Jump to content



Препоръчани коментари

:roll1:

 

Ще ми сравняват "Шушана" с "Дай ми любов" .... Не е лесно да си със счупена психика. "Шушана" не е песен на Преслава, нали се сещате?

 

Азис пусна кючек и много скоро ще мине Преслава. Нека сравним и това. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:roll1:

 

Ще ми сравняват "Шушана" с "Дай ми любов" .... Не е лесно да си със счупена психика. "Шушана" не е песен на Преслава, нали се сещате?

 

Азис пусна кючек и много скоро ще мине Преслава. Нека сравним и това. :3fdb8960598fa63e:

 

Феноменален била изпаднала под №30 в класацията на Сигнал, а Преслава била с две песни в топ 10. Ами много ясно, като в тази класация гласува само персонала на Солоес Виа. :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Ще ми сравняват "Шушана" с "Дай ми любов" .... Не е лесно да си със счупена психика. "Шушана" не е песен на Преслава, нали се сещате?

 

Азис пусна кючек и много скоро ще мине Преслава. Нека сравним и това. :3fdb8960598fa63e:

"Шефката" също не е песен на Галена, но не спряхте да я натрапвате.

 

п.с. Азис е друга категория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да свършва февруари, за да правим класация Най-големите хитове на Зима '18/'19. :whistling:

 

@Fast

 

Не си прави труда да уточняваш, че астрономическата зима продължава до 20 и някой март. Зима = декември, януари, февруари. :naughty:

Не разбирам какво очакваш от такава класация, "Феноменален" излезе през ноември. С Фаст ще сложим условие - да са песни, излезли от 01.12. до 28.02. и ще набутаме "Изтрезняваш ли" на първо място. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво очакваш от такава класация, "Феноменален" излезе през ноември. С Фаст ще сложим условие - да са песни, излезли от 01.12. до 28.02. и ще набутаме "Изтрезняваш ли" на първо място. :Vishenka_05:

 

Вие ги набутвате нещата, викаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Излезна във втората седмица на ноември, Джена има предимство поради този факт, ще видим кой е генерирал най-много трафик през зимните месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счупени психики, истерии, кълнежи и агонии са подходящи повече за феновете на Галош последните 2 години. Все пак сума и чалгарки се изгавриха с Галена и я пратиха да яде трева. А Преслава си я дере като чувал с картофи от 2003 още.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие ги набутвате нещата, викаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Излезна във втората седмица на ноември, Джена има предимство поради този факт, ще видим кой е генерирал най-много трафик през зимните месеци.

Да, като се замислиш в последните 10 години кариерата на Преслава се движи благодарение на късмет, бутане и удобно натъкмяване. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Не се изтриваш > Моро му

Обратно в играта > Просто шоу

Да гори в любов > Феноменален

Изтрезняваш ли > Сърце (съвсем скоро)

 

1) Моро му беше в пъти по приета от Не се изтриваш на концерта. Не се изтриваш не получи и кой знае какъв прием на вторият концерт. Моро му загуби половин година гледания от показване. Следователно песните най-много да са равни по хитовост, но в никакъв случай на Преслава не е по-голям.

 

2) Просто е абсурдно, знае се, че на Галена е много по-голям хит.

 

3) И двете песни имат staying power, ще се види след време коя ще надделее. Но засега Преслава я води леко.

 

4) Много ясно, че на Преслава ще е по-голям, защо ли? Обаче на Сърце още в петият ден имаше клипчета как цялата дискотека я пее, а на Преслава няма нищо. На концерта предполагам ще е същата работа

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Моро му беше в пъти по приета от Не се изтриваш на концерта. Не се изтриваш не получи и кой знае какъв прием на вторият концерт. Моро му загуби половин година гледания от показване. Следователно песните най-много да са равни по хитовост, но в никакъв случай на Преслава не е по-голям.

 

2) Просто е абсурдно, знае се, че на Галена е много по-голям хит.

 

3) И двете песни имат staying power, ще се види след време коя ще надделее. Но засега Преслава я води леко.

 

4) Много ясно, че на Преслава ще е по-голям, защо ли? Обаче на Сърце още в петият ден имаше клипчета как цялата дискотека я пее, а на Преслава няма нищо. На концерта предполагам ще е същата работа

 

Обяснения, ясни на всички ни, но някои пак се правят на разсеяни.

