еднодневки, които да й пълнят плейбек микса за участия за няколко месеца и дотам. Разликата откъм качество на проектите е смразяваща в полза на Галена и на Пресовите всъщност това им е най-голямата мъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С пресовите е абсолютно безпредметно да се спори. По-тъпото е обаче, че самите те не са доволни от продукцията на Преса, но се чувстват длъжни да я защитават. Само за последните 2 години Галена има поне 3 песни, които са до голяма степен некомерсиални и направени за неин и за на феновете кеф - Моро му, Дай ми любов и Сърце. В същия този период толбухинската купувачка вади само и единствено комерсиални песни-еднодневки, които да й пълнят плейбек микса за участия за няколко месеца и дотам. Разликата откъм качество на проектите е смразяваща в полза на Галена и на Пресовите всъщност това им е най-голямата мъка.

В последните 2 години Преслава има чудесни некомерсиални песни и много големи хитове сред тях! Тази например:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя щото Васито е свикнала да брои кога свършва нейния бан за да може скоропостижно да влезе и да напости нещо за един определен Галенов.

 

Призовах я да се покаже и разкрие истинското си лице. Отказва. Ще брои дните на бановете в такъв случай. :3fdb8960598fa63e:

 

@Brian

 

В Стела са скрийновете. Преди седмица-две профилът беше с женско име, но се виждаха старите чатове. Тя го каза тук и мигновено беше блокирана. Днес пак е с мъжко име и разговорите отново са достъпни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 2 години Преслава има чудесни некомерсиални песни и много големи хитове сред тях! Тази например:

 

 

:roll1: :roll1:

 

Особено тази е много голям хит. Поклон! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните 2 години Преслава има чудесни некомерсиални песни и много големи хитове сред тях! Тази например:

 

 

Убеден съм, че я спукваш от въртене тази чудесна песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Особено тази е много голям хит. Поклон! :1000 (19):

 

Стела, като загина Шабан Шаулич, за момент го обърках с Миле Китич и си викам "Краййй! Отиде дуетът!". После се сетих, че е друг човек и някак отдъхнах.

 

Миле Китич да е жив и здрав и тая година, докато общата песен е хит, после да се оправя. :roll1:

 

Тва беше гадно, днес е неделя, отивам да се изповядам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че я спукваш от въртене тази чудесна песен. :1000 (29):

Най-редовно си пея под душа: "И умрем ти могу ако мен не волиш и оздравим ти ако ме полюбиш" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела, като загина Шабан Шаулич, за момент го обърках с Миле Китич и си викам "Краййй! Отиде дуетът!". После се сетих, че е друг човек и някак отдъхнах.

 

Миле Китич да е жив и здрав и тая година, докато общата песен е хит, после да се оправя. :roll1:

 

Тва беше гадно, днес е неделя, отивам да се изповядам. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз страдам още за Шабан, а ти какво говориш. :gun_bandana:

 

Тихо, че тоя дует се забави нещо и почвам да се ядосвам. Когато и да го пуснат обаче, едно е ясно - ще гърми! Само да не го оставят за лятото за другия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, драги, не лъжа. Пускала съм снощи гласови съобщения на хора от форума с песните и те могат да го потвърдят. Лъжите са по твоята част. Излез малко и виж какво се пуска, вместо да стоиш тук и да се чудиш как да привличаш внимание. Предлагам ти да си върнеш снимките по бедра и може да си намериш компания. После нали знаеш - парти, диско.. там Галена няколко пъти и така. :3fdb8960598fa63e:

Ти така ли си намираш 40 годишните чичковци,за които разказва Дойчо? :3fdb8960598fa63e: Е,аз си намирам млади и хубави батковци и без да ходя по клубовете.Иначе аз си излизам предостатъчно често,но за твое съжаление не можем да кажем същото за тебе при положение,че си тук постоянно.Смятам,че е крайно време да започнеш да се обграждаш с котки,ако разбираш какво искам да ти кажа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не очаквам от Терзийска. Не успя да запази инерцията, която подхвана със "Зле те чувам".

 

Ама че негативизъм. Напомняш ми на времето, когато Петя беше изпаднала в дупка и пускаше боклуци. Жалко, че все още залага предимно на комерси, а не на истинска музика. Дали има клауза в договора и, която забранява продукцията на лирични мелодии и смислени текстове в следващите 10 години? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да изчакате да минат три дни от Март и тогава пускайте класацията. Всичко в чест на новите правила за засичане рекорди 3 минути след ъпдейтите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...