Jump to content



Препоръчани коментари

 

 

Това ли извлече от поста ми? Явно имаш трудности в четенето с разбиране :Vishenka_05:

:1000 (29):

 

Защо никой не коментира тази красива песен?

 

 

Добра е, но някак Виктор не го възприемам в нея. Може би трябваше да я направи само Нели.

 

 

Десислава в друзя е скандална... И все пак по някакъв приятен и непринуден начин, а сега е просто неспасяема мисля си. Никога не е била в по-голяма дупка в кариерата си и публичния си образ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Лелята от Айтос на 5-то място непосредствено след лидерките. :Vishenka_05:

https://signal.bg/chart/50-%D1%82%D0%B5-%D0...%B9-24-02-2019/

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелята от Айтос на 5-то място непосредствено след лидерките. :Vishenka_05:

https://signal.bg/chart/50-%D1%82%D0%B5-%D0...%B9-24-02-2019/

 

 

А уж никой не я броеше тая класацийка на тоя сайт за жива ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А уж никой не я броеше тая класацийка на тоя сайт за жива ...

Не разполагаме с друга. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязвам голямо увеличение на трафика в тубата на всички песни. Преди с по 40кс дневни бяха на 20то място. Сега песни със същите гледания са на 30-35. Може би покрай всичките силни песни, които излизат, и другите се покачват...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всички в чалга гилдията мразят Преслава

b3d813fff771.jpg

Анелия и Камелия спряха да комуникират с Преслава още преди няколко години. Анелия спазваше добрия тон и дори направи успешен дует с добричлийката, докато Камелия я заклейми несправедливо като лансираната любимка на боса на фирмата. Камс дори обвини Преслава, че има проблеми с гласа и вече не пее като едно време. Анелия се отдалечи от бившата си приятелка по сходни причини. Награди и по- скоро липсата на обективното им раздаване, тласна изпълнителката на хита „Проба- грешка“ към противниковия лагер и завинаги затвори вратите към Преслава, разказват клюкари.

 

Галена до последно беше най- близкият човек на Преси. Подкрепяше я и не спираше да разказва за времето, когато двете са живеели заедно в началото на кариерите си и колко много се обичали. В началото на миналата година обаче, след като добричлийката за пореден път грабна приза „Певица на годината“ и дори не се смути от освиркванията на хората, накара Търновската принцеса да се откаже завинаги от приятелството им. От тогава двете се подминават като пътни знаци на общи събития на фирмата.

 

Враждата и с Емилия и Алисия произхожда от общ мъж, шушукат запознати. Преслава имала кратка авантюра с Коко Динев, а пък Алисия и открадна гаджето. Двете чалга диви изпитват непоносимост към колежката си.

 

Мъж е и причината за кавгата и с Райна. Първият дует на Преслава с Коцето, песента „Не ми пречи“, е трябвало да бъде изпята от него и Райна, но Преси се вмъкнала и направила песента. Тогава Райна показа защо я наричат люта македонка. В последните месеци и Коцето се отдалечи от бившата си другарка по незнайни причини.

 

Голямата любов на изпълнителката с Азис беше разбита на пух и прах след излизането и от къщата на Големия брат. Звездата изведнъж спря да звъни на Краля на фолкмузиката и той бързо изтри от листата с приятели. Джена пък се мазни пред нея, а зад гърба и бълва змии и гущери. Тя също смята, че Преслава е награждавана незаслужено през последните години.

 

Единствена Емануела редеше хвалебствия за Преси до скоро, но в последно време и тя спря. От фолкгилдията издават, че Преслава е недолюбвана поради факта, че е готова на всичко само и само да вземе награда. Митко Пайнера пък гледа да удовлетвори всяко нейно желание, тъй като е най- оборотната му звезда и снася най- много кинти за фирмата. Всичко това, обаче я остави сама на върха, където много духа и мястото и вече се люлее, пише "ЩОУ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всички в чалга гилдията мразят Преслава

b3d813fff771.jpg

Анелия и Камелия спряха да комуникират с Преслава още преди няколко години. Анелия спазваше добрия тон и дори направи успешен дует с добричлийката, докато Камелия я заклейми несправедливо като лансираната любимка на боса на фирмата. Камс дори обвини Преслава, че има проблеми с гласа и вече не пее като едно време. Анелия се отдалечи от бившата си приятелка по сходни причини. Награди и по- скоро липсата на обективното им раздаване, тласна изпълнителката на хита „Проба- грешка“ към противниковия лагер и завинаги затвори вратите към Преслава, разказват клюкари.