 

Не си ли гордееш, че ние сме по-готината фен агитка? :1000 (6): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснения, ясни на всички ни, но някои пак се правят на разсеяни.

 

Не си ли гордееш, че ние сме по-готината фен агитка? :1000 (6): :Vishenka_05:

Най-изкукуригалата и фанатичната по-скоро.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-изкукуригалата и фанатичната по-скоро.

 

Кели, яж си буламачите на д-р Емилова и помагай на Фаст в измислянето на нови точкови класации. Друго не ти трябва. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Моро му беше в пъти по приета от Не се изтриваш на концерта. Не се изтриваш не получи и кой знае какъв прием на вторият концерт. Моро му загуби половин година гледания от показване. Следователно песните най-много да са равни по хитовост, но в никакъв случай на Преслава не е по-голям.

 

2) Просто е абсурдно, знае се, че на Галена е много по-голям хит.

 

3) И двете песни имат staying power, ще се види след време коя ще надделее. Но засега Преслава я води леко.

 

4) Много ясно, че на Преслава ще е по-голям, защо ли? Обаче на Сърце още в петият ден имаше клипчета как цялата дискотека я пее, а на Преслава няма нищо. На концерта предполагам ще е същата работа

Виж обаче, как същите в периода 2013-2016 говореха как гледанията не са от особено значение, щото Преслава ги нямаше де. Тогава най-важното беше, че тя е в сърцата на хората. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое от твърденията ми е грешно? И се обоснови с факти.

 

Сега ще ти каже, че Преслава на всеки концерт е с по-добър прием, докарва си бисове и шики-наки-мали, редовните му аргументи. Емилова и точкови класации - казах го одеве. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Моро му беше в пъти по приета от Не се изтриваш на концерта. Не се изтриваш не получи и кой знае какъв прием на вторият концерт. Моро му загуби половин година гледания от показване. Следователно песните най-много да са равни по хитовост, но в никакъв случай на Преслава не е по-голям.

 

2) Просто е абсурдно, знае се, че на Галена е много по-голям хит.

 

3) И двете песни имат staying power, ще се види след време коя ще надделее. Но засега Преслава я води леко.

 

4) Много ясно, че на Преслава ще е по-голям, защо ли? Обаче на Сърце още в петият ден имаше клипчета как цялата дискотека я пее, а на Преслава няма нищо. На концерта предполагам ще е същата работа

Зависи от гледната точка за кого симпатизираш :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж обаче, как същите в периода 2013-2016 говореха как гледанията не са от особено значение, щото Преслава ги нямаше де. Тогава най-важното беше, че тя е в сърцата на хората. :3fdb8960598fa63e:

 

То и аз съм в сърцата на хората, но половината тук биха ме убили. Това не е аргумент. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще ти каже, че Преслава на всеки концерт е с по-добър прием, докарва си бисове и шики-наки-мали, редовните му аргументи. Емилова и точкови класации - казах го одеве. :3fdb8960598fa63e:

Нали последните 2 години Преслава "била над Галена"?

 

И въпросът е следният: Защо на последните 2 концерта Галена я смазва с прием?

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Моро му беше в пъти по приета от Не се изтриваш на концерта. Не се изтриваш не получи и кой знае какъв прием на вторият концерт. Моро му загуби половин година гледания от показване. Следователно песните най-много да са равни по хитовост, но в никакъв случай на Преслава не е по-голям.

 

2) Просто е абсурдно, знае се, че на Галена е много по-голям хит.

 

3) И двете песни имат staying power, ще се види след време коя ще надделее. Но засега Преслава я води леко.

 

4) Много ясно, че на Преслава ще е по-голям, защо ли? Обаче на Сърце още в петият ден имаше клипчета как цялата дискотека я пее, а на Преслава няма нищо. На концерта предполагам ще е същата работа

Какви ли оправдания няма да измислите само и само да си останете удобно в измисления ви свят, в който Галена е над всички.

