Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тръгнал точно пък тоз да ми говори за раздразнение където през ден получава пристъпи от липса на креватно джудо.Изпи ли си хапчетата или пак да те вкарам в криза? :1000 (29):

 

А ти понеже нямаш липса на креватно джуджо се налага да правиш профили с женски имена и снимки в Инстаграм. :roll1:

 

Отново си си сменил името на Александър в Инстаграм и си отблокирал Стела, тя преди малко направи скрийн на разговорите ви, там където коментирате форума, глуповата ВасиленЧЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно спорите истината е ,че от “Пада звезда” насам Преслава си е над Галена колкото и да не ви изнася! Фактите са си факти!

 

И "Пада звезда" кой я помни днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти понеже нямаш липсва на креватно джуджо се налага да правиш профили с женски имена и снимки в Инстаграм. :roll1:

 

Отново си си сменил името на Александър в Инстаграм и си отблокирал Стела, тя преди малко направи скрийн на разговорите ви, там където коментирате форума, глуповата ВасиленЧЕ.

Ами нека си скрийншотва милата,доказателства за Василена няма,така че на това повярваха "умните" Галенини фенове,за които грам не ме ебе. :3fdb8960598fa63e: Аз липси в живота си нямам,коте,ако имах щях да истерясвам като теб,а аз не го правя,така че споко.Смятам,че е крайно време да си намериш жена и да оставиш Галя или ще си новия Фокс? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът, който на ЛС ми сподели, че "Шефката" е била с най-силен прием на концерта, дори нямаше смелост да го каже публично пред всички. Не е фен на Галена и е доста обективен по принцип.

 

Мисля, че искаше да не излиза трън в очите на лъжливото овчарче, което наскоро заяви, че Тони Стораро бил казал, че Галена му се молила за "Шефката", а на другия ден истината се оказа точно обратната. И самият Стораро нарече песента "дует".

 

Смятай за какви изчаткали хора става въпрос, после ще разправят, че били наред с психиката.

Колко пъти трябва да не те отразя, за да спреш да говориш индиректно за мен. Всеки твой пост е свързан с мен последните 2 страници.

Каква е идеята. Ти да ме провокираш, а след малко Стела да ми сложи бан... ПРОЗРАЧНИ...

Придържай се към темата моля, а тя е че Преслава се гаври с Галош от 2003!

 

Интервюто на Тони Стораро е капено в канала на На кафе. Факт е, че Галена се е примолила за участие си в парчето уж на шега. Вероятно е клепнала и на колене, забда обгрижи малкия Стораро, но това не учудва никой. Винаги е катерила върха с член в уста. Първо го правеше в Смядово,после в Шумен, после във ваната, после на търновските милионери. Който както може в крайна сметка :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно спорите истината е ,че от “Пада звезда” насам Преслава си е над Галена колкото и да не ви изнася! Фактите са си факти!

Спекулира се, че с тази песен Преси е проклела звездата на Галена да угасне и падне от небосклона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нека си скрийншотва милата,доказателства за Василена няма,така че на това повярваха "умните" Галенини фенове,за които грам не ме ебе. :3fdb8960598fa63e: Аз липси в живота си нямам,коте,ако имах щях да истерясвам като теб,а аз не го правя,така че споко.Смятам,че е крайно време да си намериш жена и да оставиш Галя или ще си новия Фокс? :1000 (29):

 

Доказателства за това бяха дадени още в деня на разкритието, в твой коментар ти сам се издаваш. Беше обсъдено в Чат мания, не знам дали си чел, ти имаше бан.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка “Пада звезда” е по-голям хит от “Просташкото шоу” и “Гив ме лов” признай го!

 

"Просто шоу" още се пуска по клубовете, харесва се. "Пада звезда" е забравена, приеми го ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка “Пада звезда” е по-голям хит от “Просташкото шоу” и “Гив ме лов” признай го!

Оада звезда е пи голям хит и от Маракеш и от Папи папи, но не очаквай признания. Та те 3 месеца след концерта, на който бяха унижени от Преслава разправят, пе Галена билА с приема на вечерта, а тя милата звъня ли звъня на пайнере да и ореже представянето от срам...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства за това бяха дадени още в деня на разкритието, в твой коментар ти сам се издаваш. Беше обсъдено в Чат мания, не знам дали си чел, ти имаше бан.

Естествено,че не съм чел,няма как да ме вълнуват мнения на Дойчовчци,Стерита и сие.Под нивото ми е,чак се чудя как умни хора като Слави и Янева му се връзват на гореспоменатия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е идеята. Ти да ме провокираш, а след малко Стела да ми сложи бан... ПРОЗРАЧНИ...

 

Ами получи ни се около 30 пъти вече. Ти чак на 31-вия се усети. БАВНИЧЪК ЛИ СИ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами получи ни се около 30 пъти вече. Ти чак на 31-вия се усети. БАВНИЧЪК ЛИ СИ... :3fdb8960598fa63e:

 

Благодаря за признанието. Скрийншота отива към Момо бързо бързо.

Не ви се е получавало. Повечето от бановете са без нарушения, но не ме бърка. Не съм като други. Хем с бан, хем пак във форума...

упс :3fdb8960598fa63e: в Дискотеките най-много пускат песните на Галена

 

 

Обожавам тези клипчета. Ясно се виждат празНите клубове под звуците на Галена и вялите реакции на хората на песните и. Докажи, че записите не са правени по време на участия на Галоша. Не можеш май :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кога ви остава време да ходите по дискотеки и да твърдите какво и по колко пъти се пуска, след като и през нощта пишете и спорите тук. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за признанието. Скрийншота отива към Момо бързо бързо.

Не ви се е получавало. Повечето от бановете са без нарушения, но не ме бърка. Не съм като други. Хем с бан, хем пак във форума...

Само забележи как чака да минат 1-2 дена от бана му и само чете,след това се връща.Сакън да не го обвинят че е постоянно тук,а всъщност е точно така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за признанието. Скрийншота отива към Момо бързо бързо.

Не ви се е получавало. Повечето от бановете са без нарушения, но не ме бърка. Не съм като други. Хем с бан, хем пак във форума...

 

Всяко едно от наказанията ти е заради системни нарушения на правилата след многократни предупреждения и компромиси. Модераторите се аргументират за действията си в специален раздел. Направи скрийн и на този пост, да не забравиш да му пратиш и него. Но си ти знаем какъв си...ще забравиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кога ви остава време да ходите по дискотеки и да твърдите какво и по колко пъти се пуска, след като и през нощта пишете и спорите тук. :mf_surrender:

Кели, очакваме ли Терзийска да захвърли за 4ти пореден проект дрехи и да скандализира полугола търкаща се във фитнес ала Пепе в "Аматьорка"? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, очакваме ли Терзийска да захвърли за 4ти пореден проект дрехи и да скандализира полугола търкаща се във фитнес ала Пепе в "Аматьорка"? :Vishenka_05:

Нищо не очаквам от Терзийска. Не успя да запази инерцията, която подхвана със "Зле те чувам".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само забележи как чака да минат 1-2 дена от бана му и само чете,след това се връща.Сакън да не го обвинят че е постоянно тук,а всъщност е точно така. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (10):

 

Забелязвам, че изкъсо ме следиш.

 

Другото, което освен мен и сума ти други хора за забелязали е, че с писаниците си дори без да ме цитираш вече над година всячески се стараеш да ми привлечеш вниманието. Галенови това, Галенови онова....все Галенови, все едни конкретни Галенови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...