 

Галена до последно беше най- близкият човек на Преси. Подкрепяше я и не спираше да разказва за времето, когато двете са живеели заедно в началото на кариерите си и колко много се обичали. В началото на миналата година обаче, след като добричлийката за пореден път грабна приза „Певица на годината“ и дори не се смути от освиркванията на хората, накара Търновската принцеса да се откаже завинаги от приятелството им. От тогава двете се подминават като пътни знаци на общи събития на фирмата.

 

Враждата и с Емилия и Алисия произхожда от общ мъж, шушукат запознати. Преслава имала кратка авантюра с Коко Динев, а пък Алисия и открадна гаджето. Двете чалга диви изпитват непоносимост към колежката си.

 

Мъж е и причината за кавгата и с Райна. Първият дует на Преслава с Коцето, песента „Не ми пречи“, е трябвало да бъде изпята от него и Райна, но Преси се вмъкнала и направила песента. Тогава Райна показа защо я наричат люта македонка. В последните месеци и Коцето се отдалечи от бившата си другарка по незнайни причини.

 

Голямата любов на изпълнителката с Азис беше разбита на пух и прах след излизането и от къщата на Големия брат. Звездата изведнъж спря да звъни на Краля на фолкмузиката и той бързо изтри от листата с приятели. Джена пък се мазни пред нея, а зад гърба и бълва змии и гущери. Тя също смята, че Преслава е награждавана незаслужено през последните години.

 

Единствена Емануела редеше хвалебствия за Преси до скоро, но в последно време и тя спря. От фолкгилдията издават, че Преслава е недолюбвана поради факта, че е готова на всичко само и само да вземе награда. Митко Пайнера пък гледа да удовлетвори всяко нейно желание, тъй като е най- оборотната му звезда и снася най- много кинти за фирмата. Всичко това, обаче я остави сама на върха, където много духа и мястото и вече се люлее, пише "ЩОУ".

Радвам се, че все Преслава ти е в главата! От мен получаваш едно стимулиращо да :3fdb8960598fa63e:

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да има такива "новини" срещу най-успешното име в чалгата на всички времена и по всички критерии.

Преслава е нещо като Лили Иванова в своя жанр, недостижима и без конкуренция реално.

Кралица :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да има такива "новини" срещу най-успешното име в чалгата на всички времена и по всички критерии.

Преслава е нещо като Лили Иванова в своя жанр, недостижима и без конкуренция реално.

Кралица :1000 (19):

 

Най-успешната ? :1000 (29):

 

 

 

1.Пей сърце = 26 млн.

2.Кой = 25 млн.

3.В твоите очи = 25 млн.

4.Пантера = 22 млн.

5.Боже,прости = 21 млн.

6.С друг ме бъркаш = 20 млн.

7.Хавана Тропикана = 17 млн.

8.Стара каравана = 16 млн.

9.Моро Моу = 15 млн.

10.Мама Ураган = 12 млн.

 

ТОП 10 = 200 млн

 

––––––––––––––––––––––––––––

 

1.Не се изтриваш = 17 млн

2.На тебе не отказвам = 14 млн.

3.С теб или никой = 14 млн.

4.Моето слабо място = 12 млн.

5.Да гори = 12 млн

6.Няма да ти пиша = 12 млн

7.Обратно в играта = 10 млн.

8.Тук жена му пази = 10 млн.

9.Нажето любов е = 9.3 млн

10.Няма да съм друга = 8.4 млн.

 

ТОП = 118 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Не се изтриваш = 17 млн

2.На тебе не отказвам = 14 млн.

3.С теб или никой = 14 млн.

4.Моето слабо място = 12 млн.

5.Да гори = 12 млн

6.Няма да ти пиша = 12 млн

7.Обратно в играта = 10 млн.

8.Тук жена му пази = 10 млн.

9.Нажето любов е = 9.3 млн

10.Няма да съм друга = 8.4 млн.

 

ТОП = 118 млн

Какви са тези фалшиви цифри сега?

"На тебе не отказвам" е с 15 млн., "Моето слабо място" - 13, "Да гори в любов" - почти 15, "Обратно в играта" мина 11 ... Като си оправиш цифрите, сумарно стават към 130 млн., а като извадиш от статистиката на Галена "С друг ме бъркаш" пада под 180 млн.

 

Освен това, държа да отбележа следното:

 

9 от 10-те топ клипа на Галена са от 2016 или преди това;

5 от 10-те топ клипа на Преслава са от 2016 или преди това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези фалшиви цифри сега?

"На тебе не отказвам" е с 15 млн., "Моето слабо място" - 13, "Да гори в любов" - почти 15, "Обратно в играта" мина 11 ... Като си оправиш цифрите, сумарно стават към 130 млн., а като извадиш от статистиката на Галена "С друг ме бъркаш" пада под 180 млн.