 

1.Моро му никога не е била скрита и е нямало бъг с тубата. А и излезе по рано, което и дава преднина да се знае за комцерта в края на годината. Не се изтриваш бе прясна. Тази година видяхме прием и на Не се изтриваш, какъвто Галена получи само с помощта на Тони Стораро. А и самите концерти не са по голям показател от гледанията, така че не извъртай...

 

2.Обратно в играта е по голям хит и от Просто шоу и от Гив ми лов, а ти се утешавай, че не е така.

 

3.Да гори и Феноменален вече правят почти равни дневни, а първата я води с 4-5 милиона. За какво време говориш?

 

4.Това с клипчетата от дискотеки е новия ви начин да лънготите. Има си коментари, гледания, лайкове и споделяния, които са много по мащабни и пиказателни от който и да е клуб с до 500 човека. Който иска да види реакция, да ходи по кл убовете и да види реални такива, а не да се осланя на глупостите ти. Щим една песен я пръскат по 5 пъти на вечер, значи има основание!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое от твърденията ми е грешно? И се обоснови с факти.

1) Не съм съгласен, че просташко шоу е по-голям хит от "късметът".

2) на последния голям концерт Галена беше загинала без Стораро, защото "хитовете й" издишат и не може да ги изнесе сама на голямата сцена. За разлика от П., която я викаха на бис и пя четири стари песни. ако Г. я викне по случайност някой, даже няма стари песни които да изпее и да се помнят от някой, различен от нейната агитка.

 

Смазва я с прием? Май сме гледали различни концерти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали последните 2 години Преслава "била над Галена"?

 

И въпросът е следният: Защо на последните 2 концерта Галена я смазва с прием?

 

:1000 (29):

 

 

Човекът, който на ЛС ми сподели, че "Шефката" е била с най-силен прием на концерта, дори нямаше смелост да го каже публично пред всички. Не е фен на Галена и е доста обективен по принцип.

 

Мисля, че искаше да не излиза трън в очите на лъжливото овчарче, което наскоро заяви, че Тони Стораро бил казал, че Галена му се молила за "Шефката", а на другия ден истината се оказа точно обратната. И самият Стораро нарече песента "дует".

 

Смятай за какви изчаткали хора става въпрос, после ще разправят, че били наред с психиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро Василенчето трябва някой да я гръмне. Коментира само Галенови, все с яд, често мятайки гащи с раздразнение. Айде гърмете я вече.

Тръгнал точно пък тоз да ми говори за раздразнение където през ден получава пристъпи от липса на креватно джудо.Изпи ли си хапчетата или пак да те вкарам в криза? :1000 (29):

 

Точно ти не ми говори за Василени,Страхиле или както там ти беше фейк профилчито във фб. :3fdb8960598fa63e:

Другата седмица 43 милиона. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж обаче, как същите в периода 2013-2016 говореха как гледанията не са от особено значение, щото Преслава ги нямаше де. Тогава най-важното беше, че тя е в сърцата на хората. :3fdb8960598fa63e:

Те поне си признаваха, че Преслава е под Галена, нищо, че Пресли накрая обираше наградите и допитванията на Сигнал... И Галена истерясваше от този факт.

 

И сега си призмават, че Аьис е друга категория, а виебсте толйова слепи, че когато Галена не е била в топ 3,вие пак сте я обявявали за лидерка и сте се чудели каква лъжа да изтъкнете, за да се почувствате по значими

Нали последните 2 години Преслава "била над Галена"?

 

И въпросът е следният: Защо на последните 2 концерта Галена я смазва с прием?

 

:1000 (29):

Ти наистина ли го твърдиш за писледния концерт? Малко ви беше униженията с бисовете за Преслава и акапелите, на които припяваше цялата зала, докато Галош насрана си скубеше екстеншъните в съблекалнята и се молеше на Пайнера после да и реже резилите :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" също не е песен на Галена, но не спряхте да я натрапвате.

 

п.с. Азис е друга категория.

 

Шефката е дует, мило! А Преслава просто изпя и записа Шушана.

Разликата е голяма.

По-скоро Василенчето трябва някой да я гръмне. Коментира само Галенови, все с яд, често мятайки гащи с раздразнение. Айде гърмете я вече.

 

Стигааа.. ако някой я гръмне ще загубим възможност да се радваме на тези прекрасни баджаци. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...