 

Освен това, държа да отбележа следното:

 

9 от 10-те топ клипа на Галена са от 2016 или преди това;

5 от 10-те топ клипа на Преслава са от 2016 или преди това.

 

Абе както и да въртиш цифрите, рестото си остава с едни 50 милиона в полза на Галена, която предвидливо пазареше в годините, когато имаше значение и видим ефект. Сега на Преса ще и излезе доста скъпо да стопи разликата, а ефект - нулев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-успешната ? :1000 (29):

1.Пей сърце = 26 млн.

2.Кой = 25 млн.

3.В твоите очи = 25 млн.

4.Пантера = 22 млн.

5.Боже,прости = 21 млн.

6.С друг ме бъркаш = 20 млн.

7.Хавана Тропикана = 17 млн.

8.Стара каравана = 16 млн.

9.Моро Моу = 15 млн.

10.Мама Ураган = 12 млн.

 

ТОП 10 = 200 млн

 

––––––––––––––––––––––––––––

 

1.Не се изтриваш = 17 млн

2.На тебе не отказвам = 14 млн.

3.С теб или никой = 14 млн.

4.Моето слабо място = 12 млн.

5.Да гори = 12 млн

6.Няма да ти пиша = 12 млн

7.Обратно в играта = 10 млн.

8.Тук жена му пази = 10 млн.

9.Нажето любов е = 9.3 млн

10.Няма да съм друга = 8.4 млн.

 

ТОП = 118 млн

 

 

Сега направи същата статистика, но само със самостоятелните им песни. Ще ти се избистри представата. Като гледам Преса в този списък има 2-3 дуета, а Галена има 2-3 самостоятелни. Втората вечно е във фийч с някого, защо ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има и Шушана с 12 милиона. Тоест в топ 10 има 8 самостоятелни песни, без да се ебчудила кой да кани и колко да похарчи за клип. Получава и се от раз.

Онази другата в топ 5 няма нито една самостотелна. Срам и резил отвсякъде!!!

 

Преслава с Сигнала е с 2 песни в топ 10,а уж хита на зимата изпаднала под 30 място. Докато истинския хит на зимата Яко ми е е на 4то място. Дори и Джена се гаври с Галоша...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега направи същата статистика, но само със самостоятелните им песни. Ще ти се избистри представата. Като гледам Преса в този списък има 2-3 дуета, а Галена има 2-3 самостоятелни. Втората вечно е във фийч с някого, защо ли?

МИ И ТАМ ГАЛЕНА е пред Преса

 

самостоятелните песни:

 

Хавана Тропикана = 17 млн.

Стара каравана = 16 млн.

Моро Моу = 15 млн.

Мама Ураган = 12 млн.

 

 

 

––––––––––––––––––––––––––––

 

Не се изтриваш = 17 млн

На тебе не отказвам = 15 млн.

Да гори в любов = 14 млн

Моето слабо място = 12 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИ И ТАМ ГАЛЕНА е пред Преса

 

самостоятелните песни

:mf_surrender:

 

Не се изтриваш > Моро му

Обратно в играта > Просто шоу

Да гори в любов > Феноменален

Изтрезняваш ли > Сърце (съвсем скоро)

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

стига манипулации !! и Феноменален върви към 15-20 млн !

Какви манипулации, всеки може да отвори и да проследи какви гледания, харесвания и споделяния имат.. Факт е, че Преслава с четвърти пореден самостоятелен проект е над Галена.

 

п.с. Пропуснах "Give me love" която е с 1/2 от гледанията на "Обратно в играта".

 

Вие сега тръбите за гледанията на новите песни на Галин и Преслава, но честно казано на мен гледанията на Фики, Галена и Теди Александрова в периода 2014-2016 са ми много по-съмнителни. Сега дори и с хитове не могат да направят 50% от тогавашните си рекорди, като се има предвид че каналът на Планета е удвоил последователите си оттогава досега.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Не се изтриваш > Моро му

Обратно в играта > Просто шоу

Да гори в любов > Феноменален

Изтрезняваш ли > Сърце (съвсем скоро)

+ Шушана>Give Me Love

 

ГАЛЕНОВИ са в агония от 2 години и си приписват сами титли и призове. Как решиха, че Феноменален е хита на зимата. Хита на декември, може би, но до там.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете с тия Преса и Галя, аман вече, почнахте да омръзвате!

 

Я си пуснете хита на годината, почитенете малко - неделя е все пак, време за релакс!

Релаксираме само и единствено под звуците на "Перденца".

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да свършва февруари, за да правим класация Най-големите хитове на Зима '18/'19. :whistling:

 

@Fast

 

Не си прави труда да уточняваш, че астрономическата зима продължава до 20 и някой март. Зима = декември, януари, февруари. :naughty:